Popüler Konu Elhan ile MasterFit

İyi misin tansiyon nasil?
Teşekkür ederim iyiyim küçük 8 (nedense ben küçüğü kafaya taktım) makine biraz yüksek diyor ama hisetmiyorum artık 2 ay öncesinde baş ağrısı yapıyordu …

Şehir dışından çıkma işim vardı ertelendi, o yüzden dr. Randevüde Almadım bir konturole gitmem lazım

Aaa bi de sandık kokusu cok güzel 😻😻😻
Bahar ve Sandık kokusu ❤️
Ben de bitek sandık kokusu izliyorum 😍
insulin direncim yok cikmadi . b12 degerlerim normal cikti , d vitamini eksik cikti sac dokulmem ondan kaynakliymis
Çok sevindim canım. D vitamini ben de aklıma geldikçe kullanıyorum bugün yumurta pişirirken içine iki fıs sıktım mesela. Saçlarım çok dökülüyor benim de inşallah d vitamini faydası olur 🙏

Ben de bitek sandık kokusu izliyorum 😍

Çok sevindim canım. D vitamini ben de aklıma geldikçe kullanıyorum bugün yumurta pişirirken içine iki fıs sıktım mesela. Saçlarım çok dökülüyor benim de inşallah d vitamini faydası olur 🙏
hap formulunde olan var o cok etkili

2 gündür menü paylasmiyorum uunutmusum hastane vize işlemleri derken 🤭😞 koşuşturma içinde birşey yemiyorum gerçi de. 🤭
Menü.
Sabah 1galeta
1 haşlanmış yumurta
Salatalık domates peynir

Ara: kahve

Akşam 17.00
2kasik pirinç pilavı
2 kaşık kıymalı patlıcan
Cacık. (Dün ile aynı(

Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Beth18

gezegenfeza gezegenfeza geleceğim yer değişti abla saarbrücken diye biyere geliyorum acaba nasıl biyer
Aramızda 5 saatlik mesafe var kuzum, hiç gitmedim, fikrim yok 🤷🏻‍♀️
Senin için hayırlısı olsun 🤲🏼🤲🏼

Selam kızlar bugünkü menüm
Sabah 2 tane fellas
Kahvaltı çok geç oldu eşim nedeniyle 2 yumurtadan menemen yarim gevrek bir kaşık lor peyniri bir dilim hindi Füme
Akşam balık salata
Spor 5500 adım 550 puan
Cordelia Cordelia Elhan Elhan @Mthn83
Çok yoğun ve belirsizliklerle dolu bir gün geçirdim tayin için başvuruda bulundum bana şans dileyin umarım hayırlısı olur
Hakkında hayırlısı olsun canım 🤲🏼🤲🏼

Hastalık sırası bana geldi herhalde. Sabahtan beri midem değişik. Canım birşey yemek istemiyor.
Kahvaltı
Zeytin ve peynir yedim zorla
Ara öğün kahve
Akşam
1 kase çorba
1 küçük dilim börek yedim ama çok fenayım.
Yatar uyurum şimdi
Elhan Elhan @Beth18 Cordelia Cordelia
Geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

2 gündür menü paylasmiyorum uunutmusum hastane vize işlemleri derken 🤭😞 koşuşturma içinde birşey yemiyorum gerçi de. 🤭
Menü.
Sabah 1galeta
1 haşlanmış yumurta
Salatalık domates peynir

Ara: kahve

Akşam 17.00
2kasik pirinç pilavı
2 kaşık kıymalı patlıcan
Cacık. (Dün ile aynı(

Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Beth18

gezegenfeza gezegenfeza geleceğim yer değişti abla saarbrücken diye biyere geliyorum acaba nasıl biyer
Canım bu hafta sporun var mı

Günaydın canlar 26 Nisan menü Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Sabah
9 gibi çeyrek tost
6 zeytin yeşil
3cevzi hurma 1
Biraz yeşillik
Öğlen
İki kâse yayla çorbası dogmeden,
Arada 3yeni Dünya,bir dilim elma 2dilim portakal
Akşam
2yk pirinç
Et döner,cordon bleu bir âdet
Bir kase cacik
15 bin adım
Eki Görüntüle 3419539
Canım haftalık adımlarını atar mısın ben de pazar p.tesi Salı var. Cumayı atmışsın ama o gün listeye girmiyor. Diğer günler hakkında bilgi bekliyorum 🌺🥰

Ne güzel menü Afiyet olsun

Kendimizi tuketene kadar koşturup Kendimizi mahvediyoruz canım

Afiyet olsun canım

Geçmiş olsun canım evde hasta olunca heleki çocuklar olunca ister istemez düzen bozuluyor haklısın

😃

Afiyet olsun canım dondurma mevsimi geldi kacamaklara nasıl dayanacagiz bilmiyorum
Kacamakli bir gün oldu 🙈 marastayim Maraş dondurmasini çok ndir yiyebiliyorum benim aklimd dondurma kalorili olarak kalmış çok yiyemiyorum,azıcık şundan azcim bundan işte beni bunlar mahvediyor

X