Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlar bende bugün başlıyorum bu elma sirkesi su karışımına. bal katmak mecburimi? bal katmadan su ile karıştırıp içsek olmaz mı?

annemim evde kendisinin yaptığı elma sirkesi vardı daha önce onu içmeye çalıştık ama midem kalkmıştı inşallah bu hazır sirkelerde problem olmaz.gerçi o zaman elma sirkesini su bardağının yarısına kadar katıyor ve üzerini su ile dolduruyordum.içtikten sonra midem kalkıyordu.

ben sabah aç karna içecem.günde tek bardak yeterli mi?

canım ben gün de 2 bardak içiyorum,sabah aç karnına vede gece yatmadan önce,,ve bal katmıyorum ben sadece sirkeyi 2bardak suya ılık katıp içmek bukadar...:KK66:

arkadaşım sen bukadarkg sirkelisuylamı verdin merak ettim

ah ah keşke öyle olsaydıda burda gerine gerinee deseydiim,ben daha geçen ayın 15inde başladım 1ayı geçmiş ama grmlarla gidiyo artık en azından almıyorum,ben dikkatli ve sağlıklı beslenerek bol su içerek vede akşam yemeğini erken yiyerek geceleri bişeyler atıştırmayarak,sadece yeşil çay ve su içerek verdim,gece yenen herşey vücutta kalıyo erimiyo bunu iyi öğrendim,,vede akşam 7den sonra hiç bişey yemedimm,,ama son zamanlarda ideal kiloma ulaştığım için olsa gerek grlarla gidiyoo,bunada şükür benim hedefim ilk önce 65ti indim hedefimi ilerlettim 62 yaptım,yine indim ve bu seferde 58yaptım vede bu son ilerletmem olucak inşallah inebilirseem,diyete yeni başladığımda haftada en az 1kilo veriyodum ve bi haftada 2400 verdiğimi bile bilirim anlıycanız zayıfladıkça dahada yavaşlıyo artık verme hızıı,oyüzden birazcık dikkat ederek hızlı bişekilde kilo vermeye başlayabilirsiniz...yeterki karar verin:KK34:

Kızlarrr bugün bende başladm içmeye bi tadına bakmak için az önce denedim aynı elma suyu gibi işte ya öyle kötü fln deil kokusu dışında..Hadi bakalım:emir_bebek:

bir ara başlamıştım bıraktım ama bugün tekrar başlıyorum bakalım umarım bendede işe yarar

ah ah keşke öyle olsaydıda burda gerine gerinee deseydiim,ben daha geçen ayın 15inde başladım 1ayı geçmiş ama grmlarla gidiyo artık en azından almıyorum,ben dikkatli ve sağlıklı beslenerek bol su içerek vede akşam yemeğini erken yiyerek geceleri bişeyler atıştırmayarak,sadece yeşil çay ve su içerek verdim,gece yenen herşey vücutta kalıyo erimiyo bunu iyi öğrendim,,vede akşam 7den sonra hiç bişey yemedimm,,ama son zamanlarda ideal kiloma ulaştığım için olsa gerek grlarla gidiyoo,bunada şükür benim hedefim ilk önce 65ti indim hedefimi ilerlettim 62 yaptım,yine indim ve bu seferde 58yaptım vede bu son ilerletmem olucak inşallah inebilirseem,diyete yeni başladığımda haftada en az 1kilo veriyodum ve bi haftada 2400 verdiğimi bile bilirim anlıycanız zayıfladıkça dahada yavaşlıyo artık verme hızıı,oyüzden birazcık dikkat ederek hızlı bişekilde kilo vermeye başlayabilirsiniz...yeterki karar verin:KK34:

bende senın gıbıyım ınşallah zayıflarım şu an 86 kg yum doğum yaptım 5 ay oluyo 1.5 haftadırda sırkelı su ıçıyorum 1 haftada 1.100 gram verdım
ama tabı yememıde kıstım bende en buyuk yararı kabız olmadım benım ıçın onemlı bu ve sutum azalmadı bebek emzırdıgım ıçın ınşallah
bende senın gıbı verırım ya çok heveslıyım:))

eşimle beraber içiyoruz ama hiç bi zararını görmedik işe yarıyo 2 haftadır kullanıyoruz ben 1,5 eşim yaklaşık 2 kilo verdi.
sonuçta içindeki elma sirkesi mideye faydalı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bişey.

sağlıklı mideye dokunmayabilirbelki am aproblemli midelerde nasıl bir etki bırakır elma sirkesi.paylaşabilirmisiniz lütfen

aşağı yukarı 15 günden beri yeşil çay 1 haftadan beride elma sirkesi ve bal içiyorum sonuç 1.5 kg gitti :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

aşağı yukarı 15 günden beri yeşil çay 1 haftadan beride elma sirkesi ve bal içiyorum sonuç 1.5 kg gitti :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

yaa bende başlayacağım canım bir şey sorabilirmiyim bende yeşil çay içiyorum günde kaç fincan içiyorsun ve bunun zamanı varmı hani diyorlar ya yatmadan önce felan diye
2. sorumda bu elmalı ballı suyu ne zaman içiyorsun sabah aç karnına mı yoksa yemeklerden sonra yarım bardak şeklinde mi

yaa bende başlayacağım canım bir şey sorabilirmiyim bende yeşil çay içiyorum günde kaç fincan içiyorsun ve bunun zamanı varmı hani diyorlar ya yatmadan önce felan diye
2. sorumda bu elmalı ballı suyu ne zaman içiyorsun sabah aç karnına mı yoksa yemeklerden sonra yarım bardak şeklinde mi

ben yeşil çayı yine bu forumda okumuştum 1lt sıcak suya 1yemek kaşığı yeşil koyup demleniyor sonra yarım limon sık ve 1 tane sade soda bunu gün içersinde iç sirke ise sabah öğlen ve akşam olmak üzere 3 defa 1 su bardağı ılık suya 1 yk kaşığı sirke ve 1 çk bal ile içiyorum

ben yeşil çayı yine bu forumda okumuştum 1lt sıcak suya 1yemek kaşığı yeşil koyup demleniyor sonra yarım limon sık ve 1 tane sade soda bunu gün içersinde iç sirke ise sabah öğlen ve akşam olmak üzere 3 defa 1 su bardağı ılık suya 1 yk kaşığı sirke ve 1 çk bal ile içiyorum

günde 1 lt yeşil çaymıı:KK53::KK20:günde uzmanlar 2bardaktan fazla içilmemesi
gerektiğini söylüyoo ,,okadar aşırıya kaçmaya gerek yookk,faydalanalım derken zarar almayın:KK20::KK20:

Son düzenleme:
ben bu karışımı 5 aydan beri yapıyorum ve 5 ayda 10 kilo verdim yanlız burda tok karnına için yazıyo ben öle
yapmıyodum sabah kahvaltıdan yarım saat önce bi su bardagı ılık su 1 yemek kaşıgı elma sirkesi ve 1 tatlı kaşıgı çiçek balı hergün bunu içtim ve istedigim kiloyuda verdim tabi yememdende kıstım zaten kısmasamda iştahınız kapanıyor mesala ekmek yemedim hiç hem bi yerde okumustum aç karnına bal zayıflatır tok karnınada kilo aldırırmıs :)

ben bu karışımı 5 aydan beri yapıyorum ve 5 ayda 10 kilo verdim yanlız burda tok karnına için yazıyo ben öle
yapmıyodum sabah kahvaltıdan yarım saat önce bi su bardagı ılık su 1 yemek kaşıgı elma sirkesi ve 1 tatlı kaşıgı çiçek balı hergün bunu içtim ve istedigim kiloyuda verdim tabi yememdende kıstım zaten kısmasamda iştahınız kapanıyor mesala ekmek yemedim hiç hem bi yerde okumustum aç karnına bal zayıflatır tok karnınada kilo aldırırmıs :)

ç,çek balımı olması gerek yoksa normal balda olurmu sadece sabahlarımı içtiniz akşamlarıda içtiniz

evet akşam yemekleri zararlı of bide ben versem bende evlenmeden önce vermiştim 20kg ama şimdi yapamıyorum yapsamda birzaman sonra b,itiyor ama kurban bayramına kadar vermek istiyorum az da olsa memelekete gittiğim de şaşırsınlar istiyorum inşalah başarırım kepek ekmeği yedinmiyeşil çayı hazırmı yoksa kendinmi hazırladın canım mekikte işe yarıyor

evet akşam yemekleri zararlı of bide ben versem bende evlenmeden önce vermiştim 20kg ama şimdi yapamıyorum yapsamda birzaman sonra b,itiyor ama kurban bayramına kadar vermek istiyorum az da olsa memelekete gittiğim de şaşırsınlar istiyorum inşalah başarırım kepek ekmeği yedinmiyeşil çayı hazırmı yoksa kendinmi hazırladın canım mekikte işe yarıyor

evet canım inş. verirsin ozamana,benbayramda gittiğimde hepsi acayip şaşırdılar hemen tüyo falan istediler,ama söylediklerim onlara zor geldi çünkü orda akşam yemeği 23te yeniyyooo peeh böyle yaparsanız nah verirsiniz dedim,işin içinde yemek oldumu kilo alırım diye o an hiç akıllarına gelmiyoo,ama doyuncaa aaah keşke kilo verebilsek napsak diye soruyolarr,amaaaann:63::63:
yeşil çayı poşette içiyorum günde 2bardak vede yine aralarda 2bardakta form çayı içiyorum limonlu,ve ekmeğide ilk başladığım aylarda halen beyaz ekmek yiyodum ama sabahlarıı,şimdi son 3-4aydır kepek yiyorum,eh bazen akşamlarıda gidiyo tabi ister istemezz,,bide günde bol suu yani 3lt reyi aşmıycak tam tamına 3 litreee...kolay gelsinn:KK66::KK66:

:):):):):):):):):)

yalnız şeker benim bildiğim bütün topiklere böyle güncellemek yasak ,,yazıların silinirsee hiç şaşma,,hele ceza alırsanda ben şaşmam,,bi ara her topiğe güncel yazıp çıkan birini görmüştüm yasak diye hemen sildiler yazılarını..akibeti ne oldu onu bilmiyorum amaaa:KK53::KK60::KK60:

X