Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Evet dışarıdan aldığım takviyeler yaglanmayi hızlandırmis sanırsam:*(
aaa tühh :KK43:

aslında kullandığımız en masum takviyeyi bile doktora danışmadan kullanmamak gerekiyor demek ki, ben de kafama göre çok takviye alırım aman ne olacak altı üstü vitamin diye

Evet kızlar tahlil sonuclarim çıktı
Size bir kaç sağlık tavsiyesi benden 🤗
Öncelikle troid falan her şey normal sadece d vitamini ve b 12 eksik
Ve de !!!
●●Karaciğerinde yağlanma oluşmuş yediğine içtiğine dikkat et dedi
■■Dışarıdan takviye alıyor musun dedi
evet dedim
●●●Ne alıyorsun dedi
Tabi ben hangi birini söyleyeyim diye düşünürkene:)
●●●Kolajen alıyor musun dedi EVETT dedim
Alma bundan sonra bol su iç ve bol bol yürü dedi
😭kolajen baya da almıştımmmmm ziyan olacak Neyse vücudum ziyan olacağına o olsun
Daha icmeyecegim abur cuburu da birakmam lazım ki karaciğerim yavaştan temizlensin
Ben 20 saatte bir yiyince sorun yok ama son yememin üzerinden 20 saat geçmeden yiyince sol bagirsagim burkuluyor ağrıyor dedim
■■Evet bazen bağırsakları boş bırakıp dinlendirmek gerekebiliyor dedi
Ben de çok takviye alıyorum ya korktum şu an 🤦🏼‍♀️ propolis, d3-k2, Cvitamini, glukozamin umarım sıkıntı olmaz

Selam kızlar gününüz güzel geçsin 🙏

Aşırı wc gitme sorunum var ilaç içtim artık dün sporumu yapamadım ona yanıyorum. Her gün salata yemek bana iyi gelmiyor sanırım. Diyetisyenime yazdım bakalım ne diyecek
O aşirinin bir derece altı bana da nasip olsun :dua::KK200:
Salata herkese aynı güzellikte davranmıyor tatlım. :KK14: Kısaca ne güzel derdin var diyesim geldi tabi ki her şeyin ölçülüsü güzel de canım çekti işte :oops:

Selam kızlar gününüz güzel geçsin 🙏

Aşırı wc gitme sorunum var ilaç içtim artık dün sporumu yapamadım ona yanıyorum. Her gün salata yemek bana iyi gelmiyor sanırım. Diyetisyenime yazdım bakalım ne diyecek
Mevzuyu yanlış anlamışım salata ishal yaptı zannettim Leyla kabak çekirdeğinden bahsedene kadar . :olamaz:obur mesajim dikkate alinmasin :dua:

Mevzuyu yanlış anlamışım salata ishal yaptı zannettim Leyla kabak çekirdeğinden bahsedene kadar . :olamaz:obur mesajim dikkate alinmasin :dua:
Yok ablacım doğru anladın ishal yaptı gerçekten Leyloşum sanırım tam tersi diye düşündü geçen gün öğleden sonra bol marul salatası ve mercimek köfte akşamına da yarım çay bardağı kabak çekirdeğini yarı çitleyerek yarı kabuğuyla yedim e ağzım kurudu sonra içtim suyu içtim suyu sabahından bugün bu saate kadar perişan oldum tam koşu bandına çıkıyorum 10 dk olmadan hop koştur koştur wc ye dönüyorum tam ısınmaya başladım hop yine wc ye

Sen bi de eşimi gör :KK70:

instada karşısına çıkan herşeyi alır, en son kolajene takmıştı da zar zor vazgeçirdim alasını yemeklerden alıyorsun zaten diye :KK70:
Ayyy bende kolajen içiyorum,d vit.b12 vit,( bunları dr vermişti) dr a gidince bir soracağım karaciğerime birşey olur mu diye
şimdi yağ yakıcılara taktım bir alasım var ki kendimi zor tutuyorum.

Ayyy bende kolajen içiyorum,d vit.b12 vit,( bunları dr vermişti) dr a gidince bir soracağım karaciğerime birşey olur mu diye
şimdi yağ yakıcılara taktım bir alasım var ki kendimi zor tutuyorum.
aman diyeyim kuzumm, diğerlerini bilemem tabii ama yağ yakıcılardan koşarak kaç. sakın kullanma, çok sağlıksız ve çok çok tehlikeli

aman diyeyim kuzumm, diğerlerini bilemem tabii ama yağ yakıcılardan koşarak kaç. sakın kullanma, çok sağlıksız ve çok çok tehlikeli
L-Carnitin içtim geçen spordan önce normalden fazla terledim ne yalan söyleyeyim hoşuma gitti sonra sanki bilir gibi birkaç video karşıma çıktı birkaç üründen bahsediyor şöyle yağ yakıyor,böyle metabolizma hızlanıyor diye söylediği marka pahalı olunca değer mi değmez mi diye karasız kalıp almamıştım.
Almam artık spor öncesi kahveye devam ☺️

L-Carnitin içtim geçen spordan önce normalden fazla terledim ne yalan söyleyeyim hoşuma gitti sonra sanki bilir gibi birkaç video karşıma çıktı birkaç üründen bahsediyor şöyle yağ yakıyor,böyle metabolizma hızlanıyor diye söylediği marka pahalı olunca değer mi değmez mi diye karasız kalıp almamıştım.
Almam artık spor öncesi kahveye devam ☺️
Aynenn canımm, zaten sen sporunu yapıp sağlıklı beslendiğin sürece metabolizman da hızların, yağların da yanar zaten :KK68:

Evet kızlar tahlil sonuclarim çıktı
Size bir kaç sağlık tavsiyesi benden 🤗
Öncelikle troid falan her şey normal sadece d vitamini ve b 12 eksik
Ve de !!!
●●Karaciğerinde yağlanma oluşmuş yediğine içtiğine dikkat et dedi
■■Dışarıdan takviye alıyor musun dedi
evet dedim
●●●Ne alıyorsun dedi
Tabi ben hangi birini söyleyeyim diye düşünürkene:)
●●●Kolajen alıyor musun dedi EVETT dedim
Alma bundan sonra bol su iç ve bol bol yürü dedi
😭kolajen baya da almıştımmmmm ziyan olacak Neyse vücudum ziyan olacağına o olsun
Daha icmeyecegim abur cuburu da birakmam lazım ki karaciğerim yavaştan temizlensin
Ben 20 saatte bir yiyince sorun yok ama son yememin üzerinden 20 saat geçmeden yiyince sol bagirsagim burkuluyor ağrıyor dedim
■■Evet bazen bağırsakları boş bırakıp dinlendirmek gerekebiliyor dedi
Geçmiş olsun 💐 bende de D vitamin eksikliği var.

Yok ablacım doğru anladın ishal yaptı gerçekten Leyloşum sanırım tam tersi diye düşündü geçen gün öğleden sonra bol marul salatası ve mercimek köfte akşamına da yarım çay bardağı kabak çekirdeğini yarı çitleyerek yarı kabuğuyla yedim e ağzım kurudu sonra içtim suyu içtim suyu sabahından bugün bu saate kadar perişan oldum tam koşu bandına çıkıyorum 10 dk olmadan hop koştur koştur wc ye dönüyorum tam ısınmaya başladım hop yine wc ye
Bağırsaklar temizlenmiş tatlım buna da ihtiyaç var. Spor yapamadim diye üzülme . Sonra yaparsın. :KK5: Bu ne demek oluyor kabak çekirdeğini yiyip su içeceğim :KK73:mercimek köftesi yiyemem cesaretim yok. Bana bir kini var ama anlamadım niye :işsiz:

X