Elevit vitamin ilaci

vitamin ilaçlarını yatmadan önce içerseniz, iştah artışına sebep olmaz. ben gece yatmadan önce alıyorum.

hamilelikte istemsiz bir kabızlık yaşanıyor, elevit bende daha da çoğalmasına neden oldu. Sonra doktorum ile bu konuyu görüştüm.. Multibionta adında başka bir vitamin tavsiye etti. Probiotik içerdiği için bağırsaklara yardımı bile dokunuyor... Tavsiye ederim ben memnun kaldım arkadaşlar..

merhabalar;bugün gittim doktora,doktorum vitamin falan vermedi.sağlık ocağındaki hemşire söyledi eleviti ve sizin msjlarınızı okudum şimdi.folik asit kullandım bitti.progestan bir haftadır giriptim hiç birşey yiyip içemeyince kullanmadım ona devam etcekmişm.vitamin eczaneden aldığım supradyn.demir hapı vermesi gerekiyormuydu bu hafta bilmiyorum.yarın 2li tarama yaptırcam çok şükür ultrasonda sorun yoktu.ben kansızlık tedavisi gördüm evlenmeden önce 3 seneye yakın demir hapları kan şurupları hiçbir şeye fayda etmedi.demir serumu kullandım ondan sonra toparladım kendimi şimdi napcam bilmiyorum.doktor yönlendirir sanırım. napayım şimdi arkadaşlar.?

bende 12 haftalık hamileyim kızlar.hem iltihap için hemde vitamin için ilaç kullanıyordum ve çok şüphelerim vardı korkarak içiyordum resmen.Ama yazılanları okuyunca içim biraz rahatladı. İyki varsınız : )) Allah hepimizin bebişlerini korusunn

12 Haftalık hamileyim Solgar folik asit kullanıyordum.13 haftamda doktrorum Elevit kullanmaya başlamamı , folik asiti kesmemi ,zaten elevitin içinde folik asit olduğunu belirtti.

selam kızlar ben de bugün ikili test için kontrole gittim.doktorum folik asit içmeyi bırakmamı söyledi. elevit bir de bir hap daha verdi.biri kan hapı biri vitamin dedi.bunların içinde de folik asit varmış zaten ihtiyacımız olduğu kadar.doğuma kadar bunlara devam edeceğim.

Slm arkdaslar 12+5 gunluk gebeyım dr cok zayıf oldugum ıcın gebe oldugumu ogrendıgım an bu ılacı yazdı harıcı bana vıtamın yazmadı benım gıbı ogrendıgı andan bugune kullanan varmı

Ikılı testle ılgılı bılgısı olan varmı bugun gıdıcemm ve sonrasıı ıstenılen testlere neler ucretlı muane olucam sıgortamm yok suan olan herangı ucret oduyormu bana cokk geldii ucretlıı rakammm :/// ve sıgara ıcen bırıyımm halennn bunun ıcın ne yapmamm gerekıoo artık bırakmal ıstıyorumm fetus donemınde bebegımmm etkısı daha cokk

Bana da her ikisini verdi doktorum ama bulantılardan kullanamıyorum mahvediyor beni :KK43:

Hamile olduğumu öğrendiğim gün bana da doktor sadece Elevit ve bulantı hapı verdi. Bulantı hapını çok şükür çok fazla bulantım olmadığı için kullanmıyorum fakat eleviti hiç aksatmadan içmeye özen gösteriyorum. Ayrıca sizler gibi ben de "acaba ayrıca folik asit almam gerekli mi diye sorarken yaptığım ufak araştırma sonucu Elevitin içindeki Folik asit'in zaten hamilelikte alınması gereken miktarı karşıladığını buldum. Ve için birazcık olsun rahatladı. Umarım sizlerinde öyle olmuştur. :KK9::KK9::KK9::KK9:

X