Ellerim Çok Çirkin

halimize şükür etmeliyiz bence benimde aynen esmer değil ama ellerim pide gibi ayaklarımda kürek gibi :)önceden çok takıyodum yazın bile çorap giyiyodum ayaklarımı göstermemk için ama şimdi diyorum boşuna üzmüşüm kendimi şimdi millet ellerin ayakların ne kadar bakımlı diiyo herkes bayılıyo yani bakım çok önemli sen çirkin diye koyuverirsen korkunç olurlr tabi ama onları öle kabul edip bakım yapman gerekli bence limonla ov,z.yağı sür devamlı manikür pedikür yap inan sende çok seviceksin sonra bakım yapmayı ben gece 4 te bile uyuyamayınca yapıyorum çok zevk alıyorum tavsiye ederim canım kendini üzmekle bi yere varamazsın çok şükür elin ayağın tutuyo k.i.b

:roflol::roflol:ay allah iyiliğinizi versin emi
gülmekten öldürdünüz
ay bayılazam hahahahahainan suan kıriz geçiriyorum

((((((((((((((wickede __________cnm benim manikürcüye pedikürcüye açamıycak kadar çirkinler
ama evde kendi kendime bakayım bari. Sırf ayağım çirkin diye bugün denediğim açık ayakkabıyı alamadım hadi şimdi kapalı ayakkabılarla idare ettikte ben düğünlerde ne giyecem((((((((((((
ellerimiz çirkin olsada ruhunuz güzel boşverin:roflol:

sırnaşık şey
evt kızlar bu arada iyi haber elim ayağım çirkin ama dış görünüşüm iyi tabi elleri ve ayakları saymazsanız şakkıdı

arkadaşlar ellerinizi tozşekerle peleng yapın güzel oluyor.tozşekeri azıcık ıslatın ve elinizde ovuşturun sonra yıkayın.nemlendirici sürün güzel olur.

1 limonun suyu ile iki çorba kaşığı gliserini karıştırın,ellerinizi bu suda bekletin hem rengini açar hem de tırnak etlerini yumuşatır. Devamlı nemlendirici sürün, tırnaklarınızı ojeleyin ve büyük taşlı yüzükler takın,ayrıca halhal da ayakları çok zarif gösterir. Biz kadınlar ufak kusurlarımızı çok büyütebiliyoruz. Angelina Jolie'nin el ve ayakları son derece büyük,damarlı ve şekilsiz ama kadın dünyanın en güzel kadınları arasında gösteriliyor..

saol cnm ama ben ellerimden ümidimi kestim koca parmaklarım küçülmeyeceğine ve damarlarımda içe girmeyeceğine göre ..... :a015:

size el ve ayak nakli yapalım o zaman takmayın bukadar canlarım yaa.benimde ellerim kürek gibi ve çok esmerdi eskiden tırnak üstlerimin derileri kalkardı hep(o vitaminsizlikten oluyormuş) hatta orta okulda öğretmenimiz tırnaklarımıza bakmıştı ve benim elime baktıktan sonra"çocuklar ellerinizi ılık suya biraz klorak döktüğünüz suda bekletin"falan demişti çok üzülmüştüm.düzenli olarak nemlendirici sür ve yaz kış ellerine güneş kremi sür zamanla beyazladığını görürsün.nemlendiriciyi sürerkende tırnaklarını iyice ov ki yumuşasın tırnaklarının yanındaki sertlikler.lapidak el kremi almak istiyorum bende kullananlar varsa yorum yazsın lütfen

benimde ellerim çok güzeldir.hiç manikür yapmasamda tırnaklarımı kökten kessemde zarif ve bembeyazdır.fakat ayaklarıma sinir oluom yaaa.parmaklarım çok uzun.çirkin die pedikürede gitmiom.ama şu an karar verdim pediküre gidersem biraz daha toparlarım sanırım:)

ayyy aynı dert bendede war ellermde ayaklarımda cok cirkin iri kemklı bi insan oldgum içn ellermde kemkli kız eli gbi durmuo:çok üzgünüm:senağlamasenağlama ayaklarımı hiç saymıorm bileee

ya belki hic alakasi yok ama birseyi merak ettim:tomato:
bugdaysarisi sizin burcunuz Aslanmi acaba?
Neden sordunuz diyeceksiniz, aslanlarin parmaklari, elleri cirkin olurda bu yüzdenyerimseniben
sevgiler..
(Ha bu arada, bende aslanimfisfisfis )

ya belki hic alakasi yok ama birseyi merak ettim:tomato:
bugdaysarisi sizin burcunuz Aslanmi acaba?
Neden sordunuz diyeceksiniz, aslanlarin parmaklari, elleri cirkin olurda bu yüzdenyerimseniben
sevgiler..
(Ha bu arada, bende aslanimfisfisfis )

yok şekerim benim burcum ikizler ama ellerim kocaman ya bide o iriliğine rağmen oıkadar hassas ki deterjana değse toprağa değse mahvoluyor e bende durmadan o işlerle uğraşıyorum
yani kocaman ellerime bişey fayda etmez böyle yumuşakta değiller kalın deri ay ne sinir
tabiki ayaklarımda kötü ama ellerim kadar dert etmiyorum

Üzülme güzelim ya benimde parmaklarım ve ellerim çok uzundur şu anda o kadar göze batmıyor ama ben eskiden çok ama çok zayıftım herkes bana uzaylıymışım gibi bakardı özellikle de ellerime hep yüzüme vururlardı az mı kalbim kırıldı senağlamaıben de çok kompleks yapardım ama şimdi olsa asla yapmam çünkü mevlamın bize nimeti bu eller kim ne derse desin takma kafana ondan gelen hoştur bize..

tesadüf herhalde ama bende aslan burcuyum ve ellerim ve ayaklarım iri kemikli ve parmaklarım uzundur fırıncı küreği gibi ellerim var tırnaklarımı uzatamıyorum çünkü zaten parmaklarım uzun bide tırnak uzatınca upuzuuuun oluyolar cadı eli gibisenağlama.çok kötü gerçekten ömrümde açık ayakkabı giymedim giyememde açık ayakkabı benim için bir heves olarak kalıcak ömrümün sonuna kadar :1no2:yaz gelince bazıları ayak parmakların ne kadar uzun çok garip bak benimkilere aaaa senin niye öyle diyolar ya sinirlerim çok bozuluyo:eek:klava: yaz kış çorap giymek istiyorum görünmesin diye ama birşey duymuştum buda benim gibilere moral olur belki güzel kadının ayağı çirkin olurmuş ne yapalım teselli ederiz kendimizi bununla.yerimseniben

kuruluk için cildiyeden krem yazrlar ama sana şunu söylüyüm bnde ayaklarımdan huylanırım göstermk istemem açık ayakkabı giyemem utanırım ama bigün sordm kendi kendime neyden utanıorum ne war allahın yarattığı ayak işte yürüoruz koşuoruz çk şükür ki ayaklarım var istediği kadar çirkin olsun.tek derdimiz bu olsun arakadaşım takma böyle şeyleri seni seven insan ellerini görünce seni sevmeyecek değl....

bn dikkat ettim parmakları tırnakları yani elleri çirkin olanlar maşallah yüzleri çok güsel oluyor bnimde eller güsel ama yüzde pek bi güsellik yok :)

ay kızlar bende aynı dertten muzdaribim. el ve ayaklarım hiç güzel değil. damarlı hele bide o damarlar şişiyo felaket oluyo. arada diyorum allaha şükür el ve ayağım var, ya olmasaydı diyorum. ama nafile psikolojim bozuldu ya bu yüzden çok takıyorum el ve ayaklarımı kafaya. kendimede çok bakarım. ama el ve ayaklarıma gözüm gibi baksamda nafile yine aynılar.utanıyorum göstermeye:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bazen duşunuorm kndi kendime sewgılımın elını tutamam yanı okdr iri kii kompleks yptım dieblrm senağlamasenağlama

X