Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kız senin kaptanın hala Uranüs görünüyor. Gönlünün kaptanı mı 😍

Depresyon çıktıysa iyidir 😍
Hadi gel bakalım. Tekmil ver selam dur 🙄

Aman tek kas ağrısı olsun ♥️
Gelen seni ayiayacak hali yok ya.
Saldım ben artık o konuları
Yaşanacak kadar hijyen yetiyor. Arada temizliğe kadın alıyorum tamamdır. Evin ve eşyaların kölesi olmuyorum artık
Bende öyleyim canım, eskiden ayda bir cam silerdim, nerdeyse 6 ay oldu silinmeyeli, acelem de yoktu, yağmurların bitmesini bekliyordum, işime karışan olmasa kendimi ayarlayacağım

kimse kırılır mırılır diye düşünme. insanlara hayır demeyi öğren. sen zaten fedakar bir insansın. ama artık yaşın ilerliyor ve şu an bir rahatsızlığın var. hastayken kendi kendine böyle bir ayarlama yapan insan seni görmezden geliyordur.
işte fazla fedakarlık fazla vefasızlık getirir dedikleri bu durum.
Çok haklısın, beni hep görmezden geliyor, eskiden feza gel şuraya gidelim, buraya gidelim derdi, niye? Çünkü ben götürüp getireceğim. Evine misafir gelince çağırırdı, niye? Çünkü ben hizmet edeceğim.
Şimdi 1,5 senedir araba sürmüyorum, gel şuraya gidelim yok, eve misafir çağırınca beni çağırma yok, çünkü bana hizmet edilecek 😔
Bu kadar göze sokuyor işte 😔

İnşallah canımm, zaten öncesinde yeterince sıkıntı yaşıyorum bir de gecikince sıkıntısı ikiye katlıyor 🙈

İnşallah canım kaptanım ❤️🥰

Ahhh canım çok geçmiş olsun, şimdi nasılsın

Ellerine sağlık kaptaniçemm 🫶🏻🥰

@sibel_84 kaptanım tebrikler 🥰🥳❤️

@badem000 canımmm maviş kaptanımm, çok güzel bir haftaydı tebrik ediyorum, emeklerine sağlık 💙🥰😘

Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee kaptanlığın hayırlı olsun beybiii ❤️🥰🥰🥳
Çok daha iyiyim canım, teşekkür ederim 🥰

LİG SIRALAMASI 11.05.2024

60' LAR LİGİKİLO70'LER LİGİ KİLO
@Papatyamaviss60.65@serap91170.25
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee 61.50@Mthn8370.40
@Jasminium8461.80@badem00070.50
@tomrs63.40 zensim zensim 71.10
@Beth1863.70 gezegenfeza gezegenfeza 71.90
@minerva198864.20@sibel_8471.90
@Lavinia_9864.80@Akrrep71.90
@Minicikfzt65.00@Busra19672.60
@Makaron2367.50 Cordelia Cordelia 73.65
@Azmet525568.80@trueliving_73.95
@Lonely single girl69.65@zeyneppk74.10
HuzuRRR HuzuRRR 69.70

80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@_ASTRAL_80.97@Asya8991.10
@60kiloyum91.50
@sara_2898.40

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
@LenaG100.40@Leyl3558.00
@dermansizdertler110.20@uranus3559.20
@ffestinalente111.20@Keira-59.90

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirmenizi rica ederim. :KK68:
🌟🌟Lig tablosu etap sonunda (11. 05. 2024) sadece bildirim yapan arkadaşlarımızı kapsamaktadır.
zensim zensim yavaş gıı, daha seni yakalayacam

Aynı kiloda 3 arkadaş varız, bakalım kim kimi geçecek 😂

Kızlar ya kaç gündür neden kötü olduğumu buldum. Çok fazla anneler günü reklamları,bildirimler,mesajlar gördüm. Her gördüğümde annem aklıma geldi. Hani derler ya bir yakınını kaybedince 40 mum yanarmış zamanla söner ama 1 i hep kalırmış diye işte o mum bu hafta kocaman bir alev topu halindeydi bende. Normalde kendimi telkinliyorum ama böyle özel günlerde çok çok zor oluyor. Kazık kadar olmuş olabilirim ama insanın her yaşta annesine ihtiyacı var. Eğer yaşasaydı eminim yarın bana ıspanaklı börek ve patates salatası yapardı.

Şimdiden hepinizin anneler gününü kutluyorum siz çok kıymetli, çok değerlisiniz. Allah evlatlarınızla beraber uzun,sağlıklı ömürler versin. Siz de annenizi benim için de öpün,sarılın.
Rabbim mekanlarını cennet eylesin canım 🤲🏼🤲🏼

Kızlar ya kaç gündür neden kötü olduğumu buldum. Çok fazla anneler günü reklamları,bildirimler,mesajlar gördüm. Her gördüğümde annem aklıma geldi. Hani derler ya bir yakınını kaybedince 40 mum yanarmış zamanla söner ama 1 i hep kalırmış diye işte o mum bu hafta kocaman bir alev topu halindeydi bende. Normalde kendimi telkinliyorum ama böyle özel günlerde çok çok zor oluyor. Kazık kadar olmuş olabilirim ama insanın her yaşta annesine ihtiyacı var. Eğer yaşasaydı eminim yarın bana ıspanaklı börek ve patates salatası yapardı.

Şimdiden hepinizin anneler gününü kutluyorum siz çok kıymetli, çok değerlisiniz. Allah evlatlarınızla beraber uzun,sağlıklı ömürler versin. Siz de annenizi benim için de öpün,sarılın.
:KK36::KK36::KK36: Güzel Lenam Annenşb mekanı cennet olsun🙏🙏🙏

Lenammmmm 🥰 Ben önce Dünyanın en tatlı annesine bir sarılayım 🫂🤗 senin de anneler günün kutlu olsun🙏❤️🙏❤️

X