En güzel ev : Baba evi...

herseyden once ALLAHIM annene babana saglikli bereketli omur nasip etsin iyisallah,ben anne babami cok ozledigim icin gorunce duygulandim:gitme:,RABBIM ayirmasin sizi,,,,,,,,,:Saruboceq:
ve evinizde harika tertemiz,huzur dolu,,huzurunuz bozulmasin:Saruboceq::Saruboceq:

evet dogru,en guzel ev baba evi:gitme:

hacerim ne sevimli eviniz var, çok ta temiz...güle güle oturun inaşllah...:nazar:hep güzel günler yaşayın evinizde...:Saruboceq:annen de baban da çok tatlı insanlar...:1hug:her şeye bayıldım, çiçeklere, çimenlere, misafir yatak odanızda da bir gece kalmak isterem...:içelim:a.s.

:nazar:Annen ve babana uzun ömürler diliyorum..........
o güzel evde mutlu ve huzur dolu bir yaşam sürsünler.........:1hug:
sana da evlenene kadar o evin kıymetini bil (bilirsin tabi ki)mis gibi bahçe...........a.s.
baba evinda ki sıcaklığı kendi evinde de yaşarsın dileğiyle, her sey gönlünce olsun.......

canim benim annen ve baban massallah ne kadar güzel insanlar..:nazar:
evinizde cok hos,agiz tadiyla oturun insallah..
valla haklisin baba evi gibisi yok,tadini cikar hacercimma.s.

hacerim maşallah ne güzel ,ne temiz,ne düzenli bir eviniz var :nazar:
anneciğinin ellerinden öperim ee sende anasına bak kızını al sözüne bakaraktan eminim annenini geçersin düzende ben bayılrırım temiz,düzenli insana a.s.
huzur ve sağlıkla oturun inş. uzun yıllar :1hug:
tabe darısı bizlere kendi evinide böyle göstermene :jeyyar:

bende baba evımı ıstıyorum banane ya çok özledım hem evımı hem kardesımı 1.5 yıldır göruşemıyoruz aılem ızmırde nasıpse temmuzda gıtcem hacer yaramı destın kız

bu arada ızmırın neresınde evınız

çok ferah bi eviniz var.her yandan ışık alan evlere bayılıyorum.bahçe düzenine bittim zaten.allah mutluluğunuz daim etsin.bu arada eviniz yenimi hacer? öyle bi izlenim yarattı bende.nedendir bilmiyom ama...

eviniz gerçekten çok güzelmiş hacer çok ferah
ne kadar şanslısın bahçeli müstakil bir evde oturmak herkese nasip olmaz güle güle oturun

X