Emir'in Yolu Show Tv

super kahraman emır sarrafoglu
haklının yanında haksızın karsısında...

koyden kıza acaıp uyuz oldum bı kasık suda bogasım var.koca koca gozlerıyle cok pıs bakıyor emıre..kesın bu kız masum degıl,cok fena seyler yapacak o hıssı verdı bana.
zeynep camcı polıs olmus emıre daha cok yakısır leyla mecnundan cok sevıyorum bu kızı
yazık oda bı ılk ask olamadı.mecnunun ask acısının ustune geldı,emırınde oyle :KK9:

Annem yüzünden izlemek zorunda bırakılıyorum suanda diziyi :KK19: ne uyduruk olmuş iyice saçmalamışlar. Herkes ayrı telden çalıyor. Kesin o polis kızla emir aşk yaşar, köylü kız emire aşık olur, koray takside gördüğü hatunla aşk yaşar hatta o kız cocugunun bakıcısı olur.

Aha demiştim o hatun korayın oglunun bakıcısı olur diye sonrada aşık olurlar tabi gülsümde doğuda öğretmenlik yapıyor zaten ohhh :KK51:

aynen de oyle oldu.Tatlı kız bakıcı ama ben dızılerde ve fılmlerde buyuk askın ardından ıkıncı bır kısıyı asla hazmedemıyorum tadında kalmalı.

iğrenç bi dizi olmuş bu bölümden sonrasını bir daha izlemem ferihasız adını feriha koydum mu olur yaa yazık o senaristlerin beynine ediyim ben...

Annem yüzünden izlemek zorunda bırakılıyorum suanda diziyi :KK19: ne uyduruk olmuş iyice saçmalamışlar. Herkes ayrı telden çalıyor. Kesin o polis kızla emir aşk yaşar, köylü kız emire aşık olur, koray takside gördüğü hatunla aşk yaşar hatta o kız cocugunun bakıcısı olur.

Bakıcısı oldu bile. :KK1:

Tesadüfleri hiç sevmiyorum,yani insan izleyince ne olacak ne gidecek tahmin yürütebiliyor buna uyuz oluyorum,merak ettirmesi lazım.Seneryo belli sadece olayın akşı ve heyecanlar ortaya cıkıcak sevmedim.Üstelik o çatışma sahnesinde ki saçmalık,Emir evliyamı hiç bir kursun isabet etmiyor?Off sıkıcııı!

Çağatay başka diziye başlayacaktı ne güzel,garibim superman gibi dolanıyor ortalarda şimdi.:)

bende herkes gibi o finali nasıl bağlayacaklar dedim ama tertemizz mezarlık sahnesi ilebağladılar

yaa gösterirler dimi ama yaa ferihanın ölümünü en azından emir o parktayken hayal olarak gösterselerdi...

artı feriha evlenirken annesi yoktu o deli gidip köye annesinidemi vurdu???saçmalık olmuşş

kaptana ne oldu?? ayrıca.....

seheri affetmiş rıza bey

köyden aldığı kız ne ciyanmışşşş bee o hemen emire vurulmalar mala bağlı duruyorr sinsii bişi

o polis kızda çok mal geldi bana emir yangında içeri çocuğu kurtarmaya giriyor o salak bakıyor
sonra ikincikez giriyor saçmalık olmuşşş polis dediğin tutar itfayiyeci çıkardı.....

sanem hanımm zengin brini buldu yapıştııı........sarışın kıza ne olmuş emirin nişanlandığıı

kısaca salak bişey olmuşş merak ettim ne olacak diyeee bi cacık olmamışşşş feriha ile gün görmeyen emir ferihasızz beter olmuşşş

İyilerin dostu kötülerle savaşmaya geliyor! Onun adı Emir Sarrafoğlu! :KK9:
Emir'e bak ya Selena'nın erkek versiyonu mübarek nerde bi vukuat var, Emir orda..

Bu polis kızlada kesin aşk yaşayacak.

Yavuz Sancaktar'da polis kıza aşık olacak bakın demedi demeyin.. Ece'ye falanda benzetti kızı tamamdır. Başa dönüyoruz. Emir ve Yavuz yine karşı karşıya.. Böyle olursa senaryo çok sıkıcı olur ya..

Köyden gelen süt kızıda beğenmedim. Pörtlek gözleriyel Emir'i süzüp duruyor. Bide o aşık olursa hiç çekemem valla.:KK19:

Koray'da taksideki kızı bakıcı olarak işe aldı. Kesin aşk yaşayacaklar.. Hatice Hanım'da Doğu'da ki kızına nasıl çaktırmamaya çalışırsa bakalım.. Onun işide zor.

Rıza'da Feriha'ya yaşatmadığı herşeyi süt kıza yaşatacak gibi görünüyor.. Yalnız bu süt kız Seher'i avucunun içine alır o potansiyeli görüyorum onda :KK1:

Cansu'nun yeni burnuna, Feriha'nın annesinin yeni detoksuna, yakışıklı Can'a, Ünal Sarrafoğlu'nun çöküşüne değinmeden yeni sezon ilk yorumumu sonlandırıyorum.:KK14:

bu zulalmidir nedir bon bon bakmaktan baska bisey yapmiyo ki :KK4: hatice de acilmisti konusmasi duzelmisti birazcik fabrika ayarlarina geri donmus :KK53:

X