Emir'in Yolu Show Tv

FLAŞ! “EMİR’İN YOLU” DİZİSİNDE YAŞANAN AYRILIKLARIN ARDINDAN, ÇAĞATAY ULUSOY’UN DİZİNİN BİTİRİLMESİNİ İSTEDİĞİ İDDİA EDİLDİ

"Adını Feriha Koydum" olarak başladığı ekran serüvenine bu sezon "Emir'in Yolu" olarak devam eden dizi beklenilen reytinglere ulaşamadı.

Dizinin iki yıl boyunca aldıkları reyting başarısıyla gururlanan başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'un bu sezonki tablodan memnun olmadığı iddia edildi. "Emir'in Yolu" dizisinin bu sezon 13 bölüm sürmesi planlanıyordu.

Ancak iddialara göre Ulusoy, yapımcısı Fatih Aksoy'la görüşüp dizinin bitirilmesini istedi. Çağatay Ulusoy’un Ay Yapım'la anlaştığı ve genç yıldızın bir süre yüzünü dinlendirip oyunculuk eğitimi aldıktan sonra, bomba bir projeyle ekrana dönüş yapacağı iddia edildi!

Son düzenleme:
FLAŞ! “EMİR’İN YOLU” DİZİSİNDE YAŞANAN AYRILIKLARIN ARDINDAN, ÇAĞATAY ULUSOY’UN DİZİNİN BİTİRİLMESİNİ İSTEDİĞİ İDDİA EDİLDİ

"Adını Feriha Koydum" olarak başladığı ekran serüvenine bu sezon "Emir'in Yolu" olarak devam eden dizi beklenilen reytinglere ulaşamadı.

Dizinin iki yıl boyunca aldıkları reyting başarısıyla gururlanan başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'un bu sezonki tablodan memnun olmadığı iddia edildi. "Emir'in Yolu" dizisinin bu sezon 13 bölüm sürmesi planlanıyordu.

Ancak iddialara göre Ulusoy, yapımcısı Fatih Aksoy'la görüşüp dizinin bitirilmesini istedi. Çağatay Ulusoy’un Ay Yapım'la anlaştığı ve genç yıldızın bir süre yüzünü dinlendirip oyunculuk eğitimi aldıktan sonra, bomba bir projeyle ekrana dönüş yapacağı iddia edildi!

Anlaşılan nihayet Çağatay bizim topigi okumuş:KK14::KK9:

Son düzenleme:
ben feriha varken bu dizinin anca 1-2 bölümünü izlemisimdir en baslarda,
ama simdi merakla bekliyorum bi daha ki bölümü ve ilgimi cekmeye basladi.
meger emir ne kalpsizmis ya :KK9:

ben diziyi daha önce izlemedigim icin bi kac seyi anlamiyorum
biri kisaca özet gecebilir mi.

emirin günesin abisiyle davasi ne? neden düsmanlar birbirine? ferihayi o mu öldürttü?

ben diziyi daha önce izlemedigim icin bi kac seyi anlamiyorum
biri kisaca özet gecebilir mi.

emirin günesin abisiyle davasi ne? neden düsmanlar birbirine? ferihayi o mu öldürttü?

Davasını bende tam bilemiyorum daha eskiye dayanıyor...
Ferihayı öldürtmedi ama babasının intihar etmesine sebep oldu...

Kızlar tekrar izlemeye baslayan sadece benmiyim :KK1: Neredesiniz? :KK52:

[video=youtube;fd_aMqyWhAk]http://www.youtube.com/watch?v=fd_aMqyWhAk[/video]

Davasını bende tam bilemiyorum daha eskiye dayanıyor...
Ferihayı öldürtmedi ama babasının intihar etmesine sebep oldu...

Kızlar tekrar izlemeye baslayan sadece benmiyim :KK1: Neredesiniz? :KK52:

[video=youtube;fd_aMqyWhAk]http://www.youtube.com/watch?v=fd_aMqyWhAk[/video]

saol tatlim... ferihayi eski nisanlisi öldürmüs galiba demi?
fragman güzel, bakalim nasil olacak bölüm...

Diziden en başından beri nefret ediyorum.Hiçte izlemeye tenezür etmemiştim.Ta ki Leyla ile Mecnun'da oynayan kız diziye girene kadar.
O girdikten sonra 1-2 bölüm zorla izledim.Düşündüğüm kadar varmış.Kalite yoksunu ...
Kızcağız keşke girmeyeymiş bu diziye, yazık etti kendine .

saol tatlim... ferihayi eski nisanlisi öldürmüs galiba demi?
fragman güzel, bakalim nasil olacak bölüm...

Zorla izlediğim 2 bölümde gazete küpürleriyle göstermişlerdi eskiyi...
1.Feriha'yı da annesini de o eski, psikopat nişanlısı öldürmüş.
Yavuz daha önce Emir yüzünden hapis yatmış.Ama meseleleri bu değil.
Sonradan konuyu değiştirdiler .

ben feriha varken bu dizinin anca 1-2 bölümünü izlemisimdir en baslarda,
ama simdi merakla bekliyorum bi daha ki bölümü ve ilgimi cekmeye basladi.
meger emir ne kalpsizmis ya :KK9:

bende de durum aynı
dizi feriha varken pek ilgimi çekmedi ama bu yeni kızla hoşuma gitti :KK31:
düzenli izlemeye çalışıyorum

Show Tv yönetimi, yeni sezonda beklenen başarıyı yakalayamayan diziyi yayından kaldırdı.

İsabet olmuş :KK9:

ben yayın saatı değişti dıye okudum 22.15 e alınmıs
hala can çekişiyo :KK14:
kaldırın gitsin ya sacma sapan senaryo ve basit oyunculuklar

medyapım'ın genel müdürü ve dizinin yapımcısı Fatih Aksoy şunları söyledi:

"Gerek yaşadıgımız maddi sıkıntılar, gerek de dizinin arzulanan izlenme düzeyine ulaşamaması sebebiyle "Adını Feriha Koydum" olarak başladıgımız ve "Emir'in Yolu" olarak devam ettigimiz dizinin ekran yolculuğu 80. bölümde sona eriyor. Bu diziyi üç yıl boyunca yazan, yöneten, çeken tüm ekibe, karakterlere can veren oyunculara, her hafta izleyicilere ulaşmasını sağlayan Show TV'ye ve bu diziyi hem izleyen hem de eleştirileriyle yön veren izleyicilerimize içtenlikle teşekkür ediyorum. inşallah her yaptığımız dizi bunun kadar uzun soluklu ve etkili olur."

X