Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
maşallah canım.. darısı emeklemeye canım ben de dört gözle bekliyorum emeklemesini..

bu arada doktoru aricam.. bana 10 gün sonra ara demişti sanırsam öğünlerine yeni bişiler eklicek.. sorusu olan var mı? 1 saat sonra ararım herhalde..

aminn canım dönmesinde bukadar sevindik:KK64: emekleyip yürümesine çıldırırız:KK66::KK66: galiba

evet yaa.. bu arada sabah kahvaltısında pek bir huysuzdu benimki peynire bile burun kıvırdı.. doğru düzgün yemedi.. öğlen yemeğinde bir acıkmış.. bi ara kaşığı ağzından çıkartmakta zorlandım :KK1: allah nazardan saklasın hep böyle yese persintilimize geri döneriz..

bizimkilerin hepsi ankarada bir ben böyle göçebeyim canım:KK1:

doktor bey ben rahatsızım,
neyiniz var?
kızlara bağımlı oldum ,bana bir hafta bir rapor verseniz çok iyi gelecek:KK60::KK60::KK60:
Bu sefer meb beni kesin atar bi senedir çalışmıyorsun faydandan çok devlete zararın var diye:KK1: çalışalım vazgectim rapordan :)
naksis sen benim memleketimde yaşıyosun annem babam konyada bende gurbet ellerdeyim:KK14::KK14:
Canım konyanın neresindeler biz de konyalıyız konyada olan ne çok kişi var ne güzel:KK66:

arada kaynayıp okuyamadıklarım geri dönünce fark ettim;

herkese merabalar:KK3::KK3:
biz bugün saksı devirdik gene çiçeklerim boş bulunduğum her an devriliyor salih efenin gazabına uğruyorlar:KK60: süpürgeden de çok korkuyor kavga dövüş ev süpürüyoruz. siz naptınız yahu bu ayesere noldu piyasada yok kaç günlerdir:82: merak ettim iyice.

canım seninki emekliyor mu nasıl deviriyor çiçekleri.. canım çok dikkat et çiçeklerin büyük bir kısmı zehirlidir. allah korusun yer felan..
ayeser harbiden kayıp yaa herhalde geldi istanbula ama bilgisayar yoksa geldiği yerde girememiştir. ya da burada geçirdiğinden daha eğlencelivakit geçiriyorsa belki girmek istememiştir :KK59: elbet döner bir gün diyorum..

merabalar ya bişey sorcam geçmişi okurken gördüm..regl olunca kilo mu veriliyor...ben de olmadım daha doğumdan beri..ay öyleyse çok sevincem..

öyle bir söylenti var canım.. ben de ilk uzman tvdeki bir doktorda duydum burada yaşayanlar da var.. ben de çok sevincem eğer kilolar giderse çünkü mayısta düğün var ve ben hali doksanı aşmaseksenden şaşma durumlarındayım..

Son düzenleme:
Bu sefer meb beni kesin atar bi senedir çalışmıyorsun faydandan çok devlete zararın var diye:KK1: çalışalım vazgectim rapordan :)

Canım konyanın neresindeler biz de konyalıyız konyada olan ne çok kişi var ne güzel:KK66:

aaaaaaa şekerdelisi sendemi konyalısın çok sevindim:KK16::KK16::KK16: annemler merkezde değil ereğlideler ama konyaya çok sık gider gelirim teyzemler dayımlar kuzenler akrabalar hep konyada sen şuan nerdesin konyadaysan geldiğimde görüşebiliriz :13::13::13::13:

arkadaşlar arıyorum doktoru.. sonra benim sorum vardı demeyin :KK1:

aaaaaaa şekerdelisi sendemi konyalısın çok sevindim:KK16::KK16::KK16: annemler merkezde değil ereğlideler ama konyaya çok sık gider gelirim teyzemler dayımlar kuzenler akrabalar hep konyada sen şuan nerdesin konyadaysan geldiğimde görüşebiliriz :13::13::13::13:
Aaaa ne kadar memnun olurum:) mutlaka görüşelim canım konya merkezdeyim canım real in o tarafta
arkadaşlar arıyorum doktoru.. sonra benim sorum vardı demeyin :KK1:
Sorularım vardı ama hatırlayamadım dr da da böyle olur!!!

Aaaa ne kadar memnun olurum:) mutlaka görüşelim canım konya merkezdeyim canım real in o tarafta

bu hafta sonu düşünüyoruz ama görüşemeyiz heralde 1gün gidip dönücez ama yazın görüşürüz mutlaka :21::21::21:

kızlaaar buralardamısınız ???????:92::92::92:

buradayım canım doktoru aradım işi varmış birazdan aricak onu bekliyorum :KK1: bizimki de yatağında şarkı söylüyor.. çok kısa uyudu bugün belki yine uyur diye koydum ama gerçek dışıgörünüyor..

buradayım canım doktoru aradım işi varmış birazdan aricak onu bekliyorum :KK1: bizimki de yatağında şarkı söylüyor.. çok kısa uyudu bugün belki yine uyur diye koydum ama gerçek dışıgörünüyor..

dr un söylediklerini bizimlede paylaş canım benim ya yerim ben onu benimkide şarkı söylüyo çok tatlı oluyolar ya her halleri çok tatlı...

dr un söylediklerini bizimlede paylaş canım benim ya yerim ben onu benimkide şarkı söylüyo çok tatlı oluyolar ya her halleri çok tatlı...

evet yaa bir de tükürük saçıyor ki görme.. dışarıda insanlar aa ne tatlı diye yaklaşıyorlar, bizimki tükürmeye başlayınca şaşırıyorlar :KK1: birgün evi su basacak ondan korkuyorum :KK60:

evet yaa bir de tükürük saçıyor ki görme.. dışarıda insanlar aa ne tatlı diye yaklaşıyorlar, bizimki tükürmeye başlayınca şaşırıyorlar :KK1: birgün evi su basacak ondan korkuyorum :KK60:

aayyy çok komik ya benimkininde salyası çok kucağımızda gezerken yukardan aşağıya salyalar iniyo elimin üzerinden kayıp iniyo aşağıya salya seli... :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

oğlumun uykuları iyiden iyiye şaşırmaya başladı.. dün saat 5te bir uyudu bıraksam sabahlicaktı öyle.. en sonunda 8.30da uyandırdık muhallebisini yedi yine yattı.. şimdi de uyumak istemiyor.. aslında bu saatlerde uyur 2 saat ama bu ara ne olduysa dengesi altüst..

buarada ben muhallebi yiyince neden uyandığını anladım.. sorun gaz değil susuzluk.. muhallebi yedirdikten sonra içebildiği kadar su içiriyorum.. artık gece uykuları daha iyi :nazar:. eski düzene dönmek üzere yani :) bu arada suyu alıştırma biberonuyla veriyordum ama onu sevmedi biberona koyuyorum ucunu ısıra ısıra içiyor azar azar.. kakası da daha iyi maşallah

ya mehmet alp bir bağırmadır öğrendi üç gündür kafam beynim kalmadı ,tepki vermiyorum unutsun diye kendisinin çok hoşuna gidiyor sanırım çıkardığı ses sürekli bağırıyor:KK52::KK52:

oğlumun uykuları iyiden iyiye şaşırmaya başladı.. dün saat 5te bir uyudu bıraksam sabahlicaktı öyle.. en sonunda 8.30da uyandırdık muhallebisini yedi yine yattı.. şimdi de uyumak istemiyor.. aslında bu saatlerde uyur 2 saat ama bu ara ne olduysa dengesi altüst..

buarada ben muhallebi yiyince neden uyandığını anladım.. sorun gaz değil susuzluk.. muhallebi yedirdikten sonra içebildiği kadar su içiriyorum.. artık gece uykuları daha iyi :nazar:. eski düzene dönmek üzere yani :) bu arada suyu alıştırma biberonuyla veriyordum ama onu sevmedi biberona koyuyorum ucunu ısıra ısıra içiyor azar azar.. kakası da daha iyi maşallah

maaşallah harpy alıştırdın oğlunu ek gıdalara düzene girdiniz iyice darısı bize inş. afiyet olsun oğluşuna yesin büyüsün benim oğlumada sihirli deynek değdi sanırım 2gündür geceleri sadece birkere uyanıp emiyor sabah 9a kadar uyuyo ama ben düzene girdi diyemiycem:KK20::KK20: kesin kandırıyo beni bikaçgün içinde cozutur...

canım otogar yakınlarında oturuyorsun o zaman öyle mi ,bildiğim real den başka yoksa tabi:KK1:

canım inşallah böyle devam eder,bizimki bi ara çok güzel yedi iki gündür zor bela yediriyorum bian önce düzelir inşallah

maaşallah harpy alıştırdın oğlunu ek gıdalara düzene girdiniz iyice darısı bize inş. afiyet olsun oğluşuna yesin büyüsün benim oğlumada sihirli deynek değdi sanırım 2gündür geceleri sadece birkere uyanıp emiyor sabah 9a kadar uyuyo ama ben düzene girdi diyemiycem:KK20::KK20: kesin kandırıyo beni bikaçgün içinde cozutur...
Masallah benim 4 -5 kere uyanır geceleri
canım otogar yakınlarında oturuyorsun o zaman öyle mi ,bildiğim real den başka yoksa tabi:KK1:

Evet canım realle otagarın ortasındayız:)

X