Saç Bakım Ürünleri Dyson saç açma tarağı kullanan var mı?

rock4150

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2013
16
0
34
Merhaba, kızımın saçları çok ince telli ve çok fazla dolaşıyor. Açmakta taramakta çok zorlanıyoruz, dyson saç açma tarağını kullanan var mı acaba, gerçekten çok dolaşan kıvırcık saçlarda, saç açmada işe yarıyor mu?

Merhaba, kızımın saçları çok ince telli ve çok fazla dolaşıyor. Açmakta taramakta çok zorlanıyoruz, dyson saç açma tarağını kullanan var mı acaba, gerçekten çok dolaşan kıvırcık saçlarda, saç açmada işe yarıyor mu?
Benim kizim da cok kivircik ve ince telli. Ben hic bir fircanin 400kusur lira etmeyecegini dusundum valla trendyolda gorunce. Biz 3 yas civari pilli tarak almistik, diplerini acarken isimizi baya rahatlatiyordu, bir kac ay kullandik, bir kac aydir cekmecwde duruyor o tarak. Yani sonlari dolap beklemek oluyor boyle seylerin bir saatten sonra.

Ne ile yikiyorsunuz kizinizin saclarini? Biz yaklasik 1 yildir sampuan kullanmiyoruz, cowashing yapiyiruz. Hele en son buldugum urunden cok memnunum, bukle bukle oluyor saclari. Ve sadece banyoda tariyorum, bazen de izin verirse parmaklarimla aciyorum azicik. Urun adi bilerek paylasmadim cunku hem yurtdisindayiz hem de benim kivircik sactan anladigim hepsinin yapisi cok farkli hepsine iyi gelen urun birbirinden farkli.

Benim kizim da cok kivircik ve ince telli. Ben hic bir fircanin 400kusur lira etmeyecegini dusundum valla trendyolda gorunce. Biz 3 yas civari pilli tarak almistik, diplerini acarken isimizi baya rahatlatiyordu, bir kac ay kullandik, bir kac aydir cekmecwde duruyor o tarak. Yani sonlari dolap beklemek oluyor boyle seylerin bir saatten sonra.

Ne ile yikiyorsunuz kizinizin saclarini? Biz yaklasik 1 yildir sampuan kullanmiyoruz, cowashing yapiyiruz. Hele en son buldugum urunden cok memnunum, bukle bukle oluyor saclari. Ve sadece banyoda tariyorum, bazen de izin verirse parmaklarimla aciyorum azicik. Urun adi bilerek paylasmadim cunku hem yurtdisindayiz hem de benim kivircik sactan anladigim hepsinin yapisi cok farkli hepsine iyi gelen urun birbirinden farkli.
Bende ondan tesirginnoşsuö açıkçası. Alıp bir kenara attığım çok fazla ürün var. Cowashing derken ne demek istediğinizi anlayamadım 🙈 Pantone kullanıyorum şu anda ondan önce de sakin kullanıyordum. Şimdi şampuan sonrası ıslak saç Kremi de sürüyorum. Fakat genelde çok zorlanıyorum. Banyoda taradığım da kıvırcıkları belli oluyor ama kuru ikrn tarayınca tiftik tiftik duruyor. Marka verin bence sorun olmaz 😍

Şimdi bakıyorum çok teşekkür ederim. Kıvırcık saçlarda işe yarıyor mu peki
Ben kivircik degilim ama yorumlarda illa ki yazan olmustur. Nascita tarak diye arama yaparsaniz somon renkli taragin yorumlarini okuyabilirsiniz. Çok fazla satan bir tarak, çok biliniyor. Onu alan kivirciklar da olmustur.

Kizinir kac yasinda bilmiyorum ama banyo sonrasi tarama dışında taramayin saclarini. Çocuklarda kivircik sacla dalga gecmek diye bir sey var. Hic anlayamiyorum ama yapiyorlar bunu. Tiftik tiftik olunca daha cok dalga konusu olur.
Bir de saciyla ilgili ozguvenini yukseltmek icin elinizden geleni yapin. Buyuyunce cok guzel bir sey oldugunu anlayacak ama cocukken ne yazik ki dalga geciliyor.

Bende ondan tesirginnoşsuö açıkçası. Alıp bir kenara attığım çok fazla ürün var. Cowashing derken ne demek istediğinizi anlayamadım 🙈 Pantone kullanıyorum şu anda ondan önce de sakin kullanıyordum. Şimdi şampuan sonrası ıslak saç Kremi de sürüyorum. Fakat genelde çok zorlanıyorum. Banyoda taradığım da kıvırcıkları belli oluyor ama kuru ikrn tarayınca tiftik tiftik duruyor. Marka verin bence sorun olmaz 😍
Cowashing sampuan kullanmamak yerine bunun icinuretilen urunleri ya da kremleri kullanmak demek. Kivircik saclar cok kurular, hedef sampuanlayarak daha cok kurumasina engel olmak. Ben ilk olarak shea mousturein sac maskesi ile basladim. Iki kutu onu kullandik. Sonra baska bir marka aldim hatirlayamiyirum. Simdi curly kid kullaniyoruz.

Turkiyede hangi urunler var bilmiyorum ama icerigi temiz bir sac maskesi ve ya sac kremi kullanmakla baslarim ben sizin yerinizde olsam. Biz turkiyedeyken yves rocherin kivircik saclar icin olan sac kremini kullanmisti. Sac kremi ile aac demizlenmez diye dusunmeyin gercekten temiz ve hacimli oluyor saclari. Kabaran kiviircik sac kurumus sac demek. Ben arada sirada hindistan cevizi yagi suruyorum, aksama celiyor butun o yagi saci yikamaya gerek kalmiyor bazen.

X