Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 37 17,4%
  • 2

OY: 50 23,5%
  • 3

OY: 23 10,8%
  • 4

OY: 32 15,0%
  • 5

OY: 19 8,9%
  • 6

OY: 12 5,6%
  • 7

OY: 11 5,2%
  • 8

OY: 7 3,3%
  • 9

OY: 7 3,3%
  • 10 ve daha çok

OY: 15 7,0%

• Ankete Katılan
    213
Ederim canım etmez miyim ben kendimi hala hamile gibi hissetmeyi başaramadım ama ediyorum inşallah tez vakitte hayırlı haberler alırız hepimiz.🥰
Daha yeni olduğu için bir de o kadar yıl beklemişsin ondan alışmakta zorluk çekiyorsun canım alışırsın çok mutlu olurum dua eder Sen çok sağ ol Çok teşekkür ederim rabbim sağlıcakla kucağına almadan nasip etsin inşallah❤ isteyen herkese nasip et

Canım mesajını okuyunca ağlamak geldi içimden. Çok mutlu oldum İnan. 7 yıl sonunda gelen mucizem oldu gerçekten. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Ben hiç anne olamayacağım diye düşünüyordm hep kucağıma almadan heyecanını yaşadm Rabbim tüm isteyen herkese nasip etsin. Çok teşekkür ederim 🥰🥰
Canım benımm 🤗🤗🤗 canım canım, bundan sonra hep gülecek yüzün inşalllah 🧿🧿🧿

Benim yaşım 29 ama AMh 0.52 FSH 20 LH 10 ne yazık ki tüp bebek önerdiler. İlk etapta İbrahim Saraçoğlunun erken menopoz için olan kürünü kullanmaya başladım. FSHı düşürüp o şekilde tedaviye başlamayı düşünüyorum. Erken menopoz küründe hayıt tohumu çörekotu yağı aslan pençesi çayı ve çeşitli bitkilerin olduğu bir karışım çayı var daha 2 hafta oldu başlayalı sonucu yazacağım 1.5 ay sonra kür sonunda yani kan verip sonucu buraya yazacağım

Merhaba ne kullanacaksanız dikkatli kullanın derim. Bende 003 amh fsh 34 tü ilk öğrendiğimde tüp bebeğe yönlendirdiler ben amh yı yeni öğrendim şimdi daha da düşmüş 001olmus malesef. Sizin durununuz daha iyi bana göre belki doğal yoldan bile gebelik oluşabilir. Beslenmenize dikkat ederseniz yumurtaliklari beslerseniz sadece size şu tavsiyeyi vermek istedim her şey bünyenize iyi gelmeyebilir Hayit macunu beni mahvetti 34 olan fsh belki 10 lü seviyeye düşer doğal yoldan gebe kalırım diye hayal ettim ama fsh 50 ye yükseldi sonra onu bıraktım arı sütü bal polen perga propolis kullandım fsh 74 e cıktı. Korkudan ne yapacağımı bilemedim baş edemediğim için tüp bebek doktoruma gittim alel acele. Onun verdiği ilaç ve beslenme ile şu an fsh 35 e düşmüş lh da 12 ye ama amh de düştü tabi zaten çok bi fark yoktu ikisi arasında. Sadece şunu demek istiyorum kullandığınız şeyi dikkatli kullanın ben coj inanarak ümit ederek kullandım hatta aslan pençesi çayı da içtim bende bu şekilde oldu. Başıma gelen kimsenin başına gelsin istemem.

29 yaş erken menopoz ve tüp bebek tanisi konuldu .amh 0,01 değerinde . Doktorumun tavsiyesi ile biosteron DHeA ve teatrio kullandım .aynı zamanda bal polen arı sütü karışımı. 3 ayın sonunda şükür doğal yolla gebe kaldım . umudunuzu asla kaybetmeyin . Benim durumumda olup doğal yolla hamile kalan çok fazla kişi var .

Ben 2 ay arı sütü bal polen propolis perga karışımı kullanmıştım o benim fsh yı 50 den 74 e yükseltti. Sizde fsh düşüşe mi geçti acaba bu konuda bilginiz var mı olcturmusmuydubuz ?
Amh 003 ten 001 e inmiş benimde. Kendim düşüremeyince fsh yı doktorun verdiği ilaçlar sanırım etki etti biosteron kullandım ve doğum kontrol hapı sayesinde adet gördüm ve fsh 35 e lh 12 ye indi. Umarım geçici bi düşme değildir.

Biosteron dhea bitti eşim bugün yenisini sipariş etti bakalım ne olcak. Ultrasonda 2 yumurtam görünüyor aslında 4 taneydi birde ikiye indi

Selam herkese
Daha önceden bahsetmiştim opu da yumurtalar boş çıkmıştı, sonrasında da eşit büyümedikleri için iptal olmuştu sürecim, prp önerilmişti kararsızdım. Başka bir hastane dr önerisi gelmişti benim de aklımda kalmasın diye gittim. Şartları koşulları bana hiç uymadı, öncelikle çok bekletiyyorlar işten çok zor izin alıyorum ve en erken randevuları 9 da başlıyor, muayene de dr polip olabilir rahmimde yine de yeni rahim filmi isterim dedi (mevcut film günceldi kanul etmedi) sonrasında bakarız dedi vs o hastaneden vazgeçtim. Yine mevcut dr umla devam ettim prp için gittim 5 eşit yumurta gördük sevinçle başladık yeniden 3 tanesiyle opu oldum, 2 si dolu çıktı, teki büyüdü 4. Gün morula evresinde transfer oldum. Benim için öyle güzel ve umut dolu süreçler oldu ki hiç bu aşamaya gelememiştim. Bugün test günümde ama kızlar maalesef olmadı, hissetmiştim olmadığını nedense, bugün için moralsizim ama yarın yeniden başlayacağım güne umurla. Moral bozmak yok, hepimiz çiçek açacağız🌸 benim için yumurta toplanması dolu çıkması bile mucizeydi. Sayu az olmasa dondursak yine transfer olsam çok iyi olacaktı ama sil baştan başlıyoruz. Bu kez olacak inanıyorum..

Merhaba insalah bu sefer olur amh değeriniz kaç?
Bana da doktor prp ve havuz sistemi yapacağını söyledi maddi olarak bizi çok yapacağı için 2 ay etrledik malesef. Ultrasonda 2 yumurtam görünüyor 3.soru işareti dedi doktor
Fsh bu ay 35 e düştü daha yüksekti
Amh im coj çok düşük 003 tü şimdi 001 e kadar gerilemis

Merhaba insalah bu sefer olur amh değeriniz kaç?
Bana da doktor prp ve havuz sistemi yapacağını söyledi maddi olarak bizi çok yapacağı için 2 ay etrledik malesef. Ultrasonda 2 yumurtam görünüyor 3.soru işareti dedi doktor
Fsh bu ay 35 e düştü daha yüksekti
Amh im coj çok düşük 003 tü şimdi 001 e kadar gerilemis
Amh 0.7
Birkaç ay 3 tü benimde yumurta sayım sonra 5 göründü, değişiyor. Üzülmeyin sağlıklı beslenin stres yapmayın. Benim opu da yumurtalar boş çıkınca hiç yumurtam olmayacak sandım, ama stres yapmadan gittiğim ay hem yumurta topladık hem transfere kadar götürdük süreci. Bu arada ek bilgi amh değerine bazı dr lar hiç bakmıyor bile. Değerlere de takılmayın kendinizi güvendiğiniz bir dr a teslim edin ve sıkıntı etmeyin, sevgiler

Amh 0.7
Birkaç ay 3 tü benimde yumurta sayım sonra 5 göründü, değişiyor. Üzülmeyin sağlıklı beslenin stres yapmayın. Benim opu da yumurtalar boş çıkınca hiç yumurtam olmayacak sandım, ama stres yapmadan gittiğim ay hem yumurta topladık hem transfere kadar götürdük süreci. Bu arada ek bilgi amh değerine bazı dr lar hiç bakmıyor bile. Değerlere de takılmayın kendinizi güvendiğiniz bir dr a teslim edin ve sıkıntı etmeyin, sevgiler
Çok teşekkür ederim motive ettiğiniz için. Çok saolun. Maşallah rabbim şu mübarek günde herkese en kısa zamanda hayırlı haberi alabilmek nasip etsin. 2 aylık bi bekleme süresi istedik biz sonrasında tekrar gideceğim inşallah bana da isteyen herkese de nasip olur. Doktor bana da boş cikabilcegini söyledi yumurtaların o yüzden prp ve havuz sistemi ile yapmayı önerdi. O beni hem maddi hem manevi yıpratacak diye bekliyoruz 2 ay. 2 ay sağlıklı beslenecegim gerçi araliktan beri cok dikkat ediyorum tatli vs yememeye hamur işi vs arada bir iki ufak kaçamak dışında. Stresimi yönetemedim ama onu da bssrcam inşallah. Umarım güzel haberler alırız hepimiz 2 ay sonrasında tekrar gideceğim benim için geç olmaz inşallah

Kızlar bu mübarek günde transferimi oldum. İki tane iyi kaliteli embriyom göbüşümde. Allah bu mübarek günde edilen tüm duaları kabul etsin. Bu topikte yazan, yazamayan, sadece okuyan tüm arkadaşlarımın kucaklarını doldursun, kimseyi bebeksiz bırakmasın. Umutlarımız yeşersin. Artık yumurtam oldu olmadı değil, "hamileyim" msjlarıyla dolsun taşsın buralar. Hepimiz yaza kadar hamiş olalım. Hamiş göbeklerimizle denize gidelim, elbiseler giyelim 🍒🌈🙏 Dualarım hepimiz için ❤

Kızlar bu mübarek günde transferimi oldum. İki tane iyi kaliteli embriyom göbüşümde. Allah bu mübarek günde edilen tüm duaları kabul etsin. Bu topikte yazan, yazamayan, sadece okuyan tüm arkadaşlarımın kucaklarını doldursun, kimseyi bebeksiz bırakmasın. Umutlarımız yeşersin. Artık yumurtam oldu olmadı değil, "hamileyim" msjlarıyla dolsun taşsın buralar. Hepimiz yaza kadar hamiş olalım. Hamiş göbeklerimizle denize gidelim, elbiseler giyelim 🍒🌈🙏 Dualarım hepimiz için ❤
inşallah tutunurlar sana sımsıkı benim tüp bebek sürecim olmadı ama çok ama çok yakın arkadaşımla birebir yaşadım bu süreci 🙏 çok zor çok meşakkatli bir yol ama sonu hayırlı inşallah🙏 hiç bir şekilde ayağı kalkma kabız olmamaya dikkat et yeşilliklerden uzak dur sadece tuvalete kalk ve yavaş hareket et ben arkadışıma bakmıştım herşeyiyle birebir ilgileniyordum banyo bile yapmamıştı ilk 3 ay çok çok önemli sonrası su gibi geçiyor 2 defa tüp bebekle çocuk sahibi oldu ilk kızı da iki embriyo konulmuştu biri tuttu 7 sene sonra ikinci tüp bebeği oldu 2 embriyonun ikiside tuttu şimdi ikiz oğulları var ☺️ inşallah sana da nasip eder bir sonraki konuşmalar ikiz çok zormuş ya falan gibilerinden yaparız 😍😍😍🎉🎉

Can canim, epey zamandir bu kurdugun sayfada senin sayende heyecanlarimizi, kaygilarimizi, sonsuz gibi gelen beklentilerimizi ve deneyimlerimizi paylasiyoruz, hepimizin duasi sana ugurlu gelsin bu güzel gecede🥹🙏
Artik hamileyimmmm diye bize yazacagin vakitler yakindir insallah 🩷
Zaten bilinci guzel bir kadinsin ve bu konuda farkindaligi yuksek bir kadinsin, sana bir sey demeyecegim soyle boyle yap diye ☺️ fakat Netflixte ya da youtube de sevdigin, seni güldürecek ozellilkle de gunumzden uzakta flimler izle ve kahkaha at😉 sana bol sarilmali çabucak gecen bir transfer sureci diliyorum guzelim 💪

Bende sessiz takip edenlerdenim. Öncelikle sana çok teşekkür ederim. Çok üzgün olduğum umutsuzluğa kapildigim kendimi sucladigim bir dönemde bana ışık oldun. Çok teşekkür ederim.🙏 İki miniğin de sana sımsıkı tutunsun. Hamilelik haberini canı gönülden bekliyorum.🥰💐 Allah'ım bu mübarek gecede benim gibi bizim gibi bekleyiste olan isteyen herkese hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin. Hepimizin dualarını kabul etsin canım. 🤲

inşallah tutunurlar sana sımsıkı benim tüp bebek sürecim olmadı ama çok ama çok yakın arkadaşımla birebir yaşadım bu süreci 🙏 çok zor çok meşakkatli bir yol ama sonu hayırlı inşallah🙏 hiç bir şekilde ayağı kalkma kabız olmamaya dikkat et yeşilliklerden uzak dur sadece tuvalete kalk ve yavaş hareket et ben arkadışıma bakmıştım herşeyiyle birebir ilgileniyordum banyo bile yapmamıştı ilk 3 ay çok çok önemli sonrası su gibi geçiyor 2 defa tüp bebekle çocuk sahibi oldu ilk kızı da iki embriyo konulmuştu biri tuttu 7 sene sonra ikinci tüp bebeği oldu 2 embriyonun ikiside tuttu şimdi ikiz oğulları var ☺️ inşallah sana da nasip eder bir sonraki konuşmalar ikiz çok zormuş ya falan gibilerinden yaparız 😍😍😍🎉🎉
Oy maşallah arkadaşına kuzum ❤🌈 sana da maşallah ne güzel bir arkadaşsın 💕 arkadaşına destek olmuşsun 🙏 evet inşallah ben de bir gün öyle laflar edebilirim, ay bakıcı bile bulamıyoruz ayol derim 😅 sağol çiçeğim 🤗

Can canim, epey zamandir bu kurdugun sayfada senin sayende heyecanlarimizi, kaygilarimizi, sonsuz gibi gelen beklentilerimizi ve deneyimlerimizi paylasiyoruz, hepimizin duasi sana ugurlu gelsin bu güzel gecede🥹🙏
Artik hamileyimmmm diye bize yazacagin vakitler yakindir insallah 🩷
Zaten bilinci guzel bir kadinsin ve bu konuda farkindaligi yuksek bir kadinsin, sana bir sey demeyecegim soyle boyle yap diye ☺️ fakat Netflixte ya da youtube de sevdigin, seni güldürecek ozellilkle de gunumzden uzakta flimler izle ve kahkaha at😉 sana bol sarilmali çabucak gecen bir transfer sureci diliyorum guzelim 💪
Ah canım arkadaşım benim ❤ gözüm doldu okurken yazdıklarını 🙏 çok teşekkür ederim yanımda olduğunuz için 💕 yanınızda olmama da izin verdiğiniz için 🙏 dediklerini yapmaya çalışacağım kuzum. En çok da kahkaha kısmını ❤ bu sefer başka olacak.

Bende sessiz takip edenlerdenim. Öncelikle sana çok teşekkür ederim. Çok üzgün olduğum umutsuzluğa kapildigim kendimi sucladigim bir dönemde bana ışık oldun. Çok teşekkür ederim.🙏 İki miniğin de sana sımsıkı tutunsun. Hamilelik haberini canı gönülden bekliyorum.🥰💐 Allah'ım bu mübarek gecede benim gibi bizim gibi bekleyiste olan isteyen herkese hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin. Hepimizin dualarını kabul etsin canım. 🤲
Yaaaa ☺ biliyor musun sessiz takip edenleri o kadar hissediyorum ki ❤ biliyorum ki burda konuştuğumuz dostlarımız kadar bir de Konuşmadığımız sessiz kalan dostlarımız da var. Tüm iyi dileklerin için teşekkür ederim canım ❤🙏💕 umarım ışığımız sönmez, birbirimiz için bu yolu aydınlatırız ve hep birlikte eksiksizce bebeklerimize kavuşuruz amin.

X