Eleriniz kfr eder mi? Benim eim ok kfr ediyor:(

vallah bu kufurlerden bende nefret edıyorum ama esımın ufak tefek soyledıklerı degılde masallah babamın etmedıgı kufur yoktu
Allah oyle gaflete dusurmesın kımseyı
Esım bırkac kufur edıyor bazen yanı sıkta olabılır bu ama erkek netıcede ılla bı a harfı ıceren bı laf buluyorlar aralarında konusurken olsun bırsey tartısırken olsun

Cok sınırıme gıttıgı zaman bende oyle karsılık verıyorum sonra susuyo gelıp gonlumu alıyo
cozum degıl tabıkı karsılıklı kavgalasmak vs ama cok zoruna mı gıttı bır ıkı seyde sen soyle sonra sus oda susar zaten gelır ozur bıle dıler :KK70:
tovbe tovbe bıle dedırtıyorum her defasında zemuszemus tek degıl cıft bıde kaydirigubbakcemile

babama nazaran esım melek yanı ama tabı etmeseler daha super olacak gaffurun dedıgı gıbı

Bıde uzatsan cok super olacak dıyorya :lepi:

Allah yardımcımız olsun canım

kaydirigubbakcemile3 gülerek başlıyorum çünkü bizdede eşim asla küfür etmez ben ederim aşırı sinirliyim tedavi falan görüyorum bu sinir konusunda maalesef o esnada kendimi kaybediyorum bi erkek gibi dümdüz gidiyorum aslında çok hanım hanımcık birisiyim ama sinirler sistemim çöktümü iğrencleşiyorum bunu psikologlada konuştum küfür edeceğin anda içinden 1234......diye sayabilidiğin kadar say dedi evet işe yarıyor sizde eşleinize bunu tavsiye edin.

benimde eşim sinirlenince ne dediğini bilmeyen biri birde trafikte tabiki bende hiç sevmem küfürü ama söylesemde sinirlenince beni dinlemiyor

YARDIM EDİN !!!

Kzlar benim sorunumda küfür 10 aylık sevgilim benimle kavga ederken çok öfkeleniyo sanki benimle değilde düşmanıyla kavga eder gibi ayrıca çok kıskanç herşeye karışır ve bayanların erkekerden daha alt seviyede olduğunu düşünür yani geri kafalı son tartışmamızda bana s.git ve ağzını yüzünü si... dedi napıcağımı bilmiyorum ayrıldım 5 gndür ayrıyız barışmaya çalışırken bile bana bağardı ne yapmalıyım sizce lütfen fikirlerinizi bekliyorum ...

Güzelim sorulacak soru vardir...sormaya gerek bile olmayan sorular vardir...ne demek ne yapmaliyim???:eek:lmaz:

Baris yine bosver erkektir küfürün en alasinida etse kulaklarini tika.....nasil olsa seni kendinden asagi gören bir adam!!! Bugün agzina yüzüne küfür eden yarin annene babanada eder!!!!:kahve:

Hey allahim hey!! Sen bu kadin milletine akil fikir ver:Saruboceq:

YARDIM EDİN !!!

Kzlar benim sorunumda küfür 10 aylık sevgilim benimle kavga ederken çok öfkeleniyo sanki benimle değilde düşmanıyla kavga eder gibi ayrıca çok kıskanç herşeye karışır ve bayanların erkekerden daha alt seviyede olduğunu düşünür yani geri kafalı son tartışmamızda bana s.git ve ağzını yüzünü si... dedi napıcağımı bilmiyorum ayrıldım 5 gndür ayrıyız barışmaya çalışırken bile bana bağardı ne yapmalıyım sizce lütfen fikirlerinizi bekliyorum ...

Yavrucum dertsiz başına dert mi arıyorsun :mymeka:

benim eşimde çok küfür eder çok üzülüyorum bu duruma defalarca
konuştum rahatsız olduğumu anlattım karsısına geçip ağladım bile
her defasınada söz veriyo birdaha etmiycem özür dilerim diye
bana yada benim ailme en ufak kötü bir sözü yoktur
ama tv izliyo mesala dizidekilere
futbolculara miletvekillerine saydırıyoda saydırıyo
diyorum küçük çocuğumuz var evde yapma oda senden öğrenicek
çoçuğumuza yanlış örnek oluyosun yok aynı tas aynı hamam

babam da annemde hiç küfür etmezdi hala da etmez...hatta babam bi kere yaptığım bir hatadan dolayı bana salak demişti de
nasıl kötü olmuştum ağlamıştım devamlı hala unutamam o kadar ağır gelmişti düşünün küfür bile sayılmadığı halde..Ev nöyle olunca
sokakta çocuklar saydırırken biz ayıp kötü bişey oldugunu anlar uzaklaşırdık oradan ve küfür duyduysamda öğrendimsede kullanmadım hiç

evlendim....eşimde küfür etmez birlikte şakalaşırken gülerken sırf espirisine bişey söylerim o karşılık verir ama
eşler arasında olduğu kadar ve sınırı aşmadan asla dışarı çıkmaz bu konuşulanlar böylede bi sınır oluştu zamanla
ama insanlar arasında bir topluluk içinde vs ikimizde ağzımızı bozmayız ikimizde patavatsız olduğumuz halde hemde çok şükür

ne yapsanız iyi olur bilmiyorum galiba güzel şeyler okuyarak güzel şeyler konuşarak ve küfürlü konuşmak hoşuna gidiyorsa
onuda bi şekilde telafi ederek geçebilir sanırım bu durum :)

Son düzenleme:
Güzelim sorulacak soru vardir...sormaya gerek bile olmayan sorular vardir...ne demek ne yapmaliyim???:eek:lmaz:

Baris yine bosver erkektir küfürün en alasinida etse kulaklarini tika.....nasil olsa seni kendinden asagi gören bir adam!!! Bugün agzina yüzüne küfür eden yarin annene babanada eder!!!!:kahve:

Hey allahim hey!! Sen bu kadin milletine akil fikir ver:Saruboceq:

Çok doğru söylemişsin,sana ediyorsa annene babanada edicektir ve de-ğiş-mez.Bunları yutabiliyorsan devam et.

Sen bu dünyaya hakaret işitmeye mi geldin,annen baban sana kıyamazken bi başkasının seni aşağılayıp küfür etmesini nasıl kaldırabiliceksin.Annen bilse ne kadar üzülür.

böyle birşeyin alışkanlığı olamaz kabul etmiyorum. tamamen yetiştirilme tarzından kaynaklanıyor demekki küçükken çevresinde böyle insanlar varmış. ne kötü.

başka arkadaşların düşüncelerinide bekliyorum çok huzursuzum
Farklı bir görüşle karşılaşacağını sanmıyorum canım..
Kurtulmuşsun daha ne..
Saçından küfürler ederek sürüse mi anlayacaksın yanlış biriyle olduğunu.
Uyuyan devi uyandırma,yeni ve daha kıymetli olduğun bir ilişkiyi bekle..yerimseniben

birde karadenizliyse küfür ona doğal gelebilir. sevgisini bile küfrederek gösterebilen insanlar topluluğudur...

bu nasıl bir mantık bunu nasıl genelleyebilirsiniz? kaç tane karadenizli tanıyorsunuz hayatınızda? ne kadar saygısızsınız siz, her yörenin iyisi ve kötüsü var bu yetiştirilme tarzınızdır, kullandığınız kelime karadenizlilere direk bir küfürdür aslında... :mymeka:
çokk ayıp

bu nasıl bir mantık bunu nasıl genelleyebilirsiniz? kaç tane karadenizli tanıyorsunuz hayatınızda? ne kadar saygısızsınız siz, her yörenin iyisi ve kötüsü var bu yetiştirilme tarzınızdır, kullandığınız kelime karadenizlilere direk bir küfürdür aslında... :mymeka:
çokk ayıp

ayıp ki ne ayıpppp :eek:klava:

Çok hakLısınız benim düşüncemde bu yönde bana yorum yapan herkese teşekkür ederim
Ama aşk bazen yanlş düşünmeme sebep olabiliyo yaşım çokda büyük sayılmaz ama doğru sölüyosunz çok teşekkür ederm

benim kocaımda sinirlenince eder. bende bu küfrü kaydettim. annene söylicem seni yada bir ara bende kullancam derim:)) pek etmiyor uzun zamandır:)

Eşim küfreder, ben daha beter küfrederim sırnaşık şey Bu nasıl =)) Tabii artık bir sıpamız olduğu için alışkanlığımız bırakıyoruz, birbirimizi uyarıyoruz ama çok zevkli bence şöyle ağız dolusu küfretmek! İnsan müthiş rahatlıyor... Analı bacılı dinli imanlı küfürleri sevmeyiz ama! Orcinal olacak =)

Arkadaşlar selamlar,
Eşimle hala birbirimize aşığız.Fakat sorunum onun her öfkelendiğinde veya her ani tepkilerinde küfür etmesi.

Onunla ilk tanıştğım zamanlar bu küfürbazlığından rahatsız olduğum için ve buna asla tahammül edip alışamayacağımı bildiğimden ayrılmayı çok istedim.Kendimi biliyorum normalde pis diyemeyen biriyim.Evet hanım hanımcık değilim ancak küfür ve argo konusunda ne ailemde ne çevremde böyle bir durum görmedim.

Eşim bunun kolay olmadığını,küfür etmenin doğru olmadığını bildiğini söyledi bana süre ver azaltacağım sonra tamamen bitecek dedi ama 3 yıl olcak evleneli hala aynı , hala aynı..

Sakince, sinirli vs vs vs her durumda ona bundan nasıl rahatsız olduğumu anlattım ama olmuyor ne yapsam boş. her tepkisinde mutlaka yeni küfürler işitiyorum ve utanıyorum ben yerin dibine geçiyorum,ondan utanıyorum o eşinin yanında başka bir kadına , trafikte hata yaptı diye bel altı,cinsel içerikli küfürler etmeye utanmıyor.

Bugün trafikte bir kadın ona haksızlık yaptı diye yine küfürleri sıraladı. Yine yeni versiyon küfürler etti.Bn utandım o bunu sinirlenince yaptı diye haklı gördü kendini. Hiç bir şey diyemedim çünkü şoka girdim.Küstüm konuşmuyorum ama biliyorum o küfür konusunda hele ki sinirlendiğinde küfür etmesi konusunda kendi haklı ve benide onu uyardığım için haksız görüyor:KK43:
bu küfürler bana edimese bile canımı öyle fazla yakıyor ki artık ağlıyorum. bunları yazarken ağlıyorum.

düşünüyorumda trafikte bir adama kızsam veya bizde erkekler gibi cinsel içerikli küfürler etsek, seni s... gibi, küfür eden erkekler ne hisseder.?Benim kocam buna tahammül edemezdi ama kendisi yapıyor, ısrarla devam ediyor.

Ah hata benim :KK43: yine ben suçluyum çünkü,demek ki bu kadar hayati önem arzeden bir konuda ona zamanında rest çekememişim o bunun önemini ve benim bundan nasıl etkilendiğimi anlamamış ben anlatamamışım.

Bana bu konular dışında saygı duyar, takdir eder,değer verir ve belli eder ama onu Bu yoldan onu nasıl çevireceğimi bilemiyorum.,Küfür eden bir adam karısına sahiden saygı duymuş oluyor mu kafam karışıyor.

ne yapsam olmadı. Ne olur yardım edin, kavgasız grültüsüz onun bundan vazgeçmesi için ne yapmam gerekiyor??Yoksa duyduğum işittiğim küfürlerden kitap yazıcamm artık.

Benim ruhumu,kulağımı,haklımı kirletmeye hakkı var mı????:KK43::KK43::KK43:

canımm
bu konudan bende müzdaripim benim eşimde kesinlikle küfür etmeyen biriydi
ama şu restorantı açtıktan sonra inan adamın piskolojisi bozuldu
işlerden ikiyüzlü çıkarcı insanlardan dolayı ağzı iyice küfüre alıştı
tabiki bu normal değil ama demek istediğim çevre ve çevresindeki insanlar küfür etmesine sebep olabiliyo
onuda insanlar ve sıkıntıları muhakkakki yoldan çıkarmış olmalıki biyerden sonra oda kendini bu şekilde rahatlatıyodur
bir arkadaş burda bu istanbul trafiğinde küfürnetmemek mümkün değil diye birzda bunlara katılmak lazımvereliniortak

bencede çevre ve yetiştirilme tarzı çok önemli baen çevremde görüyorum baba veya anne erkek çocukları küfür etmeye başlayınca seviniyorlar gülüyorla her yerde çocuğa küfür ettiriyorlar sanki çok güzel bişey gibi kasıla kasıla söyletiyorlar çocukta sanki güzel bişey yapmış gibi ağzından bol küfürlü kelimeler çıkarıyo çocukların bazıları zamanla büyürken gerek okulda gerek çevreden gördüğü tepkiyle bu alşkanlıklarını bırakabilyor bazılarıda devam ediyo

bazı aileler ise çocuklarına küçük yaşta küfürün kötü bişey olduğunu öğretiyor küfür etmeden büyüyen çocuk okuldaki arkadaşlarından ve çevresindeki arkadaşlarından küfüre alışıyor bu böyle gelip gidiyor işte yani istediğin kadar küfürden çocuğunu korusanda çevrendeki insanların ağız alışkanlıkları yanındaki insana da bulaşmasada bulaşıyor böylece küfür ağızdan ağıza geçiyor

insan en ufak bir sinir patlamasındada ağızdan ister isemez çıkan söz cümleleri olup gidiyor insanlar içlerini ancak böyle soğutuyor

sinirlenmeden de edenler var bunlar nadir görünüyor

yani küfür etmeyen insanlar nadir oluyo

mesela benim en kötü küfrüm gerizekalı manyak gibi :eek:lmaz:

herkeste olan şeyler etmiyorum diyen var mıki?:bbo:küfür hiç bir sınıfa bölgeye insana ve şehre bakmıyor

X