Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 37 16,9%
  • 2

OY: 52 23,7%
  • 3

OY: 24 11,0%
  • 4

OY: 32 14,6%
  • 5

OY: 20 9,1%
  • 6

OY: 13 5,9%
  • 7

OY: 11 5,0%
  • 8

OY: 8 3,7%
  • 9

OY: 7 3,2%
  • 10 ve daha çok

OY: 15 6,8%

• Ankete Katılan
    219
Benim Prp öncesi Fsh:96 çıkmıştı. Ultrasonda görünen Folikül sayısı:0 dı. Prp sonrası ilk Fsh:34 ve sol yumurtalıktan folikül çıkmaya başladı. Şu an Fsh:16 geliyor. Çok şükür embriyo da elde edebildik. Havuzlama ile devam etmeye çalışıyoruz. Ben bende işe yaradığını düşünüyorum açıkçası. Tabi ki beslenme düzenimi değişirdim ve takviyeler kullanmaya başladım onlarda süreci desteklemiştir. İnşallah sizde de işe yarar. Doktorumuz yumuratalıklar içerisinde eğer hücre varsa uyandıracak göreceğiz demişti. Bi grupta işe yaradığını bir grupta fayda sağlamadığını söyledi kısaca başka çaremiz olmadığı için denemiştik. Ezgickk Ezgickk
Güzel ilerler süreciniz inşallah peki siz Prp den önce ve sonra hormon ilacı kullanmadan adet olabiliyor muydunuz ?

Benimde ilk 96 çıkmıştı. Prp işlemi yapıldı ondan sonra 16 ya kadar düştü. Doğal şeyleri kullanmaya korktuğum için hiç denemedim. Hep vitaminlerle devam ediyoruz. Ama beslenme şeklimi değişirdim. Baharatlı ve paketli şeyler yemiyorum. Tavuk yemiyorum. Kahve içmiyorum çayda günde 2 açık olarak tüketiyorum. Prp nin faydası oldu bana, beslenmeninde olmuştur belki
Bir de yaşınız öğrenebilir miyim lütfen

Canim senin durumun nasil, ben kacirmis olabilirim nasil gecti surecin en son ilk günde kalmistim 3 yumurta almislardi
Kuzucum 3. Gün iki embriyom da donduruldu. Sanırım az yumurta olduğu için 5. Günü beklemek istemedi doktorlar. Şimdi adetimi bekliyorum. Adetliyken gel dedi ama ilk adette mi transfer eder ikinci adette mi transfer eder bilmiyorum. Heyecanla bekliyorum kuzum🙏🍀🥰

Kuzucum 3. Gün iki embriyom da donduruldu. Sanırım az yumurta olduğu için 5. Günü beklemek istemedi doktorlar. Şimdi adetimi bekliyorum. Adetliyken gel dedi ama ilk adette mi transfer eder ikinci adette mi transfer eder bilmiyorum. Heyecanla bekliyorum kuzum🙏🍀🥰
Bence cok guzel haber canim iki tane de gayet güzel bir sayi, saglikla bebis oluralar insallah bu kez.
Soylememe gerek yok zaten eminim beslenmene dikkat ediyorsundur zaten☺️
Dualarim seninle 🩷🙏

Merhaba ben de düşük rezervliyim yaşım 30 yumurta sayım şu an 4 . İğne kullanıyorum . 9. Günümde boyları 13 dü hepsinin . Endişe ettim inşallah büyüyorlardır böyle başına gelen var mı ?

Merhaba ben de düşük rezervliyim yaşım 30 yumurta sayım şu an 4 . İğne kullanıyorum . 9. Günümde boyları 13 dü hepsinin . Endişe ettim inşallah büyüyorlardır böyle başına gelen var mı ?
Merhaba canım hoşgeldin ❤ Canım bence iyi boyutları. benim 8. Gün bi tane 19 iki tane 10-11 arası vardı. Benimki kötü. Önden büyüyen diğerlerini baskılıyor. Senin hepsi eşit olduğu için birlikte güzelce büyürler diye tahmin ediyorum. Doktor ona göre ayarlar iğnenin dozunu 🍀

Merhaba canım hoşgeldin ❤ Canım bence iyi boyutları. benim 8. Gün bi tane 19 iki tane 10-11 arası vardı. Benimki kötü. Önden büyüyen diğerlerini baskılıyor. Senin hepsi eşit olduğu için birlikte güzelce büyürler diye tahmin ediyorum. Doktor ona göre ayarlar iğnenin dozunu 🍀
Az da olsa içim rahatladı ama daha önce böyle olmamıştı korktum . Salı günü muayenem var inşallah büyür :KK43: çok az büyümüşler garip bi şekilde eşit olmasına rağmen bu arada hoşbuldjm iyi ki böyle sayfalar var ❤️

Merhaba , arkadaşlar uzun zamandır takip ediyorum ama yazmayı beceremedim bir türlü:) Amh düşüklüğü için 3 aydır takipteyim bu ay tupbebege baslayacakken hamile kaldım ancak daha keseyim göremedik. Bu sizin için umut olsun hiç üzmeyin kendinizi ❣️
Oyy kuzumm nasıl sevindim mm 🧿🍀 hayırla uğurla gelsin inşallah bebeğin.

Benimde e2 200 ken 1 yumurta toplandı dolu çıktı 5.gune de gitti ama sonuç negatif nasip bazı şeyler… inciri zeytin yağında bekletip aç karnına sabahları yeyin kaliteye etki ediyor birde ben glutadyon ve c vitamini serum takıldım o da yumurta oluşumu ve kalitesinde etkili ben bunları yaptıktan sonra yumurta olıştu mesela hayıt benim fsh yükseltti o yüzden onu bırakmıştım
E2 kaç olmalı ve adetken mi baktirmamiz lazım

X