Saç Kesim Şekilleri Dz sa sevenlerin paylam alan

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
benimde saçlarım dalgalı ve düz olmasını çok isterdim. önceden haftada 2 gün fön çektiriyodum. ondan da sıkılınca çok vakit alıyo çünkü. kendime brawn saç düzleştiricisini aldım. işime yaradı o. ama tabi kuafördeki gibi olmuyo o ayrı. şimdi özel günlerde fön çektirip normal gündelikte saç düzleştiricimi kullanıyorum. yerimseniben

ya bnede düz seviyorum ama düzleştirincede cok yanıyoo ne yapacam bilmiyorum Çok üzgünüm çoook

benimde saçlarım dalgalı ve düz olmasını çok isterdim. önceden haftada 2 gün fön çektiriyodum. ondan da sıkılınca çok vakit alıyo çünkü. kendime brawn saç düzleştiricisini aldım. işime yaradı o. ama tabi kuafördeki gibi olmuyo o ayrı. şimdi özel günlerde fön çektirip normal gündelikte saç düzleştiricimi kullanıyorum. yerimseniben

düzleştici saçın özüne inanılmaz zarar veriyor sakın kullanmayın sevgiler

olcay'a katılıyorum arkadaşlar. saçlarım dalgalı ve düz saçı çok sevdiğimden ben de saçımı 5 yıl kadar düzleştirdim ve saçlarım çok kötü oldu artık. düzleştiriciden vazgeçemiyorsanız mümkün olduğunca az kullanmaya çalışın, saçlarınızı gerçekten yıpratıyor.

küçükken saçlarım dümdüzdü pırasa gibiydi ama ergenliğe girince dalgalandı:KK43::KK43:şimdi hep düzleştiriciyle düzleştiriyorum halyle saçlarım cansız oldu kırıldı bazende yanıo saçlarım uzarsa yine dümdüz olurmu küçüklüğümde olduu gibi:S

dümdüz saçlarım vardı. gittim saçımı manyak gibi katlı kestirdim, kabardı . sonra gittim düzleştirici aldım. çok sık düzleştirmeye başladım. her gün saçımı yıkıyorum,ardından düzleştiriyorum. sabah kalkıyorum okula giderken kabarıyo cansız oluyor tekrar düzleştiriyorum.. çok kötü oldu artık düzleştirincede iğrenç oluyor. şimdi saçımı kısa kestiricem katlarından kurtulmak için. düz katsız uzucak, inşallah düzleştirici kullanmak zorunda kalmam benneyaptımki

Bende düz saç sewerim ama saçlarım kıvırcık.
Ben 2 yıl boyunca nerdeyse hergün saımı düzleştirirdim.Saçımı düzleştirmediğim günlerin sayısı en fazla 2 ay eder.Sonra belime ne kadar olan saçlarım yandı öyle kötü oldular ki kestirmek zorunda kaldım.Hiç düzleştirmeyecğime kendi kendime söz verdim ama bi süre sonra yine başladım düzleştirmeye.yine yandı Ve şimdi yine kestirdim kısacık kaldı artık hiç düzleştirmiyorum kestirdiğimden beri 2 yada 3 kez düzleştirdim.Son bir aydırda sinameki kullanıyorum uzacak inş.

Normalde saçlarım duz.Ben daha çok maşa ile kıvırcık veya dalga yapıyorum.Çunku her şekil yakıştığı için saçıma kolayca şekil verilebiliyor.

benim saçlarım da düz ama daha düz olsun diye düzleştiremye başladım ve hepsi yandı saçlarım kısack

saçları berbat edio aletlerin tümü

en iisi ayda 1-2 kez yapıp hevesini almak..

ya da başka yöntemler bulmak..

ama zaten düz saçın modası da geçio artık bi ara çok revaçtaydı şimdi o kalmadı herkes iri dalgalar yapıo saçına...

o da bigudiyle ya da örerek yapılabilio saça da zarar vermio..

:)) benim saçlarım da fön çekilmiş gibi dümdüzdü. o kadar sıkıcı ki! kalıcı dalga yaptırdım ben de :) artık dalgalı saçlarım var

ben de düz saç severim ama jilet gibi dümdüz değil banyodan çıktığında hafif kabarık karışık olur ya bu yazın modası hatta hippi saç modeli öyle seviyorum hihoyyyt

aynen doro dümdüz çok gusel durmuo koyduğun fotodaki gibi seviorum ben de..

düz saç favorimmzemuszemus
kendime de çok yakıştryrmbayanssulusmile
kıvırcık saç gözlerimi arka plana atıyor
ama düz saç oldugundan daha iri gösteriyrbayanssulusmile

düz saç ck sevvıyrommm duzleştırıyorm saçlarımı ve tek bır tel toka bıle takmıyrm.bolesı ck daha havalı..

benim saçlarım fazla düz..duştan çıktıktan sonra hiç bir şey yapmasam bile dümdüz duruyor..tamam seviyorum da sıkıyor bir süre sonra :s maşa fln kar etmiyor hemen iniyor buklelerim :s

benim sacım da hafif dalgalı ama yinede düz olsun istiyorum :KK61: düzleştirici kullanıyorum kuaförde çekilen fönler hoşuma gitmiyo düzleştrici daha düz yapıyo diye düşünüyorum uçları dalgalı :2: düzleştiricimin markasını merak etdiyseniz
'' philips 4667 straıght pro xl saç düzleştirici '' http://www.teknolojievi.com/files/urunler/Buyuk/120200036.jpg

Son düzenleme:
benim sacım da hafif dalgalı ama yinede düz olsun istiyorum :KK61: düzleştirici kullanıyorum kuaförde çekilen fönler hoşuma gitmiyo düzleştrici daha düz yapıyo diye düşünüyorum uçları dalgalı :2: düzleştiricimin markasını merak etdiyseniz
'' philips 4667 straıght pro xl saç düzleştirici '' http://www.teknolojievi.com/files/urunler/Buyuk/120200036.jpg

Aa evet canım o düzleştirici çok harika bende onu kullanıyorum 2 sene boyunca her gün uyguladım ve hiç zarar vermedi saçıma (buarada kullandığım ısı derecesi max 130) sadece uçlarına uyguluyorum saçlarım dümdüz çünkü boyadan kabaranları yatıştırıyor öneririm kesinlikle ama yinede fazla kullanmamakta fayda var :)

ben düz saçıda kıvırcık saçıda seviyorum ama en çok düz saçı kullanıyorum benim hafiften dalgalı kısa süreli bi düzleştirme ile hemen işim bitiyor 5 dk bile sürmüyor :106:

saçlarım dümdüz bide hergün düzleştiriciyle dahada düz yapıyorum, çok seviyorum düz saçlarımı:KK17:

X