Kontakt Lens Elegance soft colors yeni !

SacDuzlestirici

Sabahın İlk Işıkları.....
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2010
2.430
3
arkadaslar gezınırken buldum yenıcıkmıs galıba sızce renklerı nasıl fıyatıda uygun bazı sıtelerde 45 tl bazı yerlerde 70 falan merak ettım ben okyanus mavısı ıstıyorum ..sızce hangısını almalıyım ve nerden?

Eklentiler

• $ELEGANCE-RENKLI-LENS-SOFT-COLORS__23225958_0.jpg
    $ELEGANCE-RENKLI-LENS-SOFT-COLORS__23225958_0.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 1.929
ayrıca elegancenın golduda cıkmıs o 1 yıllık ama ıste renkler deısık kafam karısdı tosca (turkuaz) adlı lens gold grubunda br cıftı bır sıtede 200 e gelıo

miri canm 2 tone greeni kullanmıstım biraz damarlı birazda sert bi lensti
simdi yapıları değiştimi bilmiyorum dediğin gibi gold serisi cıkmıstı
sen mavilerden gidiyordun 3 ton blue'u deneyebilirsin yerimseniben

sevgili MIRIANA ben bunları kadıköyde bir optikte denemiştim hem çok büyük bir lens boyut olarak hem sert hem kalın hem de damarlı bir yapısı vardı hiç beğenmemiştim bir de rahatsız ediyor gözü taktığında hissediyorsun bayaa bunlar yeni elegance lar sanırım cihan optik diye bir firma yapıyor bunları yanlış olmasında öyle biliyorum..

gorunuste bellı ztn kalın oldukları bı an o ıyı serısının aylık olanı sanmıştım...off mecbur yıne green ocean getırtcem yaa

cnm sen hep green ocean da mutlu oluyorsn en iyisi ondan alıp keyfine bakmak yerimseniben

canım o damrsız green ocean gibi olup pahalı olanlar hangisi..bende b&l gry kullanıyorum yıllardır çok memnunum ama damarları olmasa bide :KK43:

natural touch baby blue var bıtane daha vardı unuttum ama bu dedıgım parısın lensı 500 tl

Natural Touch benim eski lensimdir; ama şimdiki üretimler eski üretilenlerden daha damarlı bir yapıda; ama uzak mesafeden çok belirgin değil B&L'a nazaran. Yani yine de damarlı! Bir de tam olarak green ocean'a ton olarak tekabül etmiyor Mirianna; ama yakın sayılır. Bu arada 500 çok pahalı, kesinlikle o kadar olmaması lazım.

vetman o fıyata getırıyor onu..baska yerlerdede oyle pahalı bı lens..bu arada green oceanın haresızını getırttım.elımde ıkı tane var bırını satıyorum bılgınıze 185 tl.

Eklentiler

• $BBB.jpg
    $BBB.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 502
  • $BL.jpg
    $BL.jpg
    4,9 KB · Görüntüleme: 504
ben elegance 3 tone grey takıyorum. kendi göz rengim koyu kahverengi siyah gibi. lensler gözümde çok doğal duruyor herkes gözlerinin rengi çok güzel diyo lens olduğunu söylediğimde şaşırıyorlar tavsiye ederim :) fiyatı 60 ytl.

ARKADAŞLAR İKİ YILDIR KULLANIYORUM ELEGANCE, çok memnunum... 3 tone grey ve 3tone greenkullanıyorum. 2tonelardan memnun kalmadım. çokk doğal durduğunu söylüyorlar hele yeşili kendi gözüm gibi..

tavsiye ederim kızlar:KK34:

3 tone yeşil.i bende uzun bi süre kullandım birgün sabah lensimin tekini yrtık buldum kapta işe mecburen lenssiz gittim herkes çığlık attı güzelim yeşil gözlerine koyu renk lens takmışsın diye :KK1: kimse anlamıyodu lens olduğunu ayy bi daha mı alsam iştahım kabardı birden :KK1:

X