Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selamlar Arkadaşlar hepiniz iyisiniz inşallah Beslenme düzenim diyete göre devam ediyor ama vücudum uykusuzluk yorgunluk çok ödem yaptı ayaklarımın şişleri yeni yeni iniyor.Birde üstüne regl oldum Açıkçası tartıya çıkmaya korkuyorum.Perşembe diyetisyen randevusu var inşallah artı gelmem.
Vermediğim kesinde artı gelirse üzülürüm.
Badana bitti çok güzel olmuş şükür 😇
Eve temizliğe yardımcı bulamadım.Kendim
2 odayı temizledim.Yarında izin günüm 1 oda ve 2 banyoyu temizlemek hedefim.
Geriye Salon ve mutfak kalıyor.
Onlarıda olursa diğer izin günümde. Çünkü dışarıda işlerim var koşturmadan halimde kalmıyor 😅
Eşimde bugün gitti olmamış
Yarın faturaları üstümüze alıcak.
İşler biterse hafta sonu bitmezsede
Bir dahaki hafta başı gibi eşyalarımız gelicek.
Aaa yazmışsın hadi hayırlısı kolay gelsin yeni evinde sağlıkla huzurla otur🙏❤️🌺🙏❤️

Şıllık tatlisi gerçek ama 🙈 @Mthn83 a yedin mi dedim de gülmüşsünüz :63:Urfa' da müthiş güzel yapılıyor. Görselde rengi açık benim yediğim biraz daha kızartılmış çıtırdi.
Eki Görüntüle 3414949
Duydum da yemedim kaptanım
Gülmemin sebebini yazıyım
Sandık kokusu diye bir dizi var, orda uğur Yücel yeni tanıştığı ve hoşlandığı kadına (demet Akbağ) jest yapıyor, şıllık tatlısını bilmez, ondan da ikram ikram edelim diyor, sonra kendi kendine ya ismini sorarsa diyor 🤣🤣, kadın tadını çok beğenip ismini soruyor 🤣🤣, erkek kem küm edip söyleyemiyor, güllaç mı, sütlaç mı diyordu, bak orasını unuttum

Ece Didem Ece Didem nasılsın ev işi ne oldu canım?
Canım şu anda temizlik yapıyoruz.
Çocuk,iş,dışarı işleri ile ancak bakalım.
Temizlik biterse hafta sonu yada
Haftaya hafta başı gibi nasip olursa
Eşyalarımız gelicek nakliye ayarlandı.
Çok şükür iyiyim yorgunluk var ama keyifliyim.Hayırlısıyla eşyalarımızda sorunsuz temiz gelir diye duacıyım bol bol.
Allah'ın izni ile yerleşip tek dileğim aranıza dönmek.

X