Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Günaydın canlar 🥰
Günaydın canım 🥰
21 Mayıs menüm
Sabah yumurta büyüklüğünde pişi
3 ceviz ,10 civarında erik

Öğleden sonra
Komşularım vardı,
Az miktarda çekirdek,bir hurma, bir cezerya,6 fıstık,

Akşam
Etli bamya yemeği bir tabak, yeşillik, 3yk bulgur pilavı
Elhan Elhan , LenaG LenaG @Cordelia
Afiyet olsun 🥰
Günaydın hayırlı sabahlar olsun 🥰💐
Günaydın canım hayırlı sabahlar 🥰
Guuu nay diiinnn kizcagizlarim
gece baya debelendim yememek için hatta belki de midemin gurultusundan uyuyamadım 3 buçuk gibi uyudum ama yine de yemedim ve bugün o eksiyi gördüm 😍
Pazartesi akşamı tartildigimda 72.50 kg çıkmışım hatta foto bile çekmiştim kafayı yiyecektim
Ama yaptığım aralıklı oruc sayesinde tabi Allah in izniyle 4 kg indim 2 günde 3 u ödem olsa 1 i yağdır
...
Aynen devam bakalım
Tek kusurum: Oruç bitince, uzun zaman sonra tavuk butu görmüş Sezercik gibi yemem 😅
Günaydın canım 🥰
Günaydın kızlar
Günaydınnnn 🥰
Günaydın kızlar
Günaydın 🥰
gümaydın kızlar :KK60: :KK68:
Günaydın çiçek kadın 😘
Sabah iğne olmaya gittim yanagim sis ağrıdan öldüğüm bir an . Girdim içeri yüzü beş karış bana iğneyi ver dedi ama nasıl sert emrivaki. Verdim geç iceri uzan dedi yine emrivaki dedim la havle canımda yanıyor. Yattım benim ignelerim çok ağır yakan bir ilaç yavaş vurulmali iğneyi bana 2 saniyede vurdu sanki insan yok. Bağırdım acidan annem dedi vur masaj yapayım döndü gerek yok masaja kalkip gidin. Ay acıyla benim kafam bir atti sen kimsin dedim kız gitti ben kalkana kadar. Gittim şikayet ettim zaten herkes şikayet ediyormuş onu. Bende çalıştım o kadar ama hiçbir hastama böyle davranmadim hiç vicdan kalmamış
Canım geçmiş olsun 🙏 iyi yapmışsın neticede sağlık bu

Günaydın kaptanım 🥰
Günaydın 🥰

Seftalili crumble
Elmali cevizli kurabiye🥲🤤🫠
1000070401.jpg

Selam kızlar gününüz güzel geçsin 🙏

Aşırı wc gitme sorunum var ilaç içtim artık dün sporumu yapamadım ona yanıyorum. Her gün salata yemek bana iyi gelmiyor sanırım. Diyetisyenime yazdım bakalım ne diyecek

Selam kızlar gününüz güzel geçsin 🙏

Aşırı wc gitme sorunum var ilaç içtim artık dün sporumu yapamadım ona yanıyorum. Her gün salata yemek bana iyi gelmiyor sanırım. Diyetisyenime yazdım bakalım ne diyecek
Evet çiğ salata beni de tikiyor daha once demistim🌸 sana bir tavsiye Lenacim kabak çekirdeğini çiğ al ve yerken kabuğuyla bir ye acayip calistiriyor🌸 o yüzden sordum dün... Kabugu o kadar faydali ki

Evet çiğ salata beni de tikiyor daha once demistim🌸 sana bir tavsiye Lenacim kabak çekirdeğini çiğ al ve yerken kabuğuyla bir ye acayip calistiriyor🌸 o yüzden sordum dün... Kabugu o kadar faydali ki
Çoğunlukla kabuğuyla atıyorum zaten üşeniyorum çitlemeye 🤭 ay ondan mı ben wc den çıkamıyorum acaba ya 🥴
Gizem söğüşe geçelim dedi kıvırcığa bir süre ara vericiiim.

Çoğunlukla kabuğuyla atıyorum zaten üşeniyorum çitlemeye 🤭 ay ondan mı ben wc den çıkamıyorum acaba ya 🥴
Gizem söğüşe geçelim dedi kıvırcığa bir süre ara vericiiim.
Cok iyi yapiyorsun o zaman🥰 hmmm söğüş dene bakalim bizi de bilgilendir sonucla ilgili🌸

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar 🙏 ben normalde pazartesiden beri aralıklı oruca başlamıştım bugünkü yediklerimi akşam iletirim ben de yapmam gereken bir şey okursa haber vermeniz yeterli 💐♥️

Kızlar benim tartı fotoğrafı atmam gerekiyor mu yoksa tartı günü mü atmalıyım? Sabah tartılmadan su içtim diye çekmedim ona göre sabah tartılayım

Evet kızlar tahlil sonuclarim çıktı
Size bir kaç sağlık tavsiyesi benden 🤗
Öncelikle troid falan her şey normal sadece d vitamini ve b 12 eksik
Ve de !!!
●●Karaciğerinde yağlanma oluşmuş yediğine içtiğine dikkat et dedi
■■Dışarıdan takviye alıyor musun dedi
evet dedim
●●●Ne alıyorsun dedi
Tabi ben hangi birini söyleyeyim diye düşünürkene:)
●●●Kolajen alıyor musun dedi EVETT dedim
Alma bundan sonra bol su iç ve bol bol yürü dedi
😭kolajen baya da almıştımmmmm ziyan olacak Neyse vücudum ziyan olacağına o olsun
Daha icmeyecegim abur cuburu da birakmam lazım ki karaciğerim yavaştan temizlensin
Ben 20 saatte bir yiyince sorun yok ama son yememin üzerinden 20 saat geçmeden yiyince sol bagirsagim burkuluyor ağrıyor dedim
■■Evet bazen bağırsakları boş bırakıp dinlendirmek gerekebiliyor dedi

Evet kızlar tahlil sonuclarim çıktı
Size bir kaç sağlık tavsiyesi benden 🤗
Öncelikle troid falan her şey normal sadece d vitamini ve b 12 eksik
Ve de !!!
●●Karaciğerinde yağlanma oluşmuş yediğine içtiğine dikkat et dedi
■■Dışarıdan takviye alıyor musun dedi
evet dedim
●●●Ne alıyorsun dedi
Tabi ben hangi birini söyleyeyim diye düşünürkene:)
●●●Kolajen alıyor musun dedi EVETT dedim
Alma bundan sonra bol su iç ve bol bol yürü dedi
😭kolajen baya da almıştımmmmm ziyan olacak Neyse vücudum ziyan olacağına o olsun
Daha icmeyecegim abur cuburu da birakmam lazım ki karaciğerim yavaştan temizlensin
Ben 20 saatte bir yiyince sorun yok ama son yememin üzerinden 20 saat geçmeden yiyince sol bagirsagim burkuluyor ağrıyor dedim
■■Evet bazen bağırsakları boş bırakıp dinlendirmek gerekebiliyor dedi
kolajeni nden kullanma dedi?

yağlanmadan dolayı mı

X