En güzel ev : Baba evi...

ev çok güzel ve ferah hacer ama en kalabalık oda senin belli evin bekar kızı olduğunkaydirigubbakcemile3

eviniz çok güzel resimlerden ne kadar temiz bir ev olduğu gözümden kaçmadıyerimsenibenher odası çok güzel canım mutlu ve huzurlu yaşamlar ailenle canımopuyorumnanaktan

seker yah vala baba evı super bızımkınede benzıyo:)..agız tadıyla gzuelce oturmalar nasıp olsun ınşallah canımcım mutfak delusu olarakdan bayıldım mutfagınıza:)..

Bayılırım dublex evlere..
Çok güzelmiş eviniz..Allah iyi sağlıklı huzurlu mutlu günlerde oturmayı nasip etsin canım inşallah..

Canım eviniz çok güzel ,çok cici:asigim:
Allah o evde huzurlu günler geçirmenizi nasip etsin :Saruboceq:
Bakır tabloya bayıldım kaydirigubbakcemile3

hacerim tabiki en güzel ev baba evi yaa olmasmıı bu aralar çok duygusalım heralde başlığı duyunca gözlerim doldu mafoldumben ev çok güsel cnm benim mutlulukla huzurla oturun işallah :Saruboceq:

bahçe süpermiş:asigim:
salon beni çok çekti kendine..çok ama çok sıcak ve çok beğendimopuyorumnanaktan
en beğendiğim oda misafir odası:kedi:
size misafir gelebilirmiyim hihihi:1rolleyes:
allah annen ve babana uzun ömürler versin,huzurunuz eksik olmasın hcr:nazar:

Huzurla güle güle oturun insallah....cok begendim..mis gibi tertemiz:nazar:

Ne ariyor insan bu evi...gelin oldugun gün ardina baktiginda icin ciz ediyor!!:a015:

Sevgili elticim....:1hug:

ayy amin aminnn güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim
Rabbim daha güzel evleri versin hepinize inşallah

keşke yakın olsak da hep beraber çay içsek bahçemizde :içelim:

cancumm güzel gözlüm kıyamam sana ben, dolmasın o güzel gözlerin yaa :1hug:
elticim, henüz o duyguyu yaşamadığım için anlamam zor sanırım, Allah kimseye baba evini aratmasın inşallah opuyorumnanaktan

ilk girişde dediğin baba evi zaten içimi cız ettirdimafoldumben...evleninice herşey çok da güzel olsa o baba evi başkadır bunu şimdiden hissediyorum...Allah herkese seninde değin gibi baba evini
aratmasın...
sizin de eviniz çok temzi ve huzurlu gözüküyor...özellikle annene maşallah...:nazar:

X