Duygu'nun Yeni Gelin Evi:)

Duygucum evlendın demekkı senın nısan bohcalarınıda cok begenmıstım ben cok guzel bı yuvan var allah ıcınde saglıkla mutlulukla oturmanı nasıp etsın darısı basımıza ınsallah cok sırın evın......

çook ama çok beğendim o kadar sıcak o kadar huzur dolu görünüyor ki buradan bakınca dilerim gerçekten ağız tadıyla mutlulukla sağlıkla huzurla oturursunuz yuvanızda canımmmmopuyorumnanaktan

Çok teşekkürler... :asigim:

evin süpermiş cnm yaa bayıldm gerçekten köşe koltuğun bizimki gibi çok rahat memnun kalacaksndr

Solonda olduğu için pek kullanmıyoruz rahat ama kumaşı bir acayip. Elini koysan iz çıkıyor kadife. Aldığıma pişman bile oldum diyebilirim.:gitme:
Teşekkür ederim güzel yorumunuz içina.s.

Duygucum evini görmeyi bekliyordum ben de kaydirigubbakcemile3
tahmin ettiğiş gibi çok zevkli döşemişsin Şeniz
salondaki yemek odası takımın çok hoşuma gitti kaydirigubbakcemile2
oturma odandaki renk uyumu şahane bayanssulusmile bekar odanı özletmeyecek anlaşılan kaydirigubbakcemile3 hele o ponponlu dekoratif çiçeğe bayıldım ne şirinler öyle opuyorumnanaktan

songül başkanımın gönderdiği hangi vazo bi tahmin yapamadım kaydirigubbakcemile3
eğer evine o güzel pastanla kekini yemeye gelseydim oğullarım arabalarını görünce sevinçten çok uslu durur evini dağıtmazlardı aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 ben de ortasındaki papatya dekorunu yemeye talip olurdum cokacimcoook

sözün kısası ağız tadıyla güle güle otur, bir ömür boyu mutlu ol inşaallah Şeniz

Oy oy kimler uğramışopuyorumnanaktan
Nikoncanımız güzel yorumların için çok sağolŞeniz
Birgün beklerim efenim yavrucuklarınla beraber yolun düşerse gel.
Ben yeni yeni mamalar yapmayı öğrendim.
Terfi ettim gül bile yapabiliyorum pastanın üstünesempatiksalakcinni
Marifetlerimi görmeniz lazım...:kedi:

Bu arada Songül abla oturma odasında sehpanın üstünde duran gümüş vazoyu yolladı bana:asigim:

Şeniz Şeniz

X