Emziriyorum... Kilo vermem lazım... Yardım edin

mutedeyyin

Allah Var, Dert Yok..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2011
7.011
20
Merhaba arkadaşlar. Şu anda 82 kg bi bayanım. boyumda 1.55 cm. dogumdan sonra aşırı derece kg aldım. Geçen eşimin gazıyla 10 günde 3 kg vermeyi başarmıştım :KK1:
Diyet yapıyorum ama emzirdiğim için sürekli acıkıyorum. Birde sütüm azalır diyede korkuyorum. 50 kg fln olsam ne iyi olur :KK17: Ya burada okudum elma diyeti fln.. arakadaş 8 günde 10 kg vermiş. Yapabilir miiyim acaba? Kilo vermeyi çok istiyorum. Eşimin yanına yakışayım istiyorum. Oda zayıfla fln demiyor ama kilo verincede hoşuna gidiyor :KK1: Bana yardımcı olun lütfen...

merhaba.bende emziren biriyim. ama şunu unutma yediklerin süt yapmaz sütün %90 nı suda ibarettir. diğer kalanıda protein. yani az sık ye hamurişleri ve tatlılardan uzak dur ve spor yapmaya çalış ben bu yöntemle bir ayda 5 kilo verdim. bol bol sebze tüket. kolay gelsin..

ya ben yürüyüşe çok fazla cıkamıyorum ama sauna eşofman aldım. onunla günde yarım saat spor yarım saa0tte ip atlamaya calsııyorum. bu arada sauna eşofmanla zayıflayan varmı? işe yarar mı sizce :26:

X