düşünmekten deli olacağım :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pardon da ne alaka? Siz benim ne yazdığımı okumadınız/anlamadınız herhalde.
Pardon ne alaka mı? 2018 konusu. Gidin bakın ne olmuş konu sonunda. İlk görüdüğünüz konuya atlamayın hemen ya
Yeni konu sanılığ üste çıkartıyorsunuz
.

her genç kızın kendinden yaşça büyük ,genelde de evli birine olan ilgisi durumu.
ama tehlikeli.
eşiniz nereye kadar soru çözecek ,hemen önünü alın,eşiniz bilmiyorum desin,siz de işimiz var deyin sallayın

Ayy saçını basını yolasım geldi valla. Ben olsam eve almam bişey daha dese dalarım çünkü. Sen kimsin ya sana mı kaldı güzeli çirkini alan memnun giden memnun. Parçalayasım geldi ya

Ay 87 sayfa okumak çok zor nolur bana özetleyin adamın kızla ilişkisi mi varmış
Evet kız zaten eski sevgilisiymiş, sonra kadın ortaya çıkardıkça bişeyleri itiraf ettiriyor esine, si pisman oluyor yalvarıyor ama affetmiyor bosanıyor. Diğer kız da bas bas ben hamileyim diye adamın iş yerine gidiyor bağırıyor. Gerçekten de hamileymis. Evlenmislerdir heralde.

Evet kız zaten eski sevgilisiymiş, sonra kadın ortaya çıkardıkça bişeyleri itiraf ettiriyor esine, si pisman oluyor yalvarıyor ama affetmiyor bosanıyor. Diğer kız da bas bas ben hamileyim diye adamın iş yerine gidiyor bağırıyor. Gerçekten de hamileymis. Evlenmislerdir heralde.
Bi yaşıma daha girdim.. adam ergen dediği kızla mı sevgiliymiş? E sonra kızın ablasıyla adam tesadüfen mi komşu olmuş yani. Çok ilginç ya sanırım 87 sayfayı okuyacağım..

Bi yaşıma daha girdim.. adam ergen dediği kızla mı sevgiliymiş? E sonra kızın ablasıyla adam tesadüfen mi komşu olmuş yani. Çok ilginç ya sanırım 87 sayfayı okuyacağım..
Direk mat rujun profiline girin sadece onun mesajlarını tek tek okuyun. Yok adamın bekarlık evine gelin gelmiş matruj.

bu konuyu okurken o acıyı ve öfkeyi birebir hissedip yaşamıştım ya gerçekten çok kötü bitti :KK43: gökçen hangisi ?
Kocası polisti galiba, evdeki kullanılmayan yatağın üzerinde leke görüp şüphelenmiş sonra adamın iş arkadaşıyla sevgili olduğu çıkmıştı ortaya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X