Elti meselesi

Eşiniz gerekeni söylemiş👍👏 böyle iki yüzlü insanlardan uzak durmaya devam edin,aile içi iletişim önemli ama sizin eltiniz hadini aşmış ve sinsi mecbur değilsiniz görüşmeye,ilaki aynı ortamlardan bir birinizi göreceksiniz iletişim kurmayın size baya zarar vermiş erken doğum vb çok vicdansızca
Eşiniz gerekeni söylemiş👍👏 böyle iki yüzlü insanlardan uzak durmaya devam edin,aile içi iletişim önemli ama sizin eltiniz hadini aşmış ve sinsi mecbur değilsiniz görüşmeye,ilaki aynı ortamlardan bir birinizi göreceksiniz iletişim kurmayın size baya zarar vermiş erken doğum vb çok vicdansızca
👏👏👏👏👏İşte duygularıma tercüman bir yorum bu. Beni çok iyi anlamış ve guzel yerlere değinmişsiniz çok tesekkur edıyorum size. Evet karsılasıyoruz ve inanın kafamı kaldırıp bakmıyorum bile.herhangi bir muhataplıga girmeyelim diye. Kayınbıraderim bir düğün çıkışı ıyı aksamlar dedi. Kafamı sallayarak tesekkurler ımasında bulundum. Onu bile yapmamam lazımda işte herkes kendine yakısanı yapar. hemen uzaklaştım ortamdan. Allaha yakın bana uzak bu saatten sonra 🌷🌷😊

İnanın böyle daha huzura erdim. Meğer ne kadar da etkilyomuş hayatımızı. Aradan cıktı eşimle dahada iyi olduk. Asla barışma gibi bı niyetim yok. İki kardeş gorussunler ona da lafım yok olamazda onlar kardeş neticede 🌷😊ama ister istemez herkesin arasına soğukluk soktu bu kızın yaptıkları kardeşte olsalar. ıyı geceler 💛

Maallesef böyleleri yüzünden bazı kadınlar eşlerine söylemeye korkar erkek eşini suçlar diye ama sizin eşiniz anlayışlı ve size destek olması güzel şanslısınız değerini bilin eşinizin

🤔🤷🏻‍♀️
Evet siz doğru yoldasınız,
Doğru olanı yapmışsınız.

Elti ile konuşmamak görüşmemek en mantıklısı.
Yolunuzda ilerlemeye aynı haklilikla devam edin.

Nasi cirkef. Gocunuyosa bakmasaymis ne sacma bi insan. E noldu kv ayaklandi evine dondu herkes.buyuk geline hak verdi. Kaldi mi mal gibi😁

Kimseden akıl istemiyorum. Kimsenin aklına ihtiyacım da yok dertleşmek istediğim için bu konuyu açtım. Burasıda ona dair bir platform. Bu durum sizi niye rahatsız etti.??? 2 sene geçmiş olabilir gönülde 200 senede geçse izi kalabilecek, sinir olduğum bir şey var ortada. Aklınızı kendinize saklayın yani 😉🤚🙌

Nasi cirkef. Gocunuyosa bakmasaymis ne sacma bi insan. E noldu kv ayaklandi evine dondu herkes.buyuk geline hak verdi. Kaldi mi mal gibi😁
Hemde ne çirkefe denk geldik sormayın😜😁😁sağlık olsun bunuda atlattık alnımızın akıyla😁😁🌷

Maallesef böyleleri yüzünden bazı kadınlar eşlerine söylemeye korkar erkek eşini suçlar diye ama sizin eşiniz anlayışlı ve size destek olması güzel şanslısınız değerini bilin eşinizin
Çok teşekkür ederim yorumunuza.zaten onun desteği beni sahiplenmesi ayakta tuttu bu evlilıgıde benide. Genelde dr öyle değer verir gercekten ona lafım yok. Ortada ağır laflar söz konusu. benı en cok yaralayan cocuklarına dua et demesi oldu elti kişisinin🤨Çocuklarım yokken aldı eşim beni severek evlendik. sonra Çocuklarımı verdim ona. Dua edıcegım bı durum yok ortada. Sabırlıyım gercekten😡

🤔🤷🏻‍♀️
Doğru olanı yapmışsınız.

🤔🤷🏻‍♀️
Doğru olanı yapmışsınız.

Tşk ederim canım 🌷😍temizledik hayatımızdan kafam rahat 😘😘🌷

Çok teşekkür ederim yorumunuza.zaten onun desteği beni sahiplenmesi ayakta tuttu bu evlilıgıde benide. Genelde dr öyle değer verir gercekten ona lafım yok. Ortada ağır laflar söz konusu. benı en cok yaralayan cocuklarına dua et demesi oldu elti kişisinin🤨Çocuklarım yokken aldı eşim beni severek evlendik. sonra Çocuklarımı verdim ona. Dua edıcegım bı durum yok ortada. Sabırlıyım gercekten😡
Ederim dua size mi sorucam çocuklarım her daim duamda deyin sallamayın

Muhatap olma, başka yapılacak bi şey var mı?
Bi de eşine bayramda mesaj atmış, yüzsüz.

Kaynın ne diyor duruma? Eşinle onun arası nasıl?
Kayınvalideler eltiye ne dedi bu olayların üstüne?

Muhatap olma, başka yapılacak bi şey var mı?
Bi de eşine bayramda mesaj atmış, yüzsüz.

Kaynın ne diyor duruma? Eşinle onun arası nasıl?
Kayınvalideler eltiye ne dedi bu olayların üstüne?
Evet utanmadan sıkılmadan mesaj atmış maksatı şu bence,bana karşı cephe aldırmak eşimi, akıllı Allah'tan uymadı ona. Kaynım yüzü yerde dinlemiş eşimi ben anlatırken mahçuptu dıyo. Kayınpederim çok tepki verdi. Demiş ki eltime ben sana demedim mi abinleri para konusunda rahatsız etme durumları kötüleşti, kadın hamile ve erken dogum riski var. Sen ne karısıyosun demiş. Özür dilemen gerekiyor her ıkısındende evden kovmak ne demek oluyo oda benim oğlum gelinim demiş.torunlarımı göremiyorum sayende yaptıklarından buraya da gelmiyolar demiş. Kayınpederim kendi anlattı bunu bana. Kayınvalıdem oynuyor su an ıcın haklısın konunda kızım deyip sanki ikili davranıyor gibi geldi bana bu konuda. Kayınpederim daha rest cekti. Sanki. Kayınvalıdem her zaman sunu der bana sen işini bilirsin insanlara nasıl davranman gerektiğini varsa bi resmiyetin o insanla tamam yıne çekti çizgisini derim dıyo içimden.🙂Ben öyleyim gercekten kavga etmem sınır çizerim. 11 yldır kimseye saygıszlıgım olmadı. Ama eğer hoşuma gitmeyen bir durum varsa geri adımlarım olur. O kız oyle deil herkesle lakayıt kayınpederimee babişko dıye seslenen, kayınvalidemede ismiyle hitap eden bir kız🙄😬

Bana bir akşam kayınvalıdem için, niye bakıyorum sanıyorsun kızım bir an önce ayaklansında kızıma baksın. Ben özgürlüğüme düşkün insanım dedi. Koca karı bir an önce kalksa bari ayağa dedi 🤨ay cok tehlikeli be gercekten 🙄

Şimdi de Facebook tan ana kucağı dıye kayınvalıdemin kucağına yatarak resim koyuyo. Siz söyleyin bu ınsana guvenıp tekrar kapınızı acarmısınız. Aklı selim olan insan göz göze gelmez öylede yapıyorum😣😉😘

Kimseden akıl istemiyorum. Kimsenin aklına ihtiyacım da yok dertleşmek istediğim için bu konuyu açtım. Burasıda ona dair bir platform. Bu durum sizi niye rahatsız etti.??? 2 sene geçmiş olabilir gönülde 200 senede geçse izi kalabilecek, sinir olduğum bir şey var ortada. Aklınızı kendinize saklayın yani 😉🤚🙌
Kusura bakmayın da dizin üslubunuz da çok hoş değil yani. O yüzden olayları bir de eltiden dinlemek lazım. Gerçekten iki sene geçmiş her şey yoluna girmiş, şimdi sizin beddua seansı isteğiniz geldi diye oturup eltiye buğuz edemeyeceğiz.

Kusura bakmayın da dizin üslubunuz da çok hoş değil yani. O yüzden olayları bir de eltiden dinlemek lazım. Gerçekten iki sene geçmiş her şey yoluna girmiş, şimdi sizin beddua seansı isteğiniz geldi diye oturup eltiye buğuz edemeyeceğiz.
🙂Etki ye tepki diyelim. Sizin buğuz etmenize gerek yok. Vicdanlı iseniz bır insan hamile bayanı erken doğumuna sebebiyet veriyorsa

İsterse 40 yıl gecsin ölene kadar unutulmaz bazı şeyler. Ben onun yuzunden erken dogurdum hanfendı. Azcık vicdanınız varsa konumu tekrar okuyun. Eltimi buğuza gerek yok. Sizinde dusuncenıze saygım var. Olabilir size acımasızca gelmemiş olabilir. Buda sızın dusunceniz. 🤚

X