Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Günaydın dün üzücü haberi aldım kızım 8 haftalık hamileymiş bebeğin kalbi durmuş 1 hafta önce,dün tekrar bakılmış atış yokmuş.Cumartesi kürtaj olacak yarın yada cuma günü gideceğim yanına haberdar ederim sizleri,yarında taramam vardı bugün hastaneye gidip çektirmeye çalışacam.
Allah sabır versin 🙏🙁

Selam kaç gndür yokum eşim çok rahatsızlandı kalbinden çok korjtum şükür birşeyi çıkmadı ama çok şükür bin şükür ardından teyzemizin oğlu kaza geçirdi arabayla birine çarptı ikiside iyi ama onun stresi sıkıntısı hepimize yetti
Çok geçmiş olsun.

Günaydın dün üzücü haberi aldım kızım 8 haftalık hamileymiş bebeğin kalbi durmuş 1 hafta önce,dün tekrar bakılmış atış yokmuş.Cumartesi kürtaj olacak yarın yada cuma günü gideceğim yanına haberdar ederim sizleri,yarında taramam vardı bugün hastaneye gidip çektirmeye çalışacam.
Geçmiş olsun.Rabbim diğer evladına uzun ömürler versin.

A5067651-772A-41FA-ABE7-32199BBCC9EC.jpeg
Selam kızlarrr benim ilk öğünüm :)

Mwrhaba kizlar
Sali gunu menum
Sabah
1 dilim ekmek
1 dilim kasar
Yarim yumurta

Ara
Sutlu kahve
4 kare bitter

Oglen
3 kasik yogurtlu havuc kabak sote

Aksam
2 yemek kasigi kiymali patates
2 yemek kasigi makarna
2 kepce mercimek corbaso
2 y.k menemen
1 diljm ekmek

Cordelia Cordelia sibel_84 sibel_84
Adim sayim 6670 =667 puan

1 litre su

Eklentiler

• Screenshot_20240508-135645_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240508-135645_Samsung Health.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 9
Mwrhaba kizlar
Sali gunu menum
Sabah
1 dilim ekmek
1 dilim kasar
Yarim yumurta

Ara
Sutlu kahve
4 kare bitter

Oglen
3 kasik yogurtlu havuc kabak sote

Aksam
2 yemek kasigi kiymali patates
2 yemek kasigi makarna
2 kepce mercimek corbaso
2 y.k menemen
1 diljm ekmek

Cordelia Cordelia sibel_84 sibel_84
Adim sayim 6670 =667 puan

1 litre su
Afiyet olsun canım

Rabbim beterinden sakinsin. Vardır bir hikmeti demek lazım yüreğine ferahlık versin inşallah ♥️

X