Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
kadınlar günümüz kutlu olsun kızlar,beni sabahlleyin eşim kutladı ilk:KK16:

Ayyy emelcim ben de gözümü acaracmaz aklıma bu geldi hadi öyle olsun ordan konuşalım bence dee:KK64:

biz orda da grubu açalım bence. gelmek istemeyen arkadaşlar da olabilir. saygı duyalım.
video paylaşımlarımızı en azından yapabilelim diye istiyoruz.

tebrik ediyorum düşünceli eşini :nazar:
ben de eşimi arayayım hediyemi isteyeyim :KK70: bilezik alsın. isteyenin bir yüzü kara istemeyen arap :KK70:

canım ben hediyeyi de dünden aldım eşimden,biraz yüzsüzlük yaptım itiraf edeyim:KK1: bu ay benim ayım 16 mart nikah yıldönümümüz,22sine de doğum günüm var:103:

Son düzenleme:
canım ben hediyeyi de dünden aldım eşimden,biraz yüzsüzlük yaptım itiraf edeyim:KK1: bu ay benim ayım 16 mart nikah yıldönümümüz,22sine de doğum günüm var:103:

hiç de yüzsüzlük değil :KK70: hakediyoruz bi keremm :KK70: evde oturup bebek bakmak kolay iş mi. yemek çamaşır bulaşık temizlik. bi taraftan koca bebeklerin bakımı. ooooo :KK70: ne alsalar da hakkımız ödenmez bizim :KK70::76:

valla benimkinin aklına bile gelmedi kutlamak. benim kadın olduğum :KK53:ve bugünün kutlanması gerektiğinin farkında değil bence:KK50:

şimdi internetten 2 kutu altın çilek siparişi verdim emzirmiyorum ya mayısada düğünümüz var acil zayıflamam lazım ve en uygun bunu buldum siz ne dersiniz bu konuda kızlar

valla benimkinin aklına bile gelmedi kutlamak. benim kadın olduğum :KK53:ve bugünün kutlanması gerektiğinin farkında değil bence:KK50:

bekle bakalım gün daha yeni başlıyor canım,bu arada dün sen mi yazmıştın derslerimi 2 gün yapmışlardı şimdi değiştiriyorlar diye?dün kargaşadan cevap yazamadım.canım ben de bu ayın sonuna başlayacam,benim 15 saati 5 güne koymayı düşünüyorlarmış,ben napacam bilmiyorum

dilek abla da güzel yazmış ama onların niyeti bozuk. ya şöyle keyifle takip ettiğim bir burası vardı 1 aydır ona da bu çekirgeler çöreklendi. neyseee biz burayı da toparlarız. onlar zaten 2 gün sonra sıkılırlar amaçları sohbet değil çünkü çok belli.

canımcım ne olmuş ben anlamadım biri bana anlatsın

biz yine günlük rutinimize dönelim :) bebişi oturmaya başlayan varmı? benimki 6 aylık oldu ya oturtmaya başladım ama öne eğiliyor hep zararlı mıdır acaba? beli felan incinir mi?

Son düzenleme:
canımcım ne olmuş ben anlamadım biri bana anlatsın

hoşgeldin canım valla geçenlerde 3-5 kişi geldi eskilerden kimse yok muu aa gerkes face de galiba buraya da gelelim dediler ayeser de biz buraya kendi otağımızı kurduk herkese açığız dedii sanırım tüm bunlar ordan başladı. cumartesi anlaştılar pazartesi toplanıp geliyoruz diye geceden. ve oplanıp gelip yapacaklarını yapmışlar ben geldiğimde her şey için çok geçmişti...
şimdi de doğru dürüst girmiyorlar amaçları bizim mutluluğumuzu bozmaktı ama başaramadılaarrr sadece kurdukları güzel bir forum etkinliğini bozdular.

hoşgeldin canım valla geçenlerde 3-5 kişi geldi eskilerden kimse yok muu aa gerkes face de galiba buraya da gelelim dediler ayeser de biz buraya kendi otağımızı kurduk herkese açığız dedii sanırım tüm bunlar ordan başladı. cumartesi anlaştılar pazartesi toplanıp geliyoruz diye geceden. ve oplanıp gelip yapacaklarını yapmışlar ben geldiğimde her şey için çok geçmişti...
şimdi de doğru dürüst girmiyorlar amaçları bizim mutluluğumuzu bozmaktı ama başaramadılaarrr sadece kurdukları güzel bir forum etkinliğini bozdular.

tamam canım saol ben 3-4 gündür giremiyordum bugün açtım kızlar msj atmışlar bende geldim..

bende yalnız oturtmuyorum öne doğru çok eğiliyor kucağımda oturuyor yada köşeye oturtup yastıkla önünden sıkıştırıyorum beli acır diye korkuyorum

X