Emir'in Yolu Show Tv

Feriha da kavak yellerindeki Efe gibi dirilip bir yerlerden çıkar gelir yakında. Oldu mu sana Adını Kavak Yelleri Koydum Zombi' nin Yolu.

icimden bir ses balkanlar tutmayacak diyor neden bilmiyorum....

bence tutulucak balkanlar dizisi fragmanı bile şimdiden ağlattı beni...bellikiçok uğraş veren bi dizi bütün yazdır fragman verdiler bi başlamak bilmedi çok merak ediyorum artık baslasın

Son düzenleme:
Dizinin eski tadı yok hiç sevemedim daha ilk bölümden.
Feriha olmadan böyle olcağı belliydi zaten.

Çok olgunlaştırmışlar ya ah ah ne işin var senin oralarda gelde şu Emir'e sahip çık, sokak köpeği gibi pardon yaralı bir kurt gibi dolanıyor ortalıkta ah ah:KK31:

valla ferihayı öldürmeden yerine yine feriha olarak ona benzeyen birini bulup devam ettirselerdi izlerdim ........ gibi olmuş dizi kısa bir süre sonra alışırdık yeni ferihaya nasıl olsa yaprak dökümünde de şevket değişmişti de alışmıştık hani .

Bir ara başım döndü :KK53: sahne geçişlerinde neyi izlediğimi nere bakacağımı şaşırdım :KK53:

Sanki dizi yeni başlamış gibi geldi :KK8::KK8:

Saçmasapan bir dizi olmuş. Yeterince dizi çıktı artık, suskunlar filan... Ferihayı izlemem artık... :KK37:

Feriha'nın kardeşi Ömer'de ki bu sinirde ne böyle? Emir'i falan yaralayacak galiba. Anlayamadım o çocuğu.

cansu estetıkmı olmuş bana mı öle geldı??? ayrıca polıs kızada süt kardesede gıcık oldum. süt kardes eli maşalı maşşallah ve emirdede gözu var:))
valla bi ara bu diziyi izlerken termınatoru izlemiş gibi oldum. hanı termınatorede sılahlar onlar bunlar degerdı bişi olmazdı ya emirde öle olmuş:KK70: hele emırın mezar basında bekleyişini behlule benzettım:) zaten bihterle nihalın meazrlıklarıda aynı:)))bihterın hazin sonunu nihalde bu dizide yaşadı hemde aynı mezarlıktalarr:)))) hahahah:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

zaten sevmiyordum diziyi eşim izlediği için arada bakıyordum iyi ce saçmalamışlar ya ferihanın annesi düğünde yoktuki nasıl vurdu onu halil düğün sahnesini vurulmayı göstermediler emir robot gibi dolandı durdu :KK50::KK50::KK50::KK50:

X