düşünmekten deli olacağım :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç gerçekçi degil
Herşeye himm demişsiniz nedense bide bu forumda hep böyle hikâyede eşler tsk personeli oluyor ahahahha
Kafasizligimizdan.bizde akil olsa evlenmeyiz zaten.adamlari uniformalk goren yuzuk evli falan dinlemiyor.aklim olsa hic bulasmazdim bu ise.surekli tedirginsin bu devirde babama bile guvenmiuorum.bak komsu kizi bir icim suydu bir evi yikti gecti.

Kız sürekli ders çalışma bahanesiyle ki adam askeriye de çalışıyordu sanırım eve gelip gidiyordu. Kadın iskillendi kocasına sordu ilk önce inkar Sonra yoğun ısrarla itiraf etti kocası. Arabada öpüştük sadece demişti mat ruj öğretmendi sanırım çocuğu o zaman 1.5 yaşındaydı. Ayrıldı
Özeti bu kizlar

Birde eşimin gözü dışarda değildir yazmış konuya altından neler çıkmış. Ah ah kime güvenicez🤦🏻‍♀️
Bide adam birsürü hakaret ettiği kadınla evlenmiş konu sahibi ayrılınca. Bebek bekliyormuş kız. Hatta adamın işyerinin önüne gidip bağırmış hamileyim vs diye. Konu sahibi kayın ailesiyle de bir sorun yaşamış ama onu tam anlamadım. Kurtulurum inşallah onlardan da demiş çünkü oğullarını haklı görüp konu sahibini suçlamışlar.

Özeti bu kizlar
Gerçek olamayacak kadar sinir bozucu tutumu var konu sahibinin
Ola
Bide adam birsürü hakaret ettiği kadınla evlenmiş konu sahibi ayrılınca. Bebek bekliyormuş kız. Hatta adamın işyerinin önüne gidip bağırmış hamileyim vs diye. Konu sahibi kayın ailesiyle de bir sorun yaşamış ama onu tam anlamadım. Kurtulurum inşallah onlardan da demiş çünkü oğullarını haklı görüp konu sahibini suçlamışlar.
Tam türk dizisi kıvamında valla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X