Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Şıllık tatlisi gerçek ama 🙈 Mthn83 Mthn83 a yedin mi dedim de gülmüşsünüz :63:Urfa' da müthiş güzel yapılıyor. Görselde rengi açık benim yediğim biraz daha kızartılmış çıtırdi.
Eki Görüntüle 3414949
Kayseri de yedim çok cezbetmedi.
Bugün Nizip TE bı baklava yedim 😍
Yarım dilimdi ama o bile efsaneydi 😍

Bi tanıdığım hamileyken 10 kilo vermişti. Çok kilolu hamile kalmıştı diyetisyenle devam etti pilav ekmek tatlı yemiyodu 10 kilo vermişti. Kontrollü gitmek lazım
Olabilir neden olmasın sağlıklı beslendikten sonra ben pilavı makarnayı çok azalttım ekmekde öyle

Selamlar Arkadaşlar hepiniz iyisiniz inşallah Beslenme düzenim diyete göre devam ediyor ama vücudum uykusuzluk yorgunluk çok ödem yaptı ayaklarımın şişleri yeni yeni iniyor.Birde üstüne regl oldum Açıkçası tartıya çıkmaya korkuyorum.Perşembe diyetisyen randevusu var inşallah artı gelmem.
Vermediğim kesinde artı gelirse üzülürüm.
Badana bitti çok güzel olmuş şükür 😇
Eve temizliğe yardımcı bulamadım.Kendim
2 odayı temizledim.Yarında izin günüm 1 oda ve 2 banyoyu temizlemek hedefim.
Geriye Salon ve mutfak kalıyor.
Onlarıda olursa diğer izin günümde. Çünkü dışarıda işlerim var koşturmadan halimde kalmıyor 😅
Eşimde bugün gitti olmamış
Yarın faturaları üstümüze alıcak.
İşler biterse hafta sonu bitmezsede
Bir dahaki hafta başı gibi eşyalarımız gelicek.

Selamlar Arkadaşlar hepiniz iyisiniz inşallah Beslenme düzenim diyete göre devam ediyor ama vücudum uykusuzluk yorgunluk çok ödem yaptı ayaklarımın şişleri yeni yeni iniyor.Birde üstüne regl oldum Açıkçası tartıya çıkmaya korkuyorum.Perşembe diyetisyen randevusu var inşallah artı gelmem.
Vermediğim kesinde artı gelirse üzülürüm.
Badana bitti çok güzel olmuş şükür 😇
Eve temizliğe yardımcı bulamadım.Kendim
2 odayı temizledim.Yarında izin günüm 1 oda ve 2 banyoyu temizlemek hedefim.
Geriye Salon ve mutfak kalıyor.
Onlarıda olursa diğer izin günümde. Çünkü dışarıda işlerim var koşturmadan halimde kalmıyor 😅
Eşimde bugün gitti olmamış
Yarın faturaları üstümüze alıcak.
İşler biterse hafta sonu bitmezsede
Bir dahaki hafta başı gibi eşyalarımız gelicek.
Kolay gelsin canım 😘 Aman dikkat temizlik yaparken bazen kendimizi çok zorluyoruz. Biraz da kendine dinlenme zamanı ayır 🙏

Selamlar papatyacim gerçekten çok doğru söyledin yol arkadaşlarımız çok güzel :KK72: o yüzden korkmuyoruz. :sampiyon:
Seninki kadar iyi niyetli olmasa da benim de artım var ama geldiğimden beri 300 gr ı sepetledim gitti. :KK73:Herkesin aynı şekilde fazlaliklarindan kurtulmasını diliyorum. :dua:
Macera devam ediyor. :KK5:Hos geldin kuzucum. :KK60:
Sağol balım 😍 hoşbuldum cumartesıye kadar alışmaya çalışıyorum bende bakalım cumartesı kılomda sepetleyebılırsem bende biraz güzel olacak 😍

X