Elmacık kemiklere,yanaklara,çeneye ve dudağa yağ dolgusu ..Badem göz estetiğim....;))..

arzum77

MEMETÖR :))
Pro Üye
15 Ekim 2010
16.009
8.813
Selam kızlar.Aslında sürecimi yüz dolgusu ve dudak dolgusu konusunda paylaştım fakat yorumlar geriye gidince süreci tak,p etmek zor olabiliyor.Bu yüzden kendi konumu açmak istedim :KK34:
27 Mart 2014 perşembe günü burun ameliyatı oldum.Haricen doktorumunda önerisi ile çeneye ve elmacık kemiklerine yağ enjektesi operasyonunu ekledik.Forumda okudugum yorumlar pek iç açıcı değildi,korkmuştum açıkcası.Şişlik çok oluyor,travesti gibi bir görüntü oluyor,topaklanma oluyor,yağ aşşagıya doğru iniyor gibi yorumlar okumuştum.Doktoruma bu endişelerimi söyedim.Hatta yapmayalım,sedece burun ameliyatı olsun dedim fakat kabul etmedi.Sen bana güven,herşey çok güzel olacak güven bana dedi :KK31: Ameliyat öncesi yüzümde çizimler yapıldı.Yanaktaki sarkıklık asimetrikmiş.Ben burnumdan nefes alamadıgım için özellikle gecelei yanak bölgemi çekerek burunumu açıyordum ve o şekilde nefes alabiliyordum.tabi bu yanak kısmında deformasyona neden oldu,deri zamanla gevşedi,aşşagıya doğru sarkık gevşek bir görüntü oluşturdu.Yaşta ilerledi tabi,malum yerçekimi,deri gevşemesi,makyaj,kirli hava..:KK50:
Kıssadan hisse ameliyatta karın bölgemden yağ alındı.Elmacık kemiklerime,yanaklara,çeneye ve ekstradan dudaklarıma yağ koyuldu.Dudak yağ dolgum ikinci işlemimdi.Yağ dolgusu öncesi bir kezde hyalüronik asit enjekte edilmişti.Yan, üç kez dudak dolğusu yaptırdım.Dudak dolgusu konusunda sürecim var :KK34:
Burun kanatları kıvrım yerlerinede bir miktar dolgu yapılmış.Şu an 4. günümdeyim.Yüzümde ilk gün çok morluk olmadı ama şişti tabi.Ameliyattan bir hafta önce Arnıca kreme başlamıştım,yine doktorumun önerisi ile.Ameliyattan hemen sonrada hemşire hanım sürekli gelip krem sürüyordu zaten.Üçüncü gün morluklar ve şişlikler çoğaldı fakat ertesi gün azalmaya başladı..
Göz kenarlarım aşşagıya doğru bakıyordu.Saçımı at kuyrugu yapmış gibi göstermek için,göz kenarlarını yukarıya doğru çekmek içinde işlem yapıldı.Saçlı deriden kesi yapıldı ve gerdirildi.Kafam bandajlı,gözlerimde şiş,içeriye doğru çökük şu anda.Zamanla size bu sonuçların fotoğraflarınıda göstereceğim .Şu an çok erken inanın :)
İki foto ekleyip bilgilendirme yapmak istiyorum..
$image.jpg Bu dolğudan,yani ameliyattan hemen öncesi hali.Burunda gördüğünüz noktacıklar yağ enjekte yapılacak yerler..

$image.jpg Buda ameliyattan sonrası 4. günüm.yani buğün :KK34:

Değişim gerçekten çok büyük.Hastaneden eve geldiğimde oğlum beni görünce tanıyamadı düşünün yani :KK37: Tabi hem burun ameliyatı olmak hemde yağ dolgusu olmak yüzü bir anda şişirdi ve değiştirdi.Zamanla değişimin sonucu daha net olarak belli olacak inşallah..
Doktorum Istanbulda Hasan Fındık.. Aklıma gelen bilgiler şu anlık bu kadar.Başka şeyler olursa yazarım yine tabi :KK34:
Ücret olarak sorular sormayın,çünkü kombin ameliyat oldum.Tek tek fiyat almadım.Burun ameliyatımda 3. revizyon ameliyatıydı,fiyatını siz düşünün artık :) Eğer böye bir işlem düşünceniz varsa gidin görüşün,muayene ücretsiz :KK34:
Çok güzel sonuçlarla birlikte olmak dileği ile :KK34:

Iyi cesaret valla gecmis olsun.
Teşekkür ederim :KK66: Tüm ameliyatlar cesaret gerektiren işlemler değilmidir aslında :KK66: Doktorunuza güveniyorsanız,doktorunuz gereksiz işlemleri asla yapmayan bir cerrahsa ve tavsiye ettiği,yapalım güzel olur dediği bir işlemde kendinizi ona güvenle teslim edebiliyorsunuz..
Ben daha önce başka ameliyatlarda oldum kendisine.Tüm sonuclar istediğim süreçte ilerledi.Ama yinede endişe oluyor tabi :KK34: O elimizde olmayan bir durum,ameliyat korkusu biraz :)

aynen canım maşallah diyeyim öncelikle baya bi işlem var ilk sürecin bu kadar sancılı olması gayet normal o yüzden ama 4. güne göre bile çok iyi görünüyosun.. yakıcan ortalığı besbelli :KK9::nazar::nazar::nazar:

aynen canım maşallah diyeyim öncelikle baya bi işlem var ilk sürecin bu kadar sancılı olması gayet normal o yüzden ama 4. güne göre bile çok iyi görünüyosun.. yakıcan ortalığı besbelli :KK9::nazar::nazar::nazar:
Çok teşekkür ederim :KK16: Sıkıntılar çok tabi,dahada bir süre sürecege benziyor ama olsun.Günden güne azalma var :KK34: İnşallah sorunuz,kusursuz sonuçlar olsunda çekilen eziyete değer :KK34:

Cok gecmis olsun burnunda ve yanaklarinda hatta dudakta cok büyük degisimler olmus görünüyor
Ama son hali icin belli ki epey zaman var
Cok degismis olcaginiz simdiden belli ama güzel bir sekilde yapilmis :)

Estetik ameliyat normal ameliyatlar hepsi cesaret isi ... bende üst göz kapagi estetigi istiyorum fakat yaza su an hic zaman yok sinava girecegimden dolayi :)

vaaay be ameliyat sonrası fotolarını koymakta cesurca bir davranış.insanlara fikir vermesi açısından da iyi yapmışsınız.bende burun ameliyatı oldum insan gerçekten çok değişiyor dayak yemiş gibi oluyorsunuz yüz göz şişiyor morarıyor oğlunuzun tanımaması normal :KK1: ama zamanla oturuyor şişler iniyor. fakat ben ameliyat oldum iyi mi yaptım halen kararsızım sanki burnum yapay görünüyor gibi geliyor bana bazende beğeniyorum bir türlü tam benimseyemedim.2 sene oldu ben ameliyat olalı. şimdi bende yanak dolgusu düşünüyorum ama hem para hemde yapay görüntü oluşması ihtimali beni korkutuyor.birde çalıştığım yere olgun bayanlar geliyor 45-50 yaşlarında yüzlerinde sanki bir maske.kocaman yanak küçücük burun şiş dudaklar uzaydan gelmiş sanki onlar gibi de olmak istemiyorum. insan bazen ne yaptığını farkedemeyebiliyor. o olmak istemediğim kadınlara sorsan belkide kendini çok güzel sanıyordur. güzelleşeyim derken kendimi bozmak istemiyorum da. bilmiyorum bakalım Allah sonumuzu hayr etsin:KK16:

Cok gecmis olsun burnunda ve yanaklarinda hatta dudakta cok büyük degisimler olmus görünüyor
Ama son hali icin belli ki epey zaman var
Cok degismis olcaginiz simdiden belli ama güzel bir sekilde yapilmis :)

Estetik ameliyat normal ameliyatlar hepsi cesaret isi ... bende üst göz kapagi estetigi istiyorum fakat yaza su an hic zaman yok sinava girecegimden dolayi :)
Çok teşekkür ederim:KK19: tabiki,her ameliyatta oldugu gibi bundada sabırla beklemek gerekiyor :KK31: Olsun,sonuç güzel olsunda bekleriz:KK34:
Sonuçlar şimdiden çok güzel.Doktorum epeyce uğraşmış ama çok düzgün bir iş çıkartmış.Bu kadar kıssa sürede bile beğenilen bir değişim var.Beni görmeye gelenler önce Eski Arzum gitmiş,yepyeni bir Arzum gelmiş diyerek çok şaşırdıklarını ifade ediyorlar.Hayranlıkla bakıyorlar ama yüzüme :21::nazar: Çok beğendiklerini söylüyorlar,hatta ameliyat olmayı düşünen bile oldu aralarında :KK9: Demekki diyorum beğeniliyorum,sonuç çok güzel :KK16:
Mutlakaki cesaret işi.Fakat gerçekten sizi rahatsız eden bir sorun varsa o deli cesareti geliyor işte.Birde bildiğiniz,güvendiğiniz bir doktor olunca gerçektende kendinizi onun ellerine büyük bir güvenle bırakıyorsunuz..Göz kapagı estetiği en kolayı sanırsam :) Ben ne zaman ameliyat olsam hastane göz kapagı esteti olmuş insanlarla kaynıyor :)) Sonraki sürecide zor ve sıkıntılı değil inanın.. Hayırlısı olsun :KK19:

vaaay be ameliyat sonrası fotolarını koymakta cesurca bir davranış.insanlara fikir vermesi açısından da iyi yapmışsınız.bende burun ameliyatı oldum insan gerçekten çok değişiyor dayak yemiş gibi oluyorsunuz yüz göz şişiyor morarıyor oğlunuzun tanımaması normal :KK1: ama zamanla oturuyor şişler iniyor. fakat ben ameliyat oldum iyi mi yaptım halen kararsızım sanki burnum yapay görünüyor gibi geliyor bana bazende beğeniyorum bir türlü tam benimseyemedim.2 sene oldu ben ameliyat olalı. şimdi bende yanak dolgusu düşünüyorum ama hem para hemde yapay görüntü oluşması ihtimali beni korkutuyor.birde çalıştığım yere olgun bayanlar geliyor 45-50 yaşlarında yüzlerinde sanki bir maske.kocaman yanak küçücük burun şiş dudaklar uzaydan gelmiş sanki onlar gibi de olmak istemiyorum. insan bazen ne yaptığını farkedemeyebiliyor. o olmak istemediğim kadınlara sorsan belkide kendini çok güzel sanıyordur. güzelleşeyim derken kendimi bozmak istemiyorum da. bilmiyorum bakalım Allah sonumuzu hayr etsin:KK16:
:)) Hem burun ameliyatı olupta hemd eyüze yağ enjektesi yaptırınce şişlikler oldukça fazla oluyor tabi :)) Birde Badem göz estetiği oldum.Bu yüzden kafada sargıda vardı.Yani anlayacağınız kamyon çarpmış gibiydim :KK9:
Bir hafta oldu ameliyat olalı.İnaın bu süreçte bile çok hızlı iyileşmeler oldu :nazar: İlk başta bende aynaya bakınca bir garip geliyordum ama inanın bu halime alıştım :)) Eşim bana konuşunca ses aynı ama bakınca farklı biri diyor :KK9: Birazda abartıyormu ne :KK53:

İnanın,doğru güvenilir ellerde bahsettiğiniz sonuç yok.Yani o görüntüye gelmeyi kimse istemez tabi ama uygun dozajı doktorun vermesi önemli..Sizde güvendiğiniz bir hekime kendinizi emanet ederseniz inanın çok yüz güldürücü sonuçlar alabilirsiniz :KK34: Sizin içinde hayırlısı olsun,hepimiz için inşallah :KK19:

çok doğru canım bende ameliyat olunca kendi halimle çok eğlenmiştim o şiş yüzümle gitar çalıp şarkı söylemiştim komikti ya. inşallah istediğin gibi olur canım sonuç çok geçmiş olsun :KK19:

:)) Hem burun ameliyatı olupta hemd eyüze yağ enjektesi yaptırınce şişlikler oldukça fazla oluyor tabi :)) Birde Badem göz estetiği oldum.Bu yüzden kafada sargıda vardı.Yani anlayacağınız kamyon çarpmış gibiydim :KK9:
Bir hafta oldu ameliyat olalı.İnaın bu süreçte bile çok hızlı iyileşmeler oldu :nazar: İlk başta bende aynaya bakınca bir garip geliyordum ama inanın bu halime alıştım :)) Eşim bana konuşunca ses aynı ama bakınca farklı biri diyor :KK9: Birazda abartıyormu ne :KK53:

İnanın,doğru güvenilir ellerde bahsettiğiniz sonuç yok.Yani o görüntüye gelmeyi kimse istemez tabi ama uygun dozajı doktorun vermesi önemli..Sizde güvendiğiniz bir hekime kendinizi emanet ederseniz inanın çok yüz güldürücü sonuçlar alabilirsiniz :KK34: Sizin içinde hayırlısı olsun,hepimiz için inşallah :KK19:

Yüze yağ dolğusundan korkmayın :KK34: Buğün 12. Günüm,sonuç gün geçtikçe çok daha güzel oluyor..Doktorum Hasan beyi öneriyorum.Uzman,bilinçli ellerde sonuçlar kusursuz ve yüz güldürücü oluyor :nazar:Resmen gençleştim,güzelleştim..Aşşagıya doğru çöken yüzüm yukarıya doğru çekildi,dirileşti :nazar:
Arkadaş kisteme özel fotolar albüme eklenmiştir :21:

Yüze yağ dolğusundan korkmayın :KK34: Buğün 12. Günüm,sonuç gün geçtikçe çok daha güzel oluyor..Doktorum Hasan beyi öneriyorum.Uzman,bilinçli ellerde sonuçlar kusursuz ve yüz güldürücü oluyor :nazar:Resmen gençleştim,güzelleştim..Aşşagıya doğru çöken yüzüm yukarıya doğru çekildi,dirileşti :nazar:
Arkadaş kisteme özel fotolar albüme eklenmiştir :21:

Gerçekten sonucun şimdiden başarılı oldugu sargılı halinden de belli albümde de daha net görebiliyorum. Dr un ellerine sağlık. Burnun henüz fazlasıyla şiş zamanla cok güzellesecek buna sen bile şaşıracaksın burun çok sabır istiyor ama nefes alan güzel burun için de deger :KK16: gözler gercekten badem olmuş bakışların çok güzel olmuş on numara bayıldımmmmm:21: yağ enjeksiyonu olanların cildi parlak oluyormuş seninkide öyle olmuş. daha önceki yorumlarda başkalarının yüzünün büyük burnunun küçük oldugunu yazmışlar evet eger yaş ilerdeyse ve sarma coksa dr o kısmı doldurmak veya kırışığı açmak için deri gerginlesene kadar dolduruyolar ve istenmeyen sonuc olabiliyo veya süreklilik haline getirip doldurtanlar onlarda da aynı kötü sonuç olabiliyor burda en önemlisi doktorun el becerisi oluyo arzum seninki mükemmel canimmmm ben bile özendimmmm emin ol güle güle kullan canimmm :KK19:

geçmiş olsun canım... sen cesur bir kadınsın:KK16:

tüm işlemler yüzüne gidecek şekilde, kararında yapılmış... güle güle kullan diyeyim:)))

ben burun ameliyatımdan memnun değilim ama 6 ay beklemek durumundayım...

iyi doktor seçimi çok önemli.... şimdi yüz gerdirme için gün sayıyor olacaktım ama yanlış doktor tercihi nedeniyle şimdi revizyon için gün sayıyorum...

lütfen doktor seçimine çok ama çok önem verin, sonradan üzülmeyin...

Gerçekten sonucun şimdiden başarılı oldugu sargılı halinden de belli albümde de daha net görebiliyorum. Dr un ellerine sağlık. Burnun henüz fazlasıyla şiş zamanla cok güzellesecek buna sen bile şaşıracaksın burun çok sabır istiyor ama nefes alan güzel burun için de deger :KK16: gözler gercekten badem olmuş bakışların çok güzel olmuş on numara bayıldımmmmm:21: yağ enjeksiyonu olanların cildi parlak oluyormuş seninkide öyle olmuş. daha önceki yorumlarda başkalarının yüzünün büyük burnunun küçük oldugunu yazmışlar evet eger yaş ilerdeyse ve sarma coksa dr o kısmı doldurmak veya kırışığı açmak için deri gerginlesene kadar dolduruyolar ve istenmeyen sonuc olabiliyo veya süreklilik haline getirip doldurtanlar onlarda da aynı kötü sonuç olabiliyor burda en önemlisi doktorun el becerisi oluyo arzum seninki mükemmel canimmmm ben bile özendimmmm emin ol güle güle kullan canimmm :KK19:
Çok teşekkür ediyorum flzflz :KK16:Güzel yorumların için :KK34:
Açıkcası ben yüze yağ dolgusu konusunda okuduklarıma bakarak çok korkmuştum bu işlemden.Hatta ertesi gün doktorumu ziyaret edip yüze yağ dolgusu yapmayalım,ben böyle böyle yorumlar okudum korktum diyince doktokrum kızmıştı bana.Sen bana güvenmiyorsmusun,güzel olacak arzum cuğum,ben sana kötü olacak,sorun çıkartacak işlemi yaparmıyım diye :KK34: Ayrıca ilk kez yaptıgı bir işlemde değildiki sonuçta,doktorlar sonrası süreci daha iyi gözlemleyebiliyor,ney,n ne olacagını bilebiliyorlar sonuçta :KK34: Vallahi iyikide yaptırmışım,hiçkimsenin sonucu aynı olmaz tabiki.Ayrıca doktorumun becerisinede güvendim hep,hiçbirindede yanılmadım çok şükür :nazar:;
Burun tabiki zamana ihtiyacı var.Doktorum kavis yaptım buruna,fakat şiş oldugu için henüz belli değil korkma zamanla belli olacak demişti :) İnan ben bu halini bile çok beğendiğimden hiç umurumda bile değil kavis olup olmayacagı :KK9: Burnum çok berbat bir haldeydi,tüm kusurlar düzeltildi sonuçta,şimdiki bu şiş haline bile aşıgım :KK16: İlerisini düşünemiyorum bile :KK53:

geçmiş olsun canım... sen cesur bir kadınsın:KK16:

tüm işlemler yüzüne gidecek şekilde, kararında yapılmış... güle güle kullan diyeyim:)))

ben burun ameliyatımdan memnun değilim ama 6 ay beklemek durumundayım...

iyi doktor seçimi çok önemli.... şimdi yüz gerdirme için gün sayıyor olacaktım ama yanlış doktor tercihi nedeniyle şimdi revizyon için gün sayıyorum...

lütfen doktor seçimine çok ama çok önem verin, sonradan üzülmeyin...
Çok teşekkür ederim :KK16: Doktorumda ameliyattan önce korkma,abartı bir sonuç olmayacak.Doğal,diri,genç,fresh bir yüzün olacak demişti zaten.Gerçektende öyle oldu :nazar::nazar: Hele bir makyajda yapayım,şu morluklar gitsin tadından yenmez valla :KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Burun ameliyatları sabır isteyen bir süreç.Ben çok yaşadım o beklemeleri,sıkıntıları.Şu anda burnumda bir sıkıntı yok Allahuma şükür.O yüzden belki bekleme süreci rahat benim.rtıkta olsun ama,iki kez sıkıntı yaşadım kolay bir süreç değildi yani :KK31: Allah yardımcın olsun seninde :KK19: Doktor seçimi çok önemli gerçektende..Tüm işlemler uzman,bilinçli,deneyimli ellerde yapılırsa sorun olmuyor,yada az oluyor..Kimse sonradan üzülmesin inşallah :KK19: Çok öptüm tatlım:KK54:

Burun ameliyatlarında ilk oturan yer burun sırtı oluyor 3 ay gibi kısa sürede iniyor ve oturuyor sana yapılan kaviste o zmn belli olur. Benimde ilk şiş halini bile begenmistim bu sürede burnunu sürekli seviyor ve alışıyorsun. Burun ucu için en az 7 ay lzm sonrasındada dogallaşmaya devam ediyor cok güzel oluyor ama 7 ay ile 1 yıl çok büyük degisim olmuyor gördügüm sonuçlar öyle. Bir ay iki ay gibi zaman diliminde olmamış gibi hissediyor insan. Bekleyim bu güzel sonucu hepberaber kutlayalım. Kendinde begenmedigin yada olmasını istedigin işlemleri de yaptırman daha cok begenmene sebep oluyor bu sebeple iyiki kombin ameliyat oldun. Gözlerede hasta oldum. Masaallah allah :nazar: nazarlardan korusun. Yağ enjeksiyonunu da takipteyim belki ilerde bendeeee:KK16:

Burun ameliyatlarında ilk oturan yer burun sırtı oluyor 3 ay gibi kısa sürede iniyor ve oturuyor sana yapılan kaviste o zmn belli olur. Benimde ilk şiş halini bile begenmistim bu sürede burnunu sürekli seviyor ve alışıyorsun. Burun ucu için en az 7 ay lzm sonrasındada dogallaşmaya devam ediyor cok güzel oluyor ama 7 ay ile 1 yıl çok büyük degisim olmuyor gördügüm sonuçlar öyle. Bir ay iki ay gibi zaman diliminde olmamış gibi hissediyor insan. Bekleyim bu güzel sonucu hepberaber kutlayalım. Kendinde begenmedigin yada olmasını istedigin işlemleri de yaptırman daha cok begenmene sebep oluyor bu sebeple iyiki kombin ameliyat oldun. Gözlerede hasta oldum. Masaallah allah :nazar: nazarlardan korusun. Yağ enjeksiyonunu da takipteyim belki ilerde bendeeee:KK16:
Çok sağol canım :KK16: Bekleyip göreceğiz artık :KK31: Yarın burnumdai bant çıkacak inşallah,bakalım o zaman nasıl görünecek gözüme.Bantlı halini sevmiştim ama :KK52:Beğenmezsem tekrar bantı yapıştırırım bende :KK53:
Gözlerim ilk dikkat çeken yer aslında,herkes gözlere hasta oldu :21: Yüz dolğusu yaptırdıgımı bilmeyen burun ameliyatı sonucu yüzümün doldugunu sanıyor :KK9:Yüzün dolgunlaşmış,daha güzel olmuş keşke böyle kasla diyor.Hatta dudakların bile şişmiş yahu diyorlar :KK9: Bende belki kalır,belimi olur diyorum :KK34: Birkaç işlemin birarada olması gerçekten çok iyi oldu,direk sadece buruna odaklanmadım,o kadar meşgul ediyorki değişiklikleri izlemek :KK9:İyi oldu iyi :KK34: Düşünürsen darısı başına diyim arkadaşım.Ben çok mutlu oldum inşallah sende en az benim kadar mutlu olacagın sonuçlara gidersin :KK19:

Eger yüzüme dolgu yaptırdım demeseydin emin ol anlamazdım:KK9: burun ameliyatı olanların yüzü dudagı şişebiliyor. Benimde şişmişti herkes yakıştı demisti bende begenmistim ama normal ödem gitti sislik bitti:KK14: bakalım zamanla neler yaptırırım bikere bulastık bu islere devamı gelir :KK52:

Geçmiş olsun Arzum ; ) meme estetiğinde belki hatırlarsın ben de ameliyat olmuştum. 2 sene kadar öncede elmacık kemiklerin e dolgu enjekte ettirdim. Aslında dolgu biraz problemli oldu ama yinede sonuçtan memnun sayılarım:) dolgu yüzü daha diri yapıyor. Sonuçlarını merakla takip ediyorum çünkü dolgum eridiginde ben de yağ enjeksiyonu düşünüyorum :KK66: . Yaş biraz daha ilerleyince de endoskopik yüz germe tabi :KK66:

Geçmiş olsun Arzum ; ) meme estetiğinde belki hatırlarsın ben de ameliyat olmuştum. 2 sene kadar öncede elmacık kemiklerin e dolgu enjekte ettirdim. Aslında dolgu biraz problemli oldu ama yinede sonuçtan memnun sayılarım:) dolgu yüzü daha diri yapıyor. Sonuçlarını merakla takip ediyorum çünkü dolgum eridiginde ben de yağ enjeksiyonu düşünüyorum :KK66: . Yaş biraz daha ilerleyince de endoskopik yüz germe tabi :KK66:
Hatırladım tabiki :KK19: Hoşgeldin tekrardan nasılsın :KK54:
Ben hyalüronik asiti sevmedim zaten.İlk dudak dolgum hyalüronik asitti ama yağ dolgusu gibi rahat ve güzel olmuyor valla :KK34:
Arkadaş olarak ekledim,değişim sonuçlarımı görebilirsin arkadaşım :13: Göz kenarlarımıda çektirdim bak bakalım nasıl olmuş :KK52:

X