Elma Sirkesi - Su - Bal Kürü

hiçbir kür işe yaramıyor 10 kilo gitti ve takıldım kaldım. 1 aydır gram veremedim gitmiyor artık :kızgın:

hiçbir kür işe yaramıyor 10 kilo gitti ve takıldım kaldım. 1 aydır gram veremedim gitmiyor artık :kızgın:
Vücudun alışmıştır vücudunu kandıracak bir günlük kurlere Bir bak istersen. Ananas detoksu muz detoksu Pirinç lapası diyeti gibi

nefesi doğru almaya çalış gün boyu aklına geldikçe nefes egzersizi yap en basit nefes egzersizi sanki balon şişiyormuş gibi derin nefes alıp üflemek netten bakıp daha detaylı öğrenebilirsin
suyu arttır bir de gerisi kendiliğinden olur moralini hiç bozma

nefesi doğru almaya çalış gün boyu aklına geldikçe nefes egzersizi yap en basit nefes egzersizi sanki balon şişiyormuş gibi derin nefes alıp üflemek netten bakıp daha detaylı öğrenebilirsin
suyu arttır bir de gerisi kendiliğinden olur moralini hiç bozma
tamam deneyeceğim sağolasın :KK51:

Ben bu kürle 7 kg vermiştim. Bıraktım nisanda. Hepsini geri aldım:eek:üç gün önce tekrar başladım. Gerçekten sirke içmediğim günlerde gram eksilmemişti. Sirke içerken yediklerime çok dikkat etmesem de kilo almıyordum. Sonra nedense nasılsa almıyorum dedim sirkeyi de bıraktım. Sonuç kilolar geri slındı. Şimdi yeniden.

Ben bu kürle 7 kg vermiştim. Bıraktım nisanda. Hepsini geri aldım:eek:üç gün önce tekrar başladım. Gerçekten sirke içmediğim günlerde gram eksilmemişti. Sirke içerken yediklerime çok dikkat etmesem de kilo almıyordum. Sonra nedense nasılsa almıyorum dedim sirkeyi de bıraktım. Sonuç kilolar geri slındı. Şimdi yeniden.
Yani bu kür kalıcı olarak işe yaramıyor diyebilir miyiz?

Bende başlamıştım bu küre ama çok fazla yapamadım zaten diyet ve spor da yapıyorum şuanda sabahları suya atılan bir ilaç kullandığım için içemiyorum başladığımda haber vereceğim bende :kahve:

kızlar yarın sabah bu küre başlamaya karar verdim uzun süredir kilo anlamında yerimde sayıyorum. 67.5 ile başlıyorum gelişmeler oldukça yazarım yine.

Kızlar bende 2.5 aylık evliyim sabahları aç karna içiyorum bazen 3 öğün bazen 2 öğün olarak çok fazla kilom yok sadece almamak için içiyorum ve çevremdekiler evlendikten sonra kilo verdiğimi söylüyorlar mide rahatsızlığı olmayan herkese tavsiye ederim birde yoğurt elma sirkesi ve pul biber olarak okumuştum yer yermez midemi yaktı bu yüzden sürdüremedim bunu

arkadaşlar ben sabahtan beri bu kürü araştırıyorum okadar mucizevi yorumlar okudumki,işe yaramıyor diyen yok ben bugün başladım,:KK68:

kullanımı:

1bardak sıcağa yakın ılık suyun içine 1 çorba kaşığı elma sirkesi 1 tatlıkaşığı bal(hakiki çiçekbalı) bunu sabah aç karnına içiyorum bide gece yatarken,(fazla kilosu olanlara 3kez öneriliyo ) öteki türlüyseniz fazla kilonuz yoksa günde 2 kere bunu uyguluyoruz,yemekden 15-20dk önce,,, okadar heycanlıyımki,bu sefer bundan fayda görmeyi ümit ediyorum,varmı aranızda uygulayan ve yararını gören paylaşırsanız sevinirim:KK16:

kilom 63.3 şuan

bugünden itibaren ballı içmeye başladım(19.03.2012 pazartesi)''kilom 59.3''

07.01.2016
Bugüne kadar denediğim en etkili yöntemdi bu.yıllar geçti ve ben kilo almadım bugüne bugün 54kiloyum :)
Yani demek oluyoki bunu bıraktıktan sonra hiç kilo almadım aksine dikkat etmesemde kilomu korumayı başardım arkadaşlar.aksine dikkat ederek kilo bile verdim dahada.kilo almış olsam yine tereddütsüz bu karışımı kullanırdım.ama hiç niyetim yok kilo almaya :)
1 bardak ilik suya sadece elma sirkesi kullanin bence. Bal kalorili. Birde bir surahiye 1 yesil elma kabuguyla dilimleyin. 1 cubuk tarcin. 1 limon kabuguyla dilimleyin. Icebileceginiz miktarda elma sirkesi ekleyin. Bu surahiyi 2 gunde bitirin. Surahiyi hazirladiktan sonra icmeden once 6 saat kadar bekletin

X