Emir'in Yolu Show Tv

ya artık kafaya huniyi taktılar:KK53:.geçen oturdum izleyeyim diye zorladım zorladım izlenmiyor arkadaş.şiştim yeminle.gizemin de saçını boyamışlar öyle yutturacaklar güya.çağatay ulusoy(berrak tüzünataç) gözden çok düştü dizinin tutmamasında bununda büyük bi payı var:KK20:

aa evet yazin basildilar degil mi ?:KK60::KK60:
hakkaten bu acidan bakmamistim gozden dusmus olabilir..
gizemin saci olmamis bence sari saclari daha guzel

ohhh hemen 2. bolumden opusmeler baslamis..feriha adi gecmeyecek bile artik anlasilan..iyyyk boogggk

aa evet yazin basildilar degil mi ?:KK60::KK60:
hakkaten bu acidan bakmamistim gozden dusmus olabilir..
gizemin saci olmamis bence sari saclari daha guzel
bencede eve duşen yıldırmdaki ilk halleri hoştu hem sarışın hemde saçları dalgalıydı duz fön bence yakışmıyor

Bu arada bence kadroya dahil ettikleri Gizem Karaca tam bir oyunculuk özürlüsü bu kadar yapmacık,oyunculuğa yeteneği olmayan bir kızı niye illa oyuncu yapmaya çalışırlar anlamam.Böyle de reytingleri tutturamayacaklar bence.Hande nerde Hande? Hani geri geliyordu gelse de diziye renk gelse:KK52::KK52:

Tam açtığımda Hande'yi gördüm,acaba baştan mı izleseydim diye düşündüm,ama sonra vazgeçtim. Son kısım da Behlül'le Bihterin yastıgını geçecek gibiydi:)

CAN baci cikmadi tatlim duruyorr:KK6:
allahimm bu GIZEM KARACA'yi nasil oyuncu yapmislar bu kizi:KK37: yapmacikkki hem nasilll yapmacik..!!!!! birde o saclari pirasa puskulu gibi hep ayni insan dalga filan yapar:KK53:
Hande geri geldi iyi oldu ama saclarini sari yapmali yaa:KK19:
bu pinarda hosuma gidiyor ben bu kizi nerden biliyorum diyodum pasan yilmazel filan korku filminde oynamislardi bayagi zayiflamis ondan taniyamadim (filmde siskoydu)
Lara'nin yeni turuyen kardesine cok sinir oldum simarikkk..:KK53: zaten ferihann kardesini elinde oynatcak bellii:KK9:
CAN bacida emirin yeni kulubunde ise baslicak kesinnnn:KK14:
PoLIS cocuk bosta kaldi o kime asik olcakk:44: Hande,pinar,lara,sanem'in uvey kizi neydi ismi unuttum onlardan biri olur artik:KK9:

Son düzenleme:
uzun süreden sonra ilk defa izledim ve begendim. Tek begenen de benim galiba.
Gizem Karaca bana da cok itici geliyordu ama nedense Emirle yakıstırdım.. Ee şu süt kızından sonra bu kız iyi geldi.

Sac tarzından dolayı Güneş'in bazı hareketleri görüntüsü bana Feriha'yı anımsattı :KK23:

Son düzenleme:
hande gelmiş hoş gelmişte önceki diziden kalmış hatun.saçları falan sarartıp öyle geleydi bari.süt kardeşi sevmiyordum ama çıkmasına üzüldüm garibin yazık'ben mutlu edicem,ben güldürecem emiri' diye diye bi hal oldu ama gitti:KK3::KK3: gelelim güneşe.o kaşlarını kaldırıp konuşmasına sinir ötesi oluyorum,saçlarının kaynak olduğunu bu kadar gözümüze sokmasalar bide.saçları berbet,giyimi saçma,mimikleri yapmacık,konuşması sinir bozucu.herşeyi ile gözüme batıyor.ferihanın f sinin, ilk çizgisinin,başlangıç notkasındaki çizgi bile olamaz:KK20::KK20:

adını feriha koydumun diğer sezon isimleri 'EMİRİN YOLU' 'GÜNEŞİ GÖRDÜM' 'SÜT KARDEŞLER' 'KORAYIN YOLU' 'KORAYIN OĞLUNUN YOLU' 'UZUN İNCE BİR YOLDAYIM':KK52::KK52:

Dizi Aşkı Gerçek Oldu!

1352720357_81_cagatayulusoy.jpg

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un rol arkadaşı Gizem Karaca'yla aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Emir'in Yolu dizisinin çekimleri sırasında yakınlaşan Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın bir süredir birlikte olduğu konuşuluyor. Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca set çıkışı birlikte Çağatay Ulusoy'un evine gittikleri iddia edilirken Emir'in Yolu setinde herkesin bu aşkı sır gibi saklamaya çalıştığı biliniyor.

Dizi Aşkı Gerçek Oldu!

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un rol arkadaşı Gizem Karaca'yla aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Emir'in Yolu dizisinin çekimleri sırasında yakınlaşan Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın bir süredir birlikte olduğu konuşuluyor. Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca set çıkışı birlikte Çağatay Ulusoy'un evine gittikleri iddia edilirken Emir'in Yolu setinde herkesin bu aşkı sır gibi saklamaya çalıştığı biliniyor.
Cagatayin nihayet adi guzel bi kizla cikti
ama inanmiyorum ben cocuk cok zevksiz bu kizla sevgili olamaz:KK53::KK53::KK53:

Dizi Aşkı Gerçek Oldu!

bence dizinin kaybettiği reytingleri toplayabilmek için yapılan reklam aşkıııı :KK52:

benim okudugum su meshur site varya dizi izlenen fragmanlar cikan site
orada bunun absurt haber oldugunu konusuyorlardi reyting amacliymis....onlarin yalancisiyim:KK37:

Adını Feriha Koydum" ismiyle başlayan dizi bu sezon "Emir'in Yolu" adını alarak yeni oyuncularla yeni hikaye anlatmaya başlamıştır. Dizide Seher karakterini canlandıran Neşem Akhan'ın yeni senaryoda yer bulamadığından dolayı diziden ayrıldığı açıklandı.

Neşem Akhan'ın ardından Feriha karakterinin babasını canlandıran Metin Çekmez'in de diziden ayrılması bekleniyor. Bu ayrılıklarda sonra Feriha ve ailesi diziden ayrılmış olacak.

fatih aksoy izleyiciye cok buyuk ayip etti.65. bolumde bitecegi cok onceden beri soyleniyordu.hazal kayada buna gore aciklama yapti.sonra ona gorede baska bi diziyle anlasma yapti..sirf cagatayin hayranlarini kullanarak diziyi uzatmak istedi fatih aksoy.hem hazala cok buyuk ayip etti.hazalin sozlesmesi 65 bolumdu kendi bilir ayaklarina yatti.baktilar yeni sezonda toparlanmaycak,emir hep yasta,millet sut kardese kopuruyor,dizinin adiyla dalga geciliyor hemen degsiklik yaptilar yok yas bitmismis intikam baslamismis..sirf bu yuzden murat onuk ta cikmak zorunda kaldi..ne bileyim o polisler,ferihanin ailesi hepsi bir anda yok sayildi.bu dizi boylemiydi yaa..ne hale soktular..evet basta aptalcada olsa izledim,takip ettim..baktim ordaki aski seviyorum ben.ne kadar yan karakterlerin hayatlari sklci olsada..simdi nefret ediyorum tamamen sacma sapan karman corman bi hal aldi oylesine ilerletiyorlar....alsin basina calsin dizisini fatih bey..:KK47:bir suru insani harcadi su aptal dizi icin.giren cikan oyuncunun haddi hesabi yok hala oturtamadilar..

Son düzenleme:
diziden hazal kaya çıkmamalıydı ama madem illede çıkması gerekiyor güneş lede güzel olucak gibi görünüyor yani en azından tekrar izlenecek gibi gözüküyor

ben önceden bu diziyi izlemiyordum güneş karakteri diziye girdikten sonra izlemeye başladım dizi ilgimi çekti
bakalım nasıl ilerleyecek:KK31:

güneş çok güzel bir kız ben çok beğendim en azından süt kız zülalden iyidir.

can bacıda tip olarak çok bitirim ama karakter olarak sevmedim

X