Ekmek yapma makinesi hakkında..

benim annemin ekmek yapma makinesi var.aynı kek gibi oluyo.müthiş bişey yani.annemin makinesi tefal pizza hamuru,reçel ve kek de yapabiliyo.

kızlar bende 2 aydır tefalin ekmek yapma makinesini kullanıyorum şuana kadar hepsi cok güzel oldu..pizza hamuru recel çörek çık güzel oluyor sadece kilo aldırıyorcokacimcoook burcubostan annen kekini nasıl yapıyor hiç denemedimn yazarsan sevinirim şimdiden teşekkür ederim

bizdede arçelik var yaklaşık 2 senedir kullanıyorus gayet iyi tavsiye edebilirim ayrıca kekide güsel oluyo

şunuda söylemeden geçemicem sinbo fiyat olarak ucuz diye bence çok cazip geliyo herkese kahve yapma mak.ve fritözünü almıştık bisde ucuz diye ama fritöz resmen patladı kahve yapma mak.de evin tüm elektrik tesisatını bozdu ikisinde attım kesinlikle biras daha fazla para verip başka bi marka alırım bu arada sinbo kullanan ve çok memnun olan arkadaşlarımız var işallah ürünlerinde benim gibi bi problem yaşamazlar.:Saruboceq:

TŞK KIZLAARR.CANCU SANA KATILIYORUM SİNBO İYİ BİR SEÇİM DEĞİL.KULLANANLAR MEMNUN AMA DİĞER EKMEK MAKİNALARININ YAPTIĞI EKMEKLERİ GÖRÜP YEMEDİKLERİNDEN OLSA GEREK EN İYİ KENDİLERİNİN Kİ SANIYORLARcokacimcoook.TEFAL DÜŞÜNÜYORUM AMA ÇOK PAHALANMIŞ.BU KRİZDE FİYATLAR DÜŞERKEN TEFAL VE MOULİNEX ARTIRMIŞ.:1no2:ÖTV İNDİRİMİNDEN YARARLANMAK İSTİYORUM.BİR DE MAYIS AYINI BEKLERSEM ANNELER GÜNÜ DİYE DE KAMPANYA YAPILIR DİYE UMUT EDİYORUM.EN UYGUN BEKO GİBİ GÖRÜNÜYOR AMA ONA DA GÜVENEMİYORUM.KENWOOD VE DELONGİ KULLANAN VAR MI ACEP BİZE BİLGİ VERECEK?!BUNLARA TAKILI KALDIM BİRZ.

kızlar electworldde peşin 109, taksitli 119 sinbo ekmek makinesi. ayrıca world play club kartı olanalra yüzde 25 para puan veriyor. hem d epeşin fiyatına taksit yapıyor. iki gün önce aldım. yani 82 milyona falan geldi. 2 günde 2 farklı ekmek yaptım. süper oldu. herkese tavsiye ederim.fiyat olarak çok uygun.

Ben de çeyizim için düşünüyordum bir yakınım ekmekleri çok kötü yapıyor dedi galiba sinbo için konuşmuştu!!! bir başkası da tamirciye gelen en fazla ürünmüş dedi!!! ben de caydım ama şimdi burada ki yazıları okuyunca bir daha almaya heveslendim zaten taksitlerim bitmek üzere ne alsam diye düşünüyordum :) Ama şimdi karar veremedim acaba hangi markayı alsam kullandığınız ekme yapma makinesi markasını yazarmısınız bir de resmini ekleyebilirseniz sevinirim!! Almışken güzel bişey almak istiyorum şu reçel ve kek de yapabilmesi ilgimi çekti evlenince kendi ekmeğimi kendim yapmak istiyorum fırınlarda ki ve bakkallar da ki ekmekleri yemek istemiyorum hem fiyatları her geçen gün artıyor hem de çoook nadiren de rastlasam için den hiç beklemediğim şeyler çıkıyor :KK70:

En sonunda ekmek makinamı aldım.uzun zaman araştırdım.moulinex kızartmıyor ve çinde üretiliyormuş.tefal gürültü yapıyor ve çok pahalı.sinbo çinde üretiliyor,teflonu zamanla çıkıyor,ekmeleri ise kek gibi oluyor tam ekmek gibi olmuyor,arıza çok veriyor,parça bulunmuyor.en iyisi panasonic ve brevelle ama türkiyeye gelmiyor.kenwod ve delonghi arasında kaldım.sonra öğrendim ki aynı firmanın ürünleriymiş.bizim arçelik ve beko gibi yani.internette çok uygun fiyata arçelik ve sinbo fiyatına delonghi bulunca hemen aldım.yoğururken çok ses yapmıyor.tavsiye olunur.

Arkadaşım gülegüle kullan ekmek makineni.ben arçelik in makinesini 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum.gece yatmadan malzemeleri koyup saatini kuruyorum ,sabah kalktığımda sıcacık ekmeğim hazır ooooohhhhh mis
yanlız ekmeğin bi tadına bakan tekrar istiyo uyarayım.

bir de elektrik faturasına dikkat
gece 10 dan sonra çalıştırmanı tavsiye ederim

mrb arkadaslar bende tefal marka ekmek makınası aldım cevizlı ekmek yapmak ıstıyorum deyısık tarifler varsa denemek ısterız teşekkür ederim:)

merhaba arkadaşlar..a.s.. uzun süredir nette ekmek yapma makinalarını araştırıyorum.eşim alacaksak kaliteli bişi olsun bozulcaksa nie alalım diyerek tefali tutturdu.ben de tefalde karar kıldım.tek sorun hepsi burada.com dan almak istiyorum fakat tefal adı altında çin üretimi olarak gelir mi?
kimileri yazmış işte mesela kenwood geldi eve baktım ki üretim yeri çin...deişik üretim yerleri var kenwoodun bu elimdeki kenwood çinde üretilmiş ..mağazada olsa bakardım üretim yerine die...
ne diyorsunuz? hepsi burada.com dan sipariş versem(peşin fiyatına 12 taksit kesemize uygun da..)
böyle bişi yaşanırmı? fisfisfis
lütfen acil bir cevap

mrb arkadaslar bende tefal marka ekmek makınası aldım cevizlı ekmek yapmak ıstıyorum deyısık tarifler varsa denemek ısterız teşekkür ederim:)

canım bende de tefal ekmek yapma mak. var fakat keki tam olarak tutturamıyorum 1 kez oldu süper oldu ama sonra neyaptıysam olmadı..bir bilgin var mı?bu arada beyaz una tahıl unu karıştırıp temel ekmek prog.da pişirdim su yerine süt..harika oldu..kilo almaya devam:KK43:kaydirigubbakcemile3

2006'da Sinbo kullanıyordum, bozulunca tüm markaları detaylı araştırdım, hepsi benzer kalitedeydi. En son kararla Beko 2505 modelini aldık. Çok memnunuz. Derli toplu, sessiz çalışan, çok güzel ekmek kabartan bir makine. Görünümü de çok hoş ve sevimli. Tutma kolu da var. Kesinlikle tavsiye ederim. Fiyatı bedava zaten 75-80 civarına alınabiliyor. Beko'yu genelde hiç sevmem ve kullanmam, ama hangi firmaya yaptırmışsa iyi bir makine olmuş. Çin malı diğerleri gibi.

Sinbo 4705 modeliydi önceki makinam. Elektronik besleme devresi bozuldu, ama 3 yıl boyunca her gün kullandık yine iyi dayandı diyebilirim. Bezle silince yazıları da siliniyordu, iç aluminyum kısmı çabuk kirleniyordu vs. Beko'nun malzeme kalitesi daha iyi diyebilirim. 1 senedir kullanıyoruz, teflonunda vs bi sıkıntı yok. Bunu da ekleyeyim kızlar, bence Beko en mantıklısı. ıyisi derseniz Breville ve Delonghi'ye bakabilirsiniz.

benim ki domo digeri panasonic genelde domo yu kullandim panasonic i hediye vericem kullanmadim...
ilk zamanlar cok kullaniyordum sonra sadece hamur yapma ayarini kullandim su aralar pek kullanmiyorum makinayi...

valla ben king marka kullanıyorum.harika oluyor ekmeklerimiz.çok memnunum.99 tl ye aldım

selam kızlar...ben de moulinex düşünüyorum...netten yorumlara baktım...üstü kızarmıyor diyorlar doğru mu...

kızlar ben de alıcam ekmek yapma mak. .

markada çok kararsızım. bir de reçel, poğaça hamuru her bişi yapıyormuş ya ..

kurabiye hamuru da yoğuruyor mu bu icat :1rolleyes:

bende tefal aldım ve cok memnunum, reçel, poğaça hamuru, pizza hersey yapıyorum, super bisey...

X