Ekmek yapma makinesi hakkında..

bende çok istiyorum bu makinadan. uzun zamandır aklımda ama her almaya gittiğimde vazgeçiyorum. ablamda var benim. ekmek yapıyor reçel yapıyor. öve öve bitiremiyor ama ben de çok kararsızım. alsam mı almasam mı bilemiyorum. burdan yazılanları takip edip karar vermeye çalışacağım bende :enbuyukkk:

Bizde kullanıyoruz evde,çok pratik ve leziz ekmekler yapıyor ama çabukta arıza yapabiliyor.Şu anda bizdeki makine hamur yoğurmak için kullanılıyor mesala.))

bende çok istiyorum bu makinadan. uzun zamandır aklımda ama her almaya gittiğimde vazgeçiyorum. ablamda var benim. ekmek yapıyor reçel yapıyor. öve öve bitiremiyor ama ben de çok kararsızım. alsam mı almasam mı bilemiyorum. burdan yazılanları takip edip karar vermeye çalışacağım bende :enbuyukkk:

evet bende fikir edinmek için açmıştım konuyu canım..fikir sahibide oldum şimdi markada karar kılmam gereka.sa.s.

benim annemin ekmek yapma makinesi var.aynı kek gibi oluyo.müthiş bişey yani.annemin makinesi tefal pizza hamuru,reçel ve kek de yapabiliyo.

evet bende fikir edinmek için açmıştım konuyu canım..fikir sahibide oldum şimdi markada karar kılmam gereka.sa.s.

benim yaptığım araştırmalara göre resimdeki makina çok güzelmiş canım. Bir de zamanla ekmek makinalarının hamur yoğurulurken içindeki hazne tahrip oluyormuş.ama bu markanın öyle birşey olmuyormuş. bende karar veremedim.

sinbonunda indirimde bir mağazada gördüm. 56 ytl. fiyatı ama hangisini alıcam kararsızım CADIARZU sinbo kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

[img=http://img48.imageshack.us/img48/848/6185buyukwc4.th.jpg]

bende kullanıyorum ekmek yapma makinası

benimki moulinex çokta memnunum..

2 yıl oldu ilk yıl hep ekmek yaptım ama ikinci yıl hamur yoğurma makinası olarak kullanıyorum..

müthiş pratik oluyo hamur işi bişiler yapmak..
acil misafire atıyorum herşeyi,poğaçanın içini hazır edene kadar hamur hazır cokacimcoook

Ekmekler nasıl oluyor acaba tıkıs tıkıs mı pufidik mi ben tıkıs ekmekleri sevmiyorum şu köy ekmeği derler ya sıkı sıkı bir ekmek onları sevmiyorum almayı düşünüyorum acil yorum yapabilir misiniz tatlılar

Ben de almak istiyorum ama eşim elektrik parasının çok geleceğini söylüyor ve aldırmıyor bana. Kullanan arkadaşlar elektrik faturanıza etki etti mi bu makina?

benım esım bu konuda cok dıkkatlıdır bızde acaba elektırık cok mu harcar dedik ama hesapladık
bakkaldan alınan ekmektenn coookk daha ucuz kıyaslanamz bıle...
makıneyı verdığınız parayı kısa zamanda cıkartıyor,ve kara gecmeye başlıyorsunuz..
ınanmayanlar baksınlar nekadar elektırık harcadığına...kac gunde bır yapılacak ekmek bunu katsınlar hesaba..bıde ekmeğe verılen fıyatı cıkarsınlar..sonuc ortada..ınanmayan hesaplaın,,,gercekten kıyaslanamaz..a.s
Ekmekler nasıl oluyor acaba tıkıs tıkıs mı pufidik mi ben tıkıs ekmekleri sevmiyorum şu köy ekmeği derler ya sıkı sıkı bir ekmek onları sevmiyorum almayı düşünüyorum acil yorum yapabilir misiniz tatlılar

sana gore değil cnım ozaman. bu oyle koff olmuyor senın ıstediğn gıbı.:nazar:

sınbodan ben cok memnunum kızlar tavsıye ederım..
bende ayrıyeten yoğurmak ıcın de kullanıyorum..mesela ekmek ıcın malzemeyı koyuyroum yoğuyor sonra mayalamaya gecıyor.mayaladığında pisirmeye gecmeden alıyorum hamuru..mıs gıbı mayaı ekmek hamuru..
artık o hamurdan pizza yap,,pişii yapp oh.cok guzel oluyor,,,:teytey:

ben de ekmeğimi kendim yapmak istiyorumcokacimcoook.kullanan arkadaşlar hangi markayı tavsiye eder acep?tefal,moulinex,kenwood,beko ve sinbo gibi markalar var.tefal gürültü çıkarıyormuş,moulinex tam kızartmıyormuş galiba. sinbo ise bunlara göre kalitesi düşük bir marka.ama yeni ürününde pilav ve çorba hatta yoğurt bile yapılabiliyormuş.kararsızım.:sm_confused:lütfen yardım arkideşlerkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
kisme yoookk miii??hadi amaaa.ekmek makinası kullananlar lütfen bir marka önerir misiniz??

ben de ekmeğimi kendim yapmak istiyorumcokacimcoook.kullanan arkadaşlar hangi markayı tavsiye eder acep?tefal,moulinex,kenwood,beko ve sinbo gibi markalar var.tefal gürültü çıkarıyormuş,moulinex tam kızartmıyormuş galiba. sinbo ise bunlara göre kalitesi düşük bir marka.ama yeni ürününde pilav ve çorba hatta yoğurt bile yapılabiliyormuş.kararsızım.:sm_confused:lütfen yardım arkideşlerkaydirigubbakcemile3

kesnlıkle snbo bır numara..bızden gorupte alan bırsuru kısı oldu. hepsı de memnun..

MRB.Çoğu kesim sinbo diyecek çünkü;piyasaya daha çok yayılmış ve fiyat olarak da uygun.ama daha sonra servis yoluna düşüyorlar.en sık görülen arıza da kapak sorunu oluyor.ve sinbo servis ağı yaygın değil, olsa da parça sorunu yaşıyorlar.bence sen şikayetvar sitesine bir uğra.ekemk mak.şikayetin çoğu sinbo.arkadaşımda moulinex var ve memnun.daha önce fakirinkni almış ,kızartmadığı için iade edip,moulinex alıyor.sordum,o da sinbo asla diyor.

biz luxell aldık :) bimde indirim vardı ordan almış babam ben istiyorum diye.. ama 2 kez ekmek yapmayı denedim olmadı :) gerçi ilk denememde ekmeğin gramını ayarlamamışım, o yüzden tam pişmemişti, dün annem başka bi tür ekmek denemiş oda sert oldu..

kullanma kılavuzunda kabartma tozu diyo 1 buçuk çay kaşığı.. çeviride bazı hatalarda var kullanma klavuzunda da arka kısmında uyarılarda maya demişler.. siz kabartma tozumu kullanıyosunuz maya mı?

Yinede tefal iyidir arkadaşlar kaliteli oluyor ürünleri veya moulinexde iyi bi marka

tefal iyidirde normal makinası 200 küsürdü şimdi tam hatırlamıyorum, birde pide ve somun ekmek yapanı nı çıkarmış şimdi 349 lira fiyat vardı üstünde :) hey maşallahh dedim :) biz 89a aldık luxell, henüz ekmeği güzel pişiremesemde olsun :p

araştırmalarıma göre kenwood,tefal ya da delonghi öne çıktı.bir de sadece internet aracılığı ile alabileceğimiz severin marka.bekonun ki de fena değilmiş.kullanan arkadaşlardan öneriler,yorumlar beklenir.hadi kızlar bir ekmek kokusu duyalım lütfeen

X