Saç Rengi ve Saç Boyama En güzel kızıl ve turuncuları paylaşalım..

benimde şuan saçım koyu kızıl,deniz çakır gibi...
bu tona hayranım ama:)

spacer.gif

kizil_Sacli_kadin.jpg

bu rengi nasıl elde edebiliriz süpermiş:101:

kızlar bakır kızıl ve turuncuyu kullanmak zor mudur ? İlk kez boyatacağım yada kendim boyayacağım bilemiyorum ama büyük ihtimal bakır kızıl olur artıları eksileri nelerdir bu arada tenim beyaz biraz çillerim var.Kendi saç rengim siyah.

kızlar bakır kızıl ve turuncuyu kullanmak zor mudur ? İlk kez boyatacağım yada kendim boyayacağım bilemiyorum ama büyük ihtimal bakır kızıl olur artıları eksileri nelerdir bu arada tenim beyaz biraz çillerim var.Kendi saç rengim siyah.

şu an saçlarının rengi ne bilmiyorum ama benimde doğal saç rengim koyu kestane ten rengim beyaz ve çillerim var sanada yakışır diye düşünüyorum bende nisan mayıs gibi bakır kızıl yaptıracağım saçlarım boyalı olduğundan eğer seninde boyalıysa ve koyuysa ilk boyamanı kuaförde yaptırmanı öneririm yok evde yapacağım dersen palettenin açıcısı ile açtıktan sonra igoranın bakır kızıllarına boyayabilirsin market boyalarının çok çabuk aktığını biliyorum arkadaşım boyadığında 1 haftada akıyordu. igora 7.77 ya da 7.778 boyayabilirsin istediğin turuncu yoğunluğuna göre de igoranın mix tonu olan orange glow u katabilirsin doğal saç rengin koyu olduğu için diplerden geldiğinde diğer boyamalarında %9 luk volümle sadece doğal saçlarını boya diğer bakır yerleri ise %3 lük oksidan ile boyaman daha iyi olur yıpratmamış olursun..

şu an saçlarının rengi ne bilmiyorum ama benimde doğal saç rengim koyu kestane ten rengim beyaz ve çillerim var sanada yakışır diye düşünüyorum bende nisan mayıs gibi bakır kızıl yaptıracağım saçlarım boyalı olduğundan eğer seninde boyalıysa ve koyuysa ilk boyamanı kuaförde yaptırmanı öneririm yok evde yapacağım dersen palettenin açıcısı ile açtıktan sonra igoranın bakır kızıllarına boyayabilirsin market boyalarının çok çabuk aktığını biliyorum arkadaşım boyadığında 1 haftada akıyordu. igora 7.77 ya da 7.778 boyayabilirsin istediğin turuncu yoğunluğuna göre de igoranın mix tonu olan orange glow u katabilirsin doğal saç rengin koyu olduğu için diplerden geldiğinde diğer boyamalarında %9 luk volümle sadece doğal saçlarını boya diğer bakır yerleri ise %3 lük oksidan ile boyaman daha iyi olur yıpratmamış olursun..

Öncelikle cevabınız için sağolun.Saçlarım siyah önceden hiç boyamadım.Ama ilk boyamayı kuaförde yaptırmayı düşünüyorum...sonrasında kendim boyarım sanırım.Evet zaten market boyalarından ablamda şikayetçi.dediğiniz numaralara bakacağım şimdi netten.Çok turuncu istemiyorum ben tam olarak bakır kızıl mı istiyorum onuda bilemiyorum ki.En azından dip boyam geldiği zaman siyah siyah çıkınca çok rahatsız edici bi görüntü oluşsun istemiyorum.Tercihim bakır tonlarından yana olacak sanırım.

saçını açtırıp koyu olmayan irlanda kızılı gibi bir renge boyarsan ancak. koyu kızlıllar pembeleşiyor. açtırmadan boyarsan yani taban rengin koyuysa kiremit gibi sucuk rengi bir şey oluyor:KK50:

Nasil bir tarif edis o ya... :KK9:
Canim sana tavsiyem kendini bosuna yorma, bu üye yapilan yorumlari pek dikkate almiyor, bir tesekkürü bile cok görüyor insanlara...
Karar veremedigi sac renklerini sorup bosuna yoruyor insanlari. :KK47:

iyi geceler arkadaşlar
sizlere birşey danışmak istiyorum
yaklaşık 3 ay önce saçlarımı siyaha boyattım
uzun zamandır da siyah kullanıyorum boya üzerine boya anlayacağınız
bundan 6 ay öncede gölge attırmıştım pişman olup koyuya boyattım sonra
o dönem saçllarım biraz yıpranmıştı
kuaförde keratin terapisine gittim bir dönem toparladım
şimdi gayet iyi durumdalar
sağlıklılar yani
bende bu aralar acayip kızıl tutkusu başladı,şu irlanda kızılı için yanıp tutuşuyorum resmen
saçlarımın rengi bayağı aktı şu an koyu kahve görünüyorlar ve dipten bir karış kadar saçım uzadı,kendi saçlarım da açık kumral koyu ssarı gibi açık bir renk güneşte sarı oluyorlar
beyaz tenliyim kahverengi gözlerim var,sizce bu irlanda kızılı bana yakışır mı?
saçlarım açma işlemine girecek elbette bu renk için yine de istediğim tonu tutturacak kadar açma sağlanır mı?
saçlarım yıpranacak ama kestireceğim biraz,zaten belime kadar hızlı uzar saçım allahtan onu sorun etmiyorum.
bilgisi olanlar cevap verebilirse memnun olurum şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar:KK16:

Nasil bir tarif edis o ya... :KK9:
Canim sana tavsiyem kendini bosuna yorma, bu üye yapilan yorumlari pek dikkate almiyor, bir tesekkürü bile cok görüyor insanlara...
Karar veremedigi sac renklerini sorup bosuna yoruyor insanlari. :KK47:

:KK9:
sorup sorup kaçanlardan ha?:KK1: ilk üye olduğumda bende yazdığım konuyu bulamıyordum cevaplara bakmak için:KK31: aylar sonra bulmuştum cevap gelmemiş zaten:KK9:

Son düzenleme:
iyi geceler arkadaşlar
sizlere birşey danışmak istiyorum
yaklaşık 3 ay önce saçlarımı siyaha boyattım
uzun zamandır da siyah kullanıyorum boya üzerine boya anlayacağınız
bundan 6 ay öncede gölge attırmıştım pişman olup koyuya boyattım sonra
o dönem saçllarım biraz yıpranmıştı
kuaförde keratin terapisine gittim bir dönem toparladım
şimdi gayet iyi durumdalar
sağlıklılar yani
bende bu aralar acayip kızıl tutkusu başladı,şu irlanda kızılı için yanıp tutuşuyorum resmen
saçlarımın rengi bayağı aktı şu an koyu kahve görünüyorlar ve dipten bir karış kadar saçım uzadı,kendi saçlarım da açık kumral koyu ssarı gibi açık bir renk güneşte sarı oluyorlar
beyaz tenliyim kahverengi gözlerim var,sizce bu irlanda kızılı bana yakışır mı?
saçlarım açma işlemine girecek elbette bu renk için yine de istediğim tonu tutturacak kadar açma sağlanır mı?
saçlarım yıpranacak ama kestireceğim biraz,zaten belime kadar hızlı uzar saçım allahtan onu sorun etmiyorum.
bilgisi olanlar cevap verebilirse memnun olurum şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar:KK16:

Canım bende siyahtan açtırdım saçımı kuaförde.. Diplerim resmen çok açık sarıya kadar açılmıştı. Uçlara doğru koyuluyordu rengi. Ara ara turuncu tutamlar vardı. Ben bile hayrete düştüm açtırdığımda nasıl bu kadar açıldı bu saç diye ve tek seferde yapıldı.. Üzerine çikolata kahve uygulandı ama saçım o kadar açılmıştı ki renk resmen normal çiko kahveden 3 ton açık olmuştu.. Saçlarım öyle çok yıpranmadı da üstelik. Kuaföre bağlı her şey.. Ben normalde saçımı kendim boyuyorum ama söz konusu siyahı açmak olduğu için paraya kıyıp Bursa'nın en iyi kuaförlerinden birine gitmiştim.. Sen de herkese güvenme. İşin uzmanı olunca hiç sorunsuz siyahtan dönülebiliyor :KK34:

Canım bende siyahtan açtırdım saçımı kuaförde.. Diplerim resmen çok açık sarıya kadar açılmıştı. Uçlara doğru koyuluyordu rengi. Ara ara turuncu tutamlar vardı. Ben bile hayrete düştüm açtırdığımda nasıl bu kadar açıldı bu saç diye ve tek seferde yapıldı.. Üzerine çikolata kahve uygulandı ama saçım o kadar açılmıştı ki renk resmen normal çiko kahveden 3 ton açık olmuştu.. Saçlarım öyle çok yıpranmadı da üstelik. Kuaföre bağlı her şey.. Ben normalde saçımı kendim boyuyorum ama söz konusu siyahı açmak olduğu için paraya kıyıp Bursa'nın en iyi kuaförlerinden birine gitmiştim.. Sen de herkese güvenme. İşin uzmanı olunca hiç sorunsuz siyahtan dönülebiliyor :KK34:

canım benim sağol ilgilenip bilgilendirdiğin için,bende bursa dayım acaba hangi kuaföre gittin? senin için sorun olmazsa isim verir misin? en azından iyi bir kuaförde yaptırırım işlemimi.tekrardan teşekkür ederim ilgilendiğin için:KK16:

Heykeldeki Mehmet Saloon a gittim canım.. 250 lira dedi de pazarlık yapa yapa 190'a indirdim..
Biliyorum çok pahalı ama ne yapayım, saçımı kendim kesiyorum, kendim boyuyorum ömrü hayatımda bir kere veriyorum dedim kapadım gözümü saçtım paraları :KK9: Normalde tercih ettiğim bir kuaför değil, muhabbetinden falan hoşlanmadım hiç ama saçımı açmak konusunda çok iyiydi..

Heykeldeki Mehmet Saloon a gittim canım.. 250 lira dedi de pazarlık yapa yapa 190'a indirdim..
Biliyorum çok pahalı ama ne yapayım, saçımı kendim kesiyorum, kendim boyuyorum ömrü hayatımda bir kere veriyorum dedim kapadım gözümü saçtım paraları :KK9: Normalde tercih ettiğim bir kuaför değil, muhabbetinden falan hoşlanmadım hiç ama saçımı açmak konusunda çok iyiydi..

yine güzel pazarlık etmişsin canım valla bravo.
bu hafta uğrayayım bakalım bir,hiç gitmemiştim daha önce
çok teşekkür ederim canım benim,allah razı olsun.
gelişmeleri yazarım inşallah.

Rica ederim canım benim.. Ben kazasız atlattım siyah maceramı, darısı senin de başına :KK9: Fıstık gibi bir kızıl oluşunu merakla bekliyoruz :KK9:

kızlar ben saçımı loreal ultra viyole dark red'e boyamak istiyorum. kendi saçım kahve. açık tenliyim ve gözlerim yeşil. daha önce saçımı hiç boyamadım. ama 2 yıl önce kına yakmıştım. hala uçlarında var biraz. uçlarındaki kına olumsuz etkiler mi? tavsiye eder misinz?

X