Elektrikli göğüs pompası

gizmytp

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2022
518
142
Merhaba kızlar 2 aylık bebeğim var emziriyorum ek olarak mama da veriyorum başlarda göğsümü sağıyordum manuel pompa ile çıkıyordu süt gayet iyi ama emzirmeye başladıktan sonra manuel pompa ile çıkmıyor pek acaba elektrikli pompa işe yararmı sağ göğsümde bi tarafında bi haftadır sertlik var geçmiyor emzirsem de lütfen yardım elektrik pompa yardımcı olurmu ?

Kişisel tecrübem pompanın sütü artırdığı yönde. Sertlik ise oluşursa bende pompa ile geçmiyor. Genelde kanallardan biri tıkanmış oluyor. Çok can yaksa da masaj yaparak ve emzirerek geçirebiliyorum.

Kişisel tecrübem pompanın sütü artırdığı yönde. Sertlik ise oluşursa bende pompa ile geçmiyor. Genelde kanallardan biri tıkanmış oluyor. Çok can yaksa da masaj yaparak ve emzirerek geçirebiliyorum.
Ne yapmam lazım peki masaj yapıyorum ama geçmiyor

Ne yapmam lazım peki masaj yapıyorum ama geçmiyor
Meme ucunda küçük nokta kadar beyazlık varmı ? Varsa patlat. Bende oldu iğne ucunu kizdirmistim ocakda öyle patlatmistim.
Sıcak banyo yap ovala bildiğin yoğur memeni sonra Memene yağ sur bildiğimiz bir tarak alıp meme ucuna doğru memeni tara alttan üstten özellikle şiş taraflarini tırtıklı ucuyla sonra sık elinle bir biberona sonra emzir
Farklı pozisyonlarda emzir tes besik koltuk altı yatarak hatta bebeği sırt üstü yatır sen üstüne eğilip emzir .ben sisliklere böyle çözüm bulmuştum. Bende sadece acı vardı kızarıklık ateş vs yoktu . Tabi ateş vs varsa doktora git.

Meme ucunda küçük nokta kadar beyazlık varmı ? Varsa patlat. Bende oldu iğne ucunu kizdirmistim ocakda öyle patlatmistim.
Sıcak banyo yap ovala bildiğin yoğur memeni sonra Memene yağ sur bildiğimiz bir tarak alıp meme ucuna doğru memeni tara alttan üstten özellikle şiş taraflarini tırtıklı ucuyla sonra sık elinle bir biberona sonra emzir
Farklı pozisyonlarda emzir tes besik koltuk altı yatarak hatta bebeği sırt üstü yatır sen üstüne eğilip emzir .ben sisliklere böyle çözüm bulmuştum. Bende sadece acı vardı kızarıklık ateş vs yoktu . Tabi ateş vs varsa doktora git.
Sadece sertlik var şuan 😔 beyazlık var evet o ne oluyo ama kabuk o

Burdan okumuştum. Bi araştırın isterseniz herkesde işe yaramıştı. Hamgi göğsünüzde tıkanma varsa ters emzirme diyorlardı hemen geçiyormuş cocugun başı memede ama ayakları sağ memeyse sağda gibi gibi. Bi araştırın süt kanalları tıkanıklığı diye burda görürsünüz. Zahmetsiz hemen geciren birşeydi

Buldum bakın

Buldum bakın

Bir kere denedim ama uğraşmadım bakalım yarın deneyeceğim umarım işe yarar çok teşekkür ediyorum zahmet edip link attğnz için

Sertlik olan gogsunuze dayanabileceginiz kadar sicak bir bezle masaj yapin. Ozellikle sertligin uzerine bastirin. Bunu gun icinde duzenli olarak her emzirmeden ya da sagmadan once yaparsaniz bir en fazla iki gun icinde duzelir.

Sertlik olan gogsunuze dayanabileceginiz kadar sicak bir bezle masaj yapin. Ozellikle sertligin uzerine bastirin. Bunu gun icinde duzenli olarak her emzirmeden ya da sagmadan once yaparsaniz bir en fazla iki gun icinde duzelir.
Çok teşekkür ederim deneyeceğim sıcak kompresi umarım geçer

X