Emzirme döneminde grip

g12

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2022
8
1
30
2 aylık bebem var ilk doğduğunda grip oldu yoğun bakımda yatırdım şuan evde tekrar grip salgını var malum bende yakalandım bebeğime geçer aynı acıları tekrar Yaşar korkusuna taylot içtim bişey olur mu sizce bana yardım edin lütfen

Taylot gribi tedavi etmez, semptomları iyileştirir. Yani ateşiniz ağrınız varsa iyi gelir, uyuyamıyorsanız uyutur. Ama gribin süresini etkilemez. Veya gribe neden olan virüsleri bakterileri yok etmez. Bilginiz olsun.

Taylot gribi tedavi etmez, semptomları iyileştirir. Yani ateşiniz ağrınız varsa iyi gelir, uyuyamıyorsanız uyutur. Ama gribin süresini etkilemez. Veya gribe neden olan virüsleri bakterileri yok etmez. Bilginiz olsun.
İlerlemesin diye içtim pişman da oldum gece gece bebeğim e zarar verir mi

İlerlemesin diye içtim pişman da oldum gece gece bebeğim e zarar verir mi

İçmemeniz gerekiyordu aslında keşke prospektüsünü okusaydınız yazıyordu orada. İçtiyseniz de ilaç vücudunuzdan atılana kadar emzirmemeniz gerekiyor, ama bebek çok küçük, mutlaka acıkacak ağlayacak emzirmeniz gerekecek mecburen.

İçmemeniz gerekiyordu aslında keşke prospektüsünü okusaydınız yazıyordu orada. İçtiyseniz de ilaç vücudunuzdan atılana kadar emzirmemeniz gerekiyor, ama bebek çok küçük, mutlaka acıkacak ağlayacak emzirmeniz gerekecek mecburen.
Maalesef öle emzirmek zorundayım inşallah sıkıntı olmaz

Böyle endişeler niye hep iş işten geçince oluyor. Prospektusu yoksa bile buraya yazabildiginize göre elinizin altında internet var. Böyle durumlar için buzlukta süt saklamanızı tavsiye ederim. Herhangi bir sebepten emziremeyince elinizin altında olur.

Böyle endişeler niye hep iş işten geçince oluyor. Prospektusu yoksa bile buraya yazabildiginize göre elinizin altında internet var. Böyle durumlar için buzlukta süt saklamanızı tavsiye ederim. Herhangi bir sebepten emziremeyince elinizin altında olur.
Haklısınız baktım bir kaç yere araştırma yaptım bir kaç yerde içilebilir ben içtim diyen yazan anneler olmuş ona istinaden içtim emin olabilirsiniz baktım ama yine de içim içime sığmadığı İçin yazmak sormak istedim sütüme gelince de zar zor yetiyor saklama gibi şansım zaten yok

X