Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Teşekkür ederim kuzum amiinn
Amaaaa çok zor olcak 🥲 kızım 2 yaş sendromu yaşıyo ağlak zırlak çok inatçı kafam allak bullak oğlan gelcek o biyerden ağlak bu biyerden ağlak allah güç kuvvet versin annelere 🥲
öyle deme. iyi olumlama yap herşey kolay ve güzel olacak diye 💞

Teşekkür ederim kuzum amiinn
Amaaaa çok zor olcak 🥲 kızım 2 yaş sendromu yaşıyo ağlak zırlak çok inatçı kafam allak bullak oğlan gelcek o biyerden ağlak bu biyerden ağlak allah güç kuvvet versin annelere 🥲
Allah yardımcın olur tatlım 😍Hiç bulanmasın zihnin her şey yoluna girer 🙏Bence hiç düşündüğün gibi olmayacak ☺️

Bugün menüm

12:45
Soğanlı 3 yumurta
3 minik dilim maraş peyniri
3 zeytin
Yarım çay bardağı yer fıstığı
Salatalık
1 kase yoğurt

18:00
2 kaşık kavurma
2 porsiyon bulgur pilavı
Bol salata
1 kase yoğurt

Sabah sporum ve yogam da var.
4 gündür yapıyorum acaba ondan mı kıpraşmadı kilom. Aklımda deli sorular :KK64:
Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
canım menü içeriğin çok güzel, iki öğün ayrıca ama porsiyonların çok fazla. ondan olabilir kilonun kıpırdamaması.
mesela sabah 3 yumurta yerine 1 ya da 2 yumurta olabilirdi. yarım çay bardağı fıstık da fazla. 10 adet falan olabilirdi.
akşam da 2 porsiyon bulgur var. 2 ncisi fazla bir de 1 porsiyon kaç yemek kaşığına denk o önemli vs.

bir dönem bu tarz beslenirken benim de kilom kıpırdamamıştı. ama sağlıklı besleniyorum derken sonra farkettim ki menülerim dolu doluydu. evet kilo almıyordum ama kilo da veremiyordum.
neyse gece gece çenem düştü 😂🤭

Kızlar ya kaç gündür neden kötü olduğumu buldum. Çok fazla anneler günü reklamları,bildirimler,mesajlar gördüm. Her gördüğümde annem aklıma geldi. Hani derler ya bir yakınını kaybedince 40 mum yanarmış zamanla söner ama 1 i hep kalırmış diye işte o mum bu hafta kocaman bir alev topu halindeydi bende. Normalde kendimi telkinliyorum ama böyle özel günlerde çok çok zor oluyor. Kazık kadar olmuş olabilirim ama insanın her yaşta annesine ihtiyacı var. Eğer yaşasaydı eminim yarın bana ıspanaklı börek ve patates salatası yapardı.

Şimdiden hepinizin anneler gününü kutluyorum siz çok kıymetli, çok değerlisiniz. Allah evlatlarınızla beraber uzun,sağlıklı ömürler versin. Siz de annenizi benim için de öpün,sarılın.
Anneciğinin mekanı cennet bahçesi olsun inşallah🤲

Anneler günün kutlu olsun canım ♥️💐

Canımm afiyet olsun güzel bir menü olmuş 💙🥰

Canım afiyet olsun güzel bir menü ancak saatleri de yazar mısın bir dahaki sefere 💙😍

Teşekkürler kaptaniçemm, inşallah 🙏🏻🥰💙🫶🏻

Hadi inşallah canımm 🫶🏻😍

Afiyet olsun kuşumm ben çok severim fırın sebze hele de yoğurt sarımsaklıysa 🫶🏻🥰

Gayet güzel canım, suyu da arttırabilirsen şahane olur 🫶🏻💙🥰
İçtim içtim 2 litre oldu rahat 🥰

11.05.2024 cumartesi

Kahvaltı 12.50
Sucuklu kaşarlı menemen, kaşar peynir normal peynir 2 tane pankek çikolatalı 1dilim tam buğday ekmek 1 dilim beyaz ekmek
Ara
10 erik 5 yeni dünya 2 çilek yarım muz 100 ml gazoz
Akşam 18.00
Karışık salata bir kase 4 küçük köfte ince bir dilim tam buğday ekmek
Ara 23.00
Fındık çekirdek kaju çay
Bugün bol kacamakli bir gün oldu🤦🏻‍♀️
Su 2.5 litre
4 bin adım
25 dk egzersiz
Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia Elhan Elhan

Hoşgeldin canım devam edecekmisin ♥️

Çok geçmiş olsun canım
Suyu bol tüket. Bu haftada denemedesin galiba. Kendini toplamak için kullan bu zamanı ♥️

Hoşgeldin 😍
1. Sayfada kurallar ve tanıtım için sorular var. Soruları cevaplayın bizimle paylaş canım. Yarın sabah tartı fotosu ve üstünde tarih ve nickin Olsun ♥️
Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Oyy bebiş görmeye geliriz ♥️
@Leyl35 doğuma gelir foto için
Bende doğum salonuna gelirim @serap911 ile birlikte 😍
El birliği ile senlendiririz ortamı ♥️
Sonra hemen buraya dönersin 😅
Sağol tatlım
Su içemiyordum şimdi zorluyorum kendimi mecbur. Hayır ishal olupta nasıl böyle çıkabilirim aklım almıyor artı çıkmamı cidden

LenaG LenaG anneciğinin mekanı cennet olsun canım.. mesajın beni çok duygulandırdı. Allah sabır versin inşallah. Sen de kedilerinin annesisin yarın onlara sarıl ve onlarla kutla gününü. Benim annem yaşıyor ama uzakta. Ben de kızıma sarılıp öyle geçireceğim bu günü.

Abla herkes farklı biliyorum ama böyle olunca çirkefleseceksin anca öyle anlarlar. Belki yaşımdan dolayı fevriyimdir ama ben olsam arar sayarım annemin akrabalarına çok saldirmisligim var öyle 🤭🤭
Sen sağlığına bak senden başka kimse önemli değil inşallah yakın zamanda çok çok iyi olursun. Doktor işi icinde bana soracaksan eğer erteleme gözük bence 😞
Sen çok iyi yapmışsın canım, benim kız da senin gibi, ondan korkar benden korkmaz 😂😂
Beni bastıracağını bildiğinden bana çok yüklenir de, neyse artık görümceler noktayı koymuş 🥰

X