Duygu'nun Yeni Gelin Evi:)

duygucuğum güle güle otur allah nazarlardan saklasın canım evin çok güzel oturma odasının renkleri misafir odan çok güzel canım allah mutluluğu ve huzuru hiçbir zaman eksik etmesin canım

Aminn:Saruboceq:
Canım arkadaşım güzel yorumun için çok teşekkür ederimŞeniz

Duygu'cum evin çok güzelmiş ince detaylarla süslü çok beğendim opuyorumnanaktan huzurla sağlıkla oturun inş bir gün Chevroletin de olur kaydirigubbakcemile5

Jean inşallah inşallahkaydirigubbakcemile3
Beğenmene sevindim teşekkürler:asigim:

Duygucum evlendın demekkı senın nısan bohcalarınıda cok begenmıstım ben cok guzel bı yuvan var allah ıcınde saglıkla mutlulukla oturmanı nasıp etsın darısı basımıza ınsallah cok sırın evın......

Aminn darısı bütün bekar arkadaşlarımın başına inşallah:Saruboceq:
Güzel yorumun için teşekkürler canım. Allah daha iyi daha güzellerini sana nasip etsina.s.

Jean inşallah inşallahkaydirigubbakcemile3
Beğenmene sevindim teşekkürler:asigim:

ay atlamışım canım mamaların da süper gözüküyor hatta ilki pastaneden alınmış gibi :nazar: hamarat hatunum olumunekankayizsmile

ay atlamışım canım mamaların da süper gözüküyor hatta ilki pastaneden alınmış gibi :nazar: hamarat hatunum olumunekankayizsmile

Ne sandın?:1closedeyes:
Gelde diğer marifetlerimi gör parmaklarını yersinsempatiksalakcinni
kaydirigubbakcemile3Şeniz

canımmm allah mesut etsin evinede bayıldım çok zevklisin bidenemmm mutluluklar seninle olsun inşallahhhhopuyorumnanaktan

Ne sandın?:1closedeyes:
Gelde diğer marifetlerimi gör parmaklarını yersinsempatiksalakcinni
kaydirigubbakcemile3Şeniz

ooo çok iddialısın Duygu'cum yemek tariflerini ekle bekliyorum canım olumunekankayizsmile

X