En Erken Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır?

Ay o kadar kişiden kişiye değişiyor ki çok ilginç yaa. Ben 11. Gün yaptım negatifti 12. Gün çoook silik pozitif çıkmıştı😁😁
evet ama en net sonuc için genel kobul edilen bu ya. zaten her gebelikte hcg artışı farklı oluyor o yüzden tabii ki daha erken olabilir. biz garanti olsun diye öyle dedik 😂😂

Bir kaç tane test almıştım adet gününe kadar hergün bi tane yaparım diye yarın 3 gün kalıyor hayırlısı bakalım sizde belirtileriniz neydi
Kasık batmasıydı benimki ama kasığıma sanki bıçak batırıyolardı oradan anladım hamile olduğumu ama bat’a 1 gün kala testte ancak çıktı.

Kasık batmasıydı benimki ama kasığıma sanki bıçak batırıyolardı oradan anladım hamile olduğumu ama bat’a 1 gün kala testte ancak çıktı.
Bende bekliyim ozaman canım benimde karnımda şişlik var kasık ağrısı ve akıntım bar beyaz sulu ondan süphelendim günümü bekliyim ozaman betanız kaç çıkmıştı

Betam ilk verdiğim zaman 84 çıkmıştı. Bence de bekleyin son güne kadar. Umarım hamilesinizdir 🙏🏼
Canım bugun regl günüm yarın doktorum da randevum var kan vermeye gidicem bide muayne edecek bugun test yptım ilk anlarda çok gölgeli gibiydi sonradan silik leşti. Su damlattım çizgi. Yine duruyor tekrar test yapsammı elimde var

Canım bugun regl günüm yarın doktorum da randevum var kan vermeye gidicem bide muayne edecek bugun test yptım ilk anlarda çok gölgeli gibiydi sonradan silik leşti. Su damlattım çizgi. Yine duruyor tekrar test yapsammı elimde var
Bilemedim, fazladan varsa yapın isterseniz. Ama yarın doktor kontrolünüzü de bekleyebilirsiniz. Umarım hayırlısı olur hakkınızda

X