emre ilhan Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Karar verdim ama yinede çok korkuyorum ya istediğim gibi yapmazsa doktor diye tasarım yaptı bana ama ben tasarımdan bişey anlamadım

Yani ben funda arar hande yener burunlarını hiç beğenmiyorum ve öyle olmasından çok korkuyorum ama yimese emre ilhana güveniyorum bilmiyorum ama bana güven verdi

Inşallah doğru karar vermişimdir arkadaşlar emre ilhana ameliyat olan arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz ameliyat süreci nasıl geçiyor 3. Günde yolculuk yapabilirmiyim

Kimse yokmu arkadaşlar merak ettiğim bi konu var ameliyattan sonra kaçıncı gün kontürole gidiliyor ve kaç gün sonra silikon tampon çıkarılıyor ben İstanbul dışında oturuyorum öyle sürekli gidip gelmem zor olacak bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar...

Kimse yokmu arkadaşlar merak ettiğim bi konu var ameliyattan sonra kaçıncı gün kontürole gidiliyor ve kaç gün sonra silikon tampon çıkarılıyor ben İstanbul dışında oturuyorum öyle sürekli gidip gelmem zor olacak bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar...

Esracımm zaman daraldıkça heyecanını anlayabiliyorum.hiç merak etme doktorumuza güven.tasarıma da pek kafanı takma.tasarım daha çok fikir vermek için ve ne isteyip ne istemediğini belirlemek için.istediklerini ameliyat planına yazdırmışsındır.bu yeterli.çünkü Emre bey tasarımdan çok daha güzel sonuç çıkartıyor.herşeyden önemlisi yüzüne yakışan bir burun...
Ameliyatın 5.ya da 6.günü tampon ve slikonlar çıkarılıp sadece bant yapıştırılıyor.en az 1 hafta 10 gün kontrol altında olman gerekir.gidip gelmen yorucu ve riskli olabilir.10 gün istanbulda kalmanı tavsiye ederim.:26:

emre beye ,kaburga kıkırdagindan revizyon olmus arkadaslar;ameliyat oncesi ve sonrasi neler lazım?? onden dugmeli pijama ,terlik,gargara,ilaclar vs disinda..mesela kaburgadan kikirdak alinacagi icin ozel bir camasir almaya gerek var mi?ya da kaburga icin ozel bir krem almaya?? uzun bi ameliyat olacak bas ve bilek agrıları icin bisey yapmak lazım mi?

Karazeytincim verdiğin bilgiler için teşekkür ederim:) içim biraz rahatladı ama ben en fazla üç gün istanbulda kalabilirim zaten oraları bilmiyorum öğretmen evini ayarlıcam günler geçtikçe heyecan ve korkularım artıyor 4 Ağustos son görüşme 6 Ağustos ta amaliyat..

Karazeytincim verdiğin bilgiler için teşekkür ederim:) içim biraz rahatladı ama ben en fazla üç gün istanbulda kalabilirim zaten oraları bilmiyorum öğretmen evini ayarlıcam günler geçtikçe heyecan ve korkularım artıyor 4 Ağustos son görüşme 6 Ağustos ta amaliyat..

Resimlerini bekliyoruz ona gore:)

Esracımm maalesef 3 gün yeterli olmayacak.dediğim gibi 5-6 gün sonra tampon ve slikonlar çıkacak o tarihlerde mutlaka görünmen gerekir.sonrası için zaten bir sıkıntı yoksa durumunda memleketine dönebilirsin.şimdiden ayarlama yaparsan daha iyi olur.yakın bölgedeysen gel git yap dicem ama sonuç itibari ile ameliyatlısın o yüzden pek sağlıklı olmaz. İstersen asistanı burcu hanımı bir ara görüş canım. Bu arada korkmak yerine kısa bir süre sonra istediğin burna sahip olacağın için sevinmelisin.herşeyin hayırlısı cnm:KK16:

Karazeytincimm ben eskişehir de oturuyorum ve hızlı trenin açılmasını bekliyorum bu arada küçük kızımı da burda bir akrabama bırakıcam oyüzden Çarşamba ameliyat Cumartesi Günü'de dönmeyi düşünüyorum oyüzden İstanbul da fazla kalamam diyorum.

Karazeytinim senin burnun istediğin gibi oldu mu? Memnun musun ben ilk defa burun ameliyatı olucam ve oyüzden çok korkuyorum ya istediğim gibi olmazsa

Karazeytincim sen istanbulda mı oturuyorsun ? Ben oraları hiç bilmiyorum. Ulustan Üsküdar'a geçmem gerekir ameliyattan sonra taksiyle çok tutarmı acaba. Öğretmen evine geçicem. Ayy ne nasıl olucak bende bilmiyorum..

Karazeytincimm fotoğraflarını gördüm ve bayıldım çok güzel olmuşsun zaten çok güzelmişsin maşallah nazar değmez inşallah :)

Karazeytincim sen istanbulda mı oturuyorsun ? Ben oraları hiç bilmiyorum. Ulustan Üsküdar'a geçmem gerekir ameliyattan sonra taksiyle çok tutarmı acaba. Öğretmen evine geçicem. Ayy ne nasıl olucak bende bilmiyorum..

Karazeytincimm fotoğraflarını gördüm ve bayıldım çok güzel olmuşsun zaten çok güzelmişsin maşallah nazar değmez inşallah :)

Canımm çok teşekkür ederim.evet çok memnunum.1 seneyi geçti artık.hepimiz senin gibi heycanlıydık.eşim tarafından ben de Eskişehirli sayılırım:) kardeşimde orda şuan.ulustan üsküdara geçmek çok kolay canım.fazla tutmaz o yüzden.hiç tedirgin olma.herkes yardımcı olur.yanında refekatçı gibi biri olcak mı? Daha uzun süre kalmalısın yanlız.yeterli değil 3 gün.her türlü riske karşı istanbulda olmalısın.zamanın da az kalmış. Öncelikle sakin ol.herşey yoluna girer.buraya geldiğinde emre beyin asistanı her türlü bilgiyi vercektir.o da çok yardımcı olur.öğretmen evinde kalman kısıtlıysa ara asistanını nerde ne şekilde kalınır yardımcı olsun canım.ben de yardımcı olmaya çalışırım.yabancı şehir tefirgin etmesin seni. Elimizden geldiğince destek oluruz.sen rahat ol canımm

Zeytincim çook teşekkür ederim desteğin için. Eskişehirimiz çok güzeldir bu taraflara gelirsen seni ağırlamayı isterim:) refakatçi olarak büyük kızımı yanımda getiricem sen şimdi beni yaşlı zannedeceksin:) kızımı görenler kız kardeşim zannediyorlar malum erken evlenince öyle oldu:) kız kardeşiniz burda okul mu okuyor? . Bu arada yüzünde kalbin kadar güzelmiş.:)

Zeytincim çook teşekkür ederim desteğin için. Eskişehirimiz çok güzeldir bu taraflara gelirsen seni ağırlamayı isterim:) refakatçi olarak büyük kızımı yanımda getiricem sen şimdi beni yaşlı zannedeceksin:) kızımı görenler kız kardeşim zannediyorlar malum erken evlenince öyle oldu:) kız kardeşiniz burda okul mu okuyor? . Bu arada yüzünde kalbin kadar güzelmiş.:)

Çok incesin canım çook teşekkür ederim.güzel bakan gözlerin sağolsun.tayin için eskişehiri yazdırmıştık kısmet iyi oldu.ağustos sonuna doğru ordayım.sen de ameliyatını olmuş olursun.yeni burnuşunla görürüm kısmetse:) ben de 35 yaşındayım.senin de ne güzel kardeş gibi arkadaş gibi bir kızın olması.maşallah.hem destek olur buralarda sana. Haberleşiriz cnm yine.öptüm:KK16:

Canım tayin için hakkınızda hayırlısı olsun çok sevindim bende 39 yaşındayım kısmetse inşallah görüşürüz . kendine iyi bak sonra yine görüşürüz:)

emre beye ,kaburga kıkırdagindan revizyon olmus arkadaslar;ameliyat oncesi ve sonrasi neler lazım?? onden dugmeli pijama ,terlik,gargara,ilaclar vs disinda..mesela kaburgadan kikirdak alinacagi icin ozel bir camasir almaya gerek var mi?ya da kaburga icin ozel bir krem almaya?? uzun bi ameliyat olacak bas ve bilek agrıları icin bisey yapmak lazım mi?

Yazdıklarınızın dışında bişeye ihtiyacınız olmaz .Ben özel bi krem ya da çamaşır almamıştım daha doğrusu ilk 3 gün falan çamaşır giymedim..kreme gerek yok zaten bandajı kontrolde çıkarıyor.Ben bişey kullanmamıştım ama yine siz bilirsiniz.Ameliyattan sonra kaburgamda ya da burnumda hiç ağrı olmadı ama baş ağrısı için ağrı kesici kullanmıştım ben.
Şimdiden geçmiş olsun..

X