Ellerim çok çirkin ! :(

RihannaNavy

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
3
0
Evett aynen öyle. Ellerim çok çirkin kendimi çok kötü hissediyorum. Kalın parmaklarım var uzun sayılmazlar. Üzerinde tüyler var onları alsam bile sanki hep var gibi görünüyor. Yani nasıl anlatsam derim sanki kırışık gibi, kirli gibi .. Bütün arkadaşlarımın elleri çok güzel.. Parmakları ince uzun tüysüz narin.. Benim ellerim erkek elleri gibi. Napıcam ben bu ellerimle :KK43: Bide orta ve serçe parmaklarım resmen yamuk.. Çok moralim bozuluyor artık ellerimi saklamaktan çok yoruldum. :KK43:

baska derdin yok mu? senin allah askina
ya ellerin olmasaydi bunu hic dusundun mu?
kendi ellleriyle bir bardak su icmek icin nelerinden vazgecenler var
bu ne sukursuzluk allah eksiksiz el ayak verdi sukur et isyanindan dolayida tovbe et cok gunah :KK45:

Son düzenleme:
baska derdin yok mu? senin allah askina
ya ellerin olmasaydi bunu hic dusundun mu?
kendi ellleriyle bir bardak su icmek icin nelerinden vazgecenler var
bu ne sukursuzluk allah eksiksiz el ayak verdi sukur et isyanindan dolayida tovbe et cok gunah :KK45:

ya tabiki öyle Allahıma şükürler olsun . Ama insan ister istemez biryerdne sonra kendini kötü hissediyor. Benim gibi olan 1 tane arkadaşım yok. Hepsinin elleri okadar güzel ki . Ben acaba bakımla birşeyler yaparak daha düzgün bir görüntü elde edebilirmiyim diye soruyorum. Gerçekten onların yanında hep saklıyorum ellerimi. Yüzük taksam güzel durmuyor oje sürsem yakışmıyor.. Tamam sağlıklıyım elim kolum var ama bunların insanı üzmemesi de elde değil ..

aklın başında mı güzelim senin?
Allah sana el vermiş, şükür, benim ellerim de çirkindir hatta sevdiğim erkek bile ellerin çirkin dedi ben de bi s...git dedim açık ve net.
kendimde beğenmediğim bir çok yer var ama değiştirebileceksem uğraşırım yok allah vergisiyse şükürler olsun derim.

bi dövmediğiniz kalmış :) bizler nasıl kremlerle bilmemnelerle ellerimiz zaten güzelken daha güzel olması için uğraşıyorsak bu arkadaşımız da belki bir tavsiye alabilirim düşüncesiyle yazmış.ellerim çok çirkin kesip atıcam dememiş ki bu kadar tepki niye :KK25:

Görmeden iyi kötü diye bir şey diyemeyiz ama banyodan sonra tırnak etlerinizi geriye itin gece mutlaka kremleyin. Tüylerinizi alıp tırnaklarınızı düzgün kestiğinizde ojeye gerek bile kalmaz :)

manikür yaptır ben manikür yaptırdıktan sonra sevdim tırnaklarımı, parmaklarım kalın falanda deme ellerin bakımlı olsun yeter sonuçta vücuduna göre ellerin uyumludur değil mi? bence manikür yaptır

önce tüylerini almalısın mutlaka
sonrada banyoda ellerine peeling yap güzelce.ölü deriler gitsin. banyodan çıkıncada nemlendirici sür.
tırnaklarınada manikür yaptır. kendin yapamıyorsan bi kuaföre git
dediklerimi düzenli olarak güzelce yaparsan ellerinin görüntüsü düzelir

Son düzenleyen: Moderatör:
bu arada esmersin sanırım
esmer ellere açık renkler uçuk pembeler parlak kırmızılar pek yakışmaz
en azından bende öyle
kahve altın bronz bordo gibi renkler çok yakışr :KK34:

Ben de ellerimi pek beğenmem,bakım yapınca bir şeye benziyor Allah'tan.Tabi Allah'a çok şükür ki elim var ama insan şöyle olsa daha güzel lurdu diyor ister istemez.:KK31:

benimde parmaklarım kısa ve kalındır manikür de öyle işe yaramıyor,tırnak diplerim böyle patlak patlaktır...bazen bende çekinirim birde avon ,amway satışıda yapınca bakımlı da olması lazım insanın.ama napim işte...kremler öyle çok işe yaramıyor açıkcası bende çok bakımla uğraşmıyorum üşeniyorum o zamanda aynı erkek eli gibi ellere sahip oluveriyorsun işte.. :18:

olsun ama ben bu ellerimle ne olursa olsun öyle güzel işler yapıyorumki elhamdülillah :KK49:

bi dövmediğiniz kalmış :) bizler nasıl kremlerle bilmemnelerle ellerimiz zaten güzelken daha güzel olması için uğraşıyorsak bu arkadaşımız da belki bir tavsiye alabilirim düşüncesiyle yazmış.ellerim çok çirkin kesip atıcam dememiş ki bu kadar tepki niye :KK25:

kesinlikle katılıyorum. madem öyle burun estetiğiydi göğüs kaldırmaydı ne diye uğraşıyorsunuz burada? allah size uygun olanı vermiş (!) :) bende ellerimi pek beğenmem. allah günah yazmasın ama ellerim küçük erkek çocuk eli gibi. tırnaklarım uzun ve ojeliyse güzel duruyor ancak. ama devamlı ojeli de gezemiyorum haliyle. tüyleri de alıyorum ben mecburen.

Bence el eldir.Hiç dikkat etmem karşımdaki insanın eli güzel mi çirkin mi diye.Temiz olsun yeter.

Benim de sağ elimin orta parmağında "entel nasırı" denilen şişlik var .Yine sağ elimde fare kullanmaktan oluşan nasır var.Ve küçükken tırnak yerdim.Bu yüzden mi yoksa olacağı vardı da mı oldu bilmem ama tırnaklarım yuvarlak.Uzatınca pek de hoş görünmüyorlar.Zaten uzun tırnak da sevmem=)

Bence çok da takılmayın.Temiz tuttuğunuz sürece eliniz güzeldir :KK19:

X