Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

3 ayda 6 kilo .benim için büyük başarı.:sampiyon: ama sanki hiç belli olmuyor o 6 kilo nerden gitti nasıl gitti.görenler anlıyor da ben sanki hiç değişiklik yokmuş gibi görüyorum.yani incelmemiş gibi.o_O

son bir aydır sirke içmedim,yediklerime dikkat etmedim.59.5 im. toplamda 6.4 kg gitti.bi ara 58.5 i gördüm ama dedim ya dikkat etmedim diye.birkaç güne belli olur 58 olup olmadığım.

Ben de yaklaşık 1 aydır sabahları ılık suyun içine 1 tatlı kaşığı sirke yarım tatlı kaşığı bal koyarak içtim kilo vermemde bir etkisi olmadı ama enerji verdi spor yapmamı sağladı, geçenlerde gördüğüm arkadaşım zayıfladığımı söyledi ama tartıdaki kilom aynı, ben de dünden beri çok çiğneyerek yemeye başladım bu sabah tartıda 800 gram eksik çıktım, ballı sirkeli su ve çok çiğneyerek daha iyi kilo vereceğime inanıyorum, bir de dün kulağım çok ağrıyordu akşam yemeğinden sonra da sirkeli su içtim, bu sabah uyandığımda o ağrı yoktu, şimdi sadece dokununca ağrıyor sirkenin iltihabı temizleme özelliği de var ya, bende işe yaradığını düşünüyorum.

Kızlar diyetlerde hep istikrar kazandırıyor. Düzenli olarak uygulayıp bir de üstüne az da olsa sporla beslerseniz bence çoğu yöntem işe yarar. Yaramıyor diye kısa sürede bırakmayın :)

evet kızlar elma sirkesi bal su daha önce de denedim gram gram işe yaramış geçmişten okudum kendi yazdıklarımı 2009 da mı 2010 da mı ne yazmışım (ahh gençlik ahh):KK57:
o zamandan bu yana değişen özetle bir troid ameliyatı (artık troid bezim yok) üstüne fibromiyalji hastalığı (tedavisi olmayan gezinen şiddetli ağrılar yumuşak doku romatizması ) değişmeyen ben yine kiloluyum :KK45:

yaklaşık bir hafta yada 10 gündür her gün sirke bal su karışımını içiyorum yumurtalıkta 5 cm kist çıktı mayısın 25 in de doktora gittiğim de dün yani 8 haziran da tekrar gittim kist yarı boyuta düşmüş 2.5 cm e kendi kendime acep sirkeli ballı sudan olabilir mi diye aklımdan geçmedi değil o_O
asıl meseleye geleyim bu gün karşı komşum bana (2 haftadır görüşememiştik) sen incelmişsin baya dedi tartıda aman aman bir eksilme yok aslın da demek ki incelme yapıyor bu mübarek ben de beden ölçülerimi güzelce ölçtüm biçtim deftere kaydettim (ara ara yaparım zaten ):KK8: sırf basküle güvenmek yerine ölçüleri de göz önün de bulundurmak daha sağlıklı geliyor bana bayrama kadar bakalım kaç kilo yada kaç cm incelme olacak :KK73:
bu günü baz alarak :
başlangıç kilosu :96
boy 166 hadi bismillah:KK54:

bu formülün vücut direncini arttırdığı kesin kendimi özellikle son bir kaç gündür daha iyi hissediyorum allaha şükür
ama sanırım gaz yapıyor karnımdan sürekli sesler çıkıyor çok sesli orkestraya döndüm resmen :-)

evet sirke balın bana faydaları gündüzleri uykulu halim biraz azaldı, kabızlık azaldı, kilo olarak da -200 gram azalma var
zararı valla çok gaz yapıyor yaaavff:KK45: gaz sıkışması problemi olanlar bilir bağırtan, nefesi kesen, ağrıtan, acile kaldırtan bir sancı yapar, ben doğum sancısına benzetiyorum gaz sıkışmasını ben de baya sık gitmişimdir bu dertten acile, gaz çıkaramama sorunum hep vardı ama artık yok, gayet rahat çıkıyor :oops:karnım da midem de sanki horon tepiliyordu 2 gündür azaldı gibime geliyor bu gaz sorunu da biterse süper olacak

buraya da yazayım :)) kazık kadar kadınım valla sevinçten ne yapacağımı şaştım:rapci: düne göre 1 kg eksi çıktım:rolleyes: kesinlikle sıcak su bal bağırsakları düzenli çalıştırıyor sirke de olunca eksiler görünüyor yarın asıl tartı günüm eğer su kaybı değil de yine böyle eksi çıkarsa tam emin olucam kilo verdiğime :KK8:

dünden beri ara verdim midem ufaktan dürtmeye başladı:KK43:
dün ki tartı sonucu 94.9

Osmanlı Zamanında akşam yemekten sonra misafirlere sunulan içecek varmış hem hazmı kolaylaştıryo hemde fazla yağları eritiyo ben denedim ve faydasını gördüm.

FORMÜL: 4 YEMEK KAŞIĞI ELMA SİRKESİ
4 YEMEK KAŞIĞI BAL
4 SU BARDAĞI SU
BUNU 1 LİTRELİK CAM ŞİŞEYE KOYUN VE İYİCE ÇALKALAYIN HER YEMEKTEN SONRA YARIM SU BARDAĞI İÇİN 1 AY SONUNDA FARKI GÖRECEKSİNİZ.
Gebeyken içilir mi peki

dünden beri ara verdim midem ufaktan dürtmeye başladı:KK43:
dün ki tartı sonucu 94.9
16 haziran da yazmışım bu mesajı biraz ara verdikten sonra 22 hazirana kadar devam ettim bayram için memlekete gittik , gitmeden önce en son 94.3 kiloydum orada bir kaç kez ballı sirkeli su içebildim daha içmedim 3 hafta sonra eve döndüğüm de tartıldım 1 g ya yakın vermiştim 4-5 gündür tekrar başladım şu an ki kilom 92.5

9 haziran da 96 kg
16 haziran da 94.9
18 temmuz da 92.5 kg yum :)
ağustosta inşallah 8 li rakamlardayım diye yazarım :dua:

16 haziran da yazmışım bu mesajı biraz ara verdikten sonra 22 hazirana kadar devam ettim bayram için memlekete gittik , gitmeden önce en son 94.3 kiloydum orada bir kaç kez ballı sirkeli su içebildim daha içmedim 3 hafta sonra eve döndüğüm de tartıldım 1 g ya yakın vermiştim 4-5 gündür tekrar başladım şu an ki kilom 92.5

9 haziran da 96 kg
16 haziran da 94.9
18 temmuz da 92.5 kg yum :)
ağustosta inşallah 8 li rakamlardayım diye yazarım :dua:
diyet yapmış mıydınız

diyet yapmış mıydınız
ben diyet yapmıyorum o hatayı çok kez yaptım bir daha asla yapmam :)
acıkmayı bekleyip sağlıklı beslenmeye çalışıyorum öğün araları en az 5.5-6(öğle akşam arası) saat , en fazla 8 -18(akşamdan öğle vaktine) saati buluyor, leptin hormonunu iyi çalışsın diye
bu arada şu an ki kilom 90 küsür bayrama kadar 18 gün var 89 veya altı olurum inşallah bu aralar gün de sadece 1 kere içiyorum karışımı

en son 25 ağustosta
90.1 i görüp bayram tatiline çıktım tabi ki küre devam edemedim, yeme saatlerimde de fire verdim :KK43:yeni geldim ve 91 im oyy oyy ben öleyimmmm ne zaman görücem şu 8 li rakamları:KK45:
yeni bal aldık geçen senekinden daha iyi, inşallah daha iyi işe yarar :)

evett son gelişmelerden haberdar edeyim bu gün itibariyle kilom 88.3 :halay:

9 haziran da 96 kg
16 haziran da 94.9 kg
18 temmuz da 92.5 kg
9 eylül 91.0
22 eylül 88.3
aferin banaaa:KK9:

X