Lazer Epilasyon Ellipse Lazer Cihazini Kullananlarin Paylasim Alani

bende bi güzellik merkeziyle görüştüm. onlarda elipse kullanıyorlar ve kadın kendinden çok emin kesinlikte biter tüyleriniz. zaten garanti veriyoruz cihazımıza güvenmesek garanti vermeyiz dedi. şu an para bulmaya çalışıyorum. bi an çnce başlamak istiyorum.

ya bide genital bölgeyi kompla tarıyormu ? yani üstler tamam da aşagı fln da iniliyor dimi. bende başlıycam ama hem korkuyorum hem utanıyorum.

arkadaşlar arkadaşlar noldu niye yazmıyooorsunuz. size bişi sordum rica ediyorum cevaplarmısınız?
konuyu dondurdunuz mu yoksa 3 gündür kimse bişi yazmamış forma CADIARZUCADIARZU

ya bide genital bölgeyi kompla tarıyormu ? yani üstler tamam da aşagı fln da iniliyor dimi. bende başlıycam ama hem korkuyorum hem utanıyorum.

ayşegül tamamen yapıyorlar ama bazen atladıkları yerler kalıyor 1 ay sonra gidiyorsun o kısımları da alıyorlar acı evet var ama müthis rahatlık..:teselli:

arkadaşlar arkadaşlar noldu niye yazmıyooorsunuz. size bişi sordum rica ediyorum cevaplarmısınız?
konuyu dondurdunuz mu yoksa 3 gündür kimse bişi yazmamış forma CADIARZUCADIARZU

umarım yardımcı olmuşum dur canım . ben 2 seans gittim daha. 1 kezde kontrol yani rötüşe gittim ..:sm_cool:

:) teşekkür ederim kırmızı cım saol. ayy utanır insan be. neyse ne için neleri feda ettiğimiz de önemli ama :=) unatıcamn sıkılcam belki ama rahatlık tüysüz bi hayat. inanılır gibi deil. inş. gerçekten bitirir de hem paramız hem umudumuz gitmez. (ben bitme garantili 1250 başlıycam da )

:) teşekkür ederim kırmızı cım saol. ayy utanır insan be. neyse ne için neleri feda ettiğimiz de önemli ama :=) unatıcamn sıkılcam belki ama rahatlık tüysüz bi hayat. inanılır gibi deil. inş. gerçekten bitirir de hem paramız hem umudumuz gitmez. (ben bitme garantili 1250 başlıycam da )

Canım hangi bölge için bu fiyat?

komple (bacak,özel bölge,koltukaltı) 1250,ytl. bitiş garantili übroşüründe 16 seans fln yazıyordu[
nassıl 16 seans mı çok uzun yaaa.bana öyle birşey söylemediler ..5 seans tan sonra bayağı azalır 5-10 seans arası dediler...uzun muş .birde fiatı çok uygun valla. ben komple bacak ve genital bir seansa 400 ytl veriyorum.acaba aleksandra mı geçsem diye düşünüyorum .neyse bakalım

komple (bacak,özel bölge,koltukaltı) 1250,ytl. bitiş garantili übroşüründe 16 seans fln yazıyordu[
nassıl 16 seans mı çok uzun yaaa.bana öyle birşey söylemediler ..5 seans tan sonra bayağı azalır 5-10 seans arası dediler...uzun muş .birde fiatı çok uygun valla. ben komple bacak ve genital bir seansa 400 ytl veriyorum.acaba aleksandra mı geçsem diye düşünüyorum .neyse bakalım

evet. 16 seans dediğim , bitme garantili ya bu epl. 16 seansa kadar biter mutlaka ya öylesine yazmışlardır belkide. 16 seans çok iyi bence. dediğin gibi en fazla 10 seans ta biter bacak fln ama koltuk altı yada göbek bitmeyebilir. ben göbekten gitmiştim çok önceleri. 5 seans devam ettim hiç bir faydası olamdı. bu yüzden seans ücreti vermekten se bitme garantili bi yerle anlaşmak daha mantıklı.:dance::dance:
ay inş. biter ya hayal gibi geliyo bana tüysüz bir vucut. bu arada bişi sorcam benim bacaklarım da kırmızı noktalar kıl donmeleri fln var. onlarda geçiyormu yani mankenlerin bacakları kadar güzel ve prüssüz duruyor mu?fisfisfis

canım ben 2 seans yaptırdım daha ama kıl dönmelerine faydası oldu...azaldılar.ama cilt lekesi içinbir şey diyemeyeceğim

lazer yaptırdıktan 15 gün sonra dökülüyor ya kıllar. o zamn bikini yada şort veya etek giydiğinizde çirkin duruyormu ? çok merak ediyorum. ya bi başlayamadım lazere.

kızlarrrrrr
dün ellipse cihazla komple bitme garantiliye kayıt oldum ve ilk seansımı yaptırdım.
çok canım acıdı özellikle özel bölgem. neyse şimdi söylenenler
etek yok , deniz yok, kesinlikle güneş yok /(pant. giymeden önce güneş korumalı krem mutlaka sürülecek), temmuzun 5 de yapıldı ilk seans.15 gün sonra fln kontrol yok. agustos ayında çok fazla güneş olduğu için seans yok. eylül de 2. seans. 2 ay sonra yani. ya ben korktum açıkcası 1650 çktiler k.kartından 2 ay da tası taragı toplatıp kaççak mı bunlar diye. yeni kurulan bi merkez çünkü.
sorum gerçekten de güneş yooğunluğundan mı ertelenir ?

Ya kızlar bu nasıl iş anlamadım hala????? kafam allak bullak oldu bende alex te 2. seansımı yaptırdım ve belimde de ince tüyler var uzun süreceğini söylediler ama benim arkadaşımda ellipse olan bir yerde başlamış ve bitme garantili 2 milyar kredi kartına 10 taksit yapmışlar.napıcamı bilemiyorum araştırdığımda internettede eliipse ile ilgili detaylı bilgi yok.ben dünyanın parasını veriyorum alex e.kafayı yemek üzereyim yardımlarınızı bekliyorum.aldığınız her haberden haberdar eder misiniz??????? Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.......

Selam kizlar bende lazer epilasyona başladim, 3 gün oldu.lazere başlamadan önce jiletle temizlediler sonra lazer yapildi.benim gittiğim sistem kirmizi işikmiş ve adi i too piel elips diye bi makine.
Jiletle temizledikleri için çikmaya başladilar bile ve ben dayanamiyorum aldirsammi acaba.yada dokunmayayimmi.tam soramadim çünkü.

Selam kizlar bende lazer epilasyona başladim, 3 gün oldu.lazere başlamadan önce jiletle temizlediler sonra lazer yapildi.benim gittiğim sistem kirmizi işikmiş ve adi i too piel elips diye bi makine.
Jiletle temizledikleri için çikmaya başladilar bile ve ben dayanamiyorum aldirsammi acaba.yada dokunmayayimmi.tam soramadim çünkü.

kız yok dokunma sakın. biraz büyüsünler sonra kendi kendine dökülcek olnlar. ilk çıkanlar dökülsün. yerine başkaları çıksın. ikini seansın gelene kadar jiletle alabilirsin. :)
benim 2 seansım 2 ay sonra. su an ilk seansın üzerinden 10 gün geçti dökülmeye başladılar. bunlar dökülsün yerineden çıkmaya başlasın 2.seansa başlayana kadar jiletle alabilirsin dedi uzman hn.

X