Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Qpazartesi menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmekle tost çay
Akşam 19.00 6 tane mercimek köftesi ıspanak ekşilemesi ayran
Su 2 lt
Bugünki menüm
Sabah 11 30 1 tb ekmek az krem peynir 1 haş yumurta 5 yeşil zeytin 1 çatal bal kaymak
Ara 15.00 1 muz
Akşam19.00 4 sarma 1 er tane patlcan biber dolması ayran
Su 1.5 lt
Cordelia Cordelia badem000 badem000

Selam kaç gndür yokum eşim çok rahatsızlandı kalbinden çok korjtum şükür birşeyi çıkmadı ama çok şükür bin şükür ardından teyzemizin oğlu kaza geçirdi arabayla birine çarptı ikiside iyi ama onun stresi sıkıntısı hepimize yetti
Canım çok geçmiş olsun 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Selam kaç gndür yokum eşim çok rahatsızlandı kalbinden çok korjtum şükür birşeyi çıkmadı ama çok şükür bin şükür ardından teyzemizin oğlu kaza geçirdi arabayla birine çarptı ikiside iyi ama onun stresi sıkıntısı hepimize yetti
Çok geçmiş olsun canım rabbim korktugunuza ugratmasin

Çok geçmiş olsun canım. Allah şifalar versin
Qpazartesi menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmekle tost çay
Akşam 19.00 6 tane mercimek köftesi ıspanak ekşilemesi ayran
Su 2 lt
Bugünki menüm
Sabah 11 30 1 tb ekmek az krem peynir 1 haş yumurta 5 yeşil zeytin 1 çatal bal kaymak
Ara 15.00 1 muz
Akşam19.00 4 sarma 1 er tane patlcan biber dolması ayran
Su 1.5 lt
Cordelia Cordelia badem000 badem000
Afiyet olsun canım 🩵
Kontrollü menüler💪👍

Tesekkur ederim kizlar Amin.
BIyopsi oldu kanser ve yayilmis haftaya pet testi olacak birseyler oldugunu tahmin ediyorduk ama ogrenmek hergecen gun zor oluyor
Allah şifalar versin kuzum.
Günaydın dün üzücü haberi aldım kızım 8 haftalık hamileymiş bebeğin kalbi durmuş 1 hafta önce,dün tekrar bakılmış atış yokmuş.Cumartesi kürtaj olacak yarın yada cuma günü gideceğim yanına haberdar ederim sizleri,yarında taramam vardı bugün hastaneye gidip çektirmeye çalışacam.
Çok geçmiş olsun canım. İlk bebeği mi?

X