Saç Şekillendiriciler Elidor krem 7/24 mü? Pantene krem 7/24 mü?

elidor veya pantene diyorum ikisinden biri. denemiştim bir ara ikisini. ikisi de iyi gelmişti bana. saç yapısına göre değişiyor tabi

ben suankı yanı yesıl elıdordan memnunum baya kokusuda guzel yumusacık yapıyo dalga dalga yapıyo elektrıklenmıyo sevıyorum ben

Benim saçlarım kıvırcık markette gözüme çarptı. Elidor 7/24 aldım fakat 2 serisi kalmıştı. Yıpranmış saçlar için birde elektriklenme ve kabarmaya karşı dlanı vardı. Ben kabarma elektriklenmeye karşı olanını aldım. Kıvırcık saçlar için olanı aynı zamanda elektriklenmeyi de önlüyor mu.

Birde kıvırcık saçlara önerim banyodan sonra taramayın sakın. Aşırı kabarma ve elektriklenme oluyor.:KK34:

bugün meyve almaya çıktım yine kıyafet aldım.. :kk77: bi de cecile long kisses rujla rimelini aldım. krem arıyodum saçım için. pantene di vazgeçtim elidor 7/24 aldım bu defa :26: ilkin korktum yorumları okuyunca ama zamanla değişmiş demekki elidor.. kokusu da şekli de harikaa kızlarr bayıldımm :KK52:

Elidor benim saçımı dökmüştü pantende kullanmadım. kızlar bi ara taft köpük kullandım cidden çok güzel yapıyo dalgalı saçlarım bukle bukle olmuştu :) ama saçlarımı mahvetti şuan çok dökülüyo keşke kullanmasaymışım hiçbirini.

kızlar ya konunun üzerinden baya zamasn geçmiş ama ben şunu merak ediyorum. benim saçlarım düz belirgin bukleyi alıp sürsem dalgalı falan mı yapar yoksa hiç işe yaramaz mı?

X