Elma Sirkesi - Su - Bal Kürü

burada başka bir konuda bir bayan sabah kahvaltıdan hemen sonra ve akşamda yemekten sonra bu kürü kullandığnı söylemiş. benim kafam karıştı

Sabah kürü kesinlikle aç karnına içilmesi gerekiyo canım benim bildiğim o şekilde ama akşam da yatmadan önce

Hanımlar durumlar nedir nasıl gidiyor kürün etkisini gördünüz mü devam ediyor musunuz?
Kilo olarak bi değişim olmadı ama 3 cm incelmiş belim ona bile mutlu oldumbu arada bırakmıştım ben 3 gündür yapıyorum ve bu incelme 3 günde oldu ama ben şöyle yapıyorum bal koymuyorum sürahiye 6 - 7 bardak sıcak su koyyorum bardak başına 2 yemek kaşığı sirke bunu sabah aç karnına olmak üzere gece yatana kadar içiyorum

Kilo olarak bi değişim olmadı ama 3 cm incelmiş belim ona bile mutlu oldumbu arada bırakmıştım ben 3 gündür yapıyorum ve bu incelme 3 günde oldu ama ben şöyle yapıyorum bal koymuyorum sürahiye 6 - 7 bardak sıcak su koyyorum bardak başına 2 yemek kaşığı sirke bunu sabah aç karnına olmak üzere gece yatana kadar içiyorum
Süreklimi içiyorsunuz?

Kızlar kilo olarak hiç bi değişim olmadı belim 4 cm inceldi ama kilo hala 72 küsür yapıştı gitmiyo bir türlü ya kafayı yiycem artık

arkadaşlar ben sabahtan beri bu kürü araştırıyorum okadar mucizevi yorumlar okudumki,işe yaramıyor diyen yok ben bugün başladım,:KK68:

kullanımı:

1bardak sıcağa yakın ılık suyun içine 1 çorba kaşığı elma sirkesi 1 tatlıkaşığı bal(hakiki çiçekbalı) bunu sabah aç karnına içiyorum bide gece yatarken,(fazla kilosu olanlara 3kez öneriliyo ) öteki türlüyseniz fazla kilonuz yoksa günde 2 kere bunu uyguluyoruz,yemekden 15-20dk önce,,, okadar heycanlıyımki,bu sefer bundan fayda görmeyi ümit ediyorum,varmı aranızda uygulayan ve yararını gören paylaşırsanız sevinirim:KK16:

kilom 63.3 şuan

bugünden itibaren ballı içmeye başladım(19.03.2012 pazartesi)''kilom 59.3''

07.01.2016
Bugüne kadar denediğim en etkili yöntemdi bu.yıllar geçti ve ben kilo almadım bugüne bugün 54kiloyum :)
Yani demek oluyoki bunu bıraktıktan sonra hiç kilo almadım aksine dikkat etmesemde kilomu korumayı başardım arkadaşlar.aksine dikkat ederek kilo bile verdim dahada.kilo almış olsam yine tereddütsüz bu karışımı kullanırdım.ama hiç niyetim yok kilo almaya :)
baya olmuş konuya girmeyeli ama sana özel mesaj atamadım herhangi bir zayıflama grubunda var mısın

Annem yıllardır bu kürü yapar. Hep zayıftır. Ben de bir dönem yapmıştım ama hatırlamıyorum kilo verip vermediğimi. Büyük ihtimalle vermişimdir. Hiç enerji düşürmüyor ama bu kür. O yüzden çok iyi. Sıvı diyetiyle birlikte başlayayım diyorum tekrar ama günde 3 öğün çok değil mi? Mideye bir zararı olmasın. Baya hassas midem çünkü.

Annem yıllardır bu kürü yapar. Hep zayıftır. Ben de bir dönem yapmıştım ama hatırlamıyorum kilo verip vermediğimi. Büyük ihtimalle vermişimdir. Hiç enerji düşürmüyor ama bu kür. O yüzden çok iyi. Sıvı diyetiyle birlikte başlayayım diyorum tekrar ama günde 3 öğün çok değil mi? Mideye bir zararı olmasın. Baya hassas midem çünkü.
ben de dün başladım ama sadece sabah içtim belki bgn akşam da içerim sıvı diyetinde neler yapıyorsun

X