Saç Rengi ve Saç Boyama En güzel kızıl ve turuncuları paylaşalım..

$Cheryl_Cole1.jpg

bu renkte benim hoşuma gidiyo :KK31:

harika bir arşiv olmuş kızıl bakır renk tutkunlarına, sayfaları şöyle gezdim; aaa bu harika!! e bu da, bu da güzelmiş :KK1: alternatif çok olunca da kafa karıştı benim ama bu saatte gözüm gönlüm açıldı :KK24:

bu kadına her renk yakışmış ama bunlara bayılıyorum;

$clemintine.jpg

$tumblr_l9hivteTEs1qccm57o1_500_thumb (1).gif

$7983_ct_aslkdfklsjfdls.jpg

özellikle ortadaki ne renk olabilir sizce, çilek kızılı?

Arkadaşlar ben turuncumsu bi kızıl istiyorum ama hep önerilen renkler yani boya kutularındakiler aklımı çelemiyor sanki yakışmayacakmış gibi:/ bi fikri olan var mı acaba? ya da profil resmim deki saç hangi renk? ateş kızılı mı acep:/

canım benim saçım çok uzun yıllar bakırdı, sonra kına yaktım aptal gibi, kınadan kurtulmaya çalışırken de saçlarım yandı, uzatıyorum uzayınca gene kızıl olacağım ihih. dövme de güzelmiş

Bir şey soracağım.benim saçlarım koyu kahve normalde ben de kızılın bazı tonlarına boyadım son durağım sizin gibi kına oldu. ve ben de tekrar bakıra dönmek istiyorum acaba benim de saçlarım zor mu renk değiştirir? yoksa sizin saçlarınız koyu mu ondan mı böyle oldu?

$2459892451_2.jpg özellikle bu renk ne bilmek istiyorum :)))) Yardımcı olun lütfennnn :KK70:

Bana yakışacak renklerde bunlar :KK55: daha canlı ve koyu tonlar yani .

men_medium_hair_style_lisa_shepherd.jpg

598_101.jpg

ayyyy bütün sayfalara baktım renkler süper lütfen biraz daha paylasıınnnnnnnn :))

:KK5: buraya bakmayı seviyorum ama içimde hep kızıl saçlı olmak isteyen bir çocuk var
en son bebeyi dinlediğimde buraya dikkat;
saçımı elime aldım kestane de güzel renk ama kızıl mıknatıs gibi çekiyor gavur:KK1:

evet ya bende kesinllikle kızıldan vazgeçemeyenlerdenim.aık tenliyim çillerim de var seviyorum ..gecen ay sacımı açtırdım sarı yapacaktım hiç gitmedi bana iyice solgun gössterdi.dün gittim bakır+karamel boyattım yüzüme ren $kjh.jpg $4022.jpg $0.jpg $christina-hendricks.jpg k geldi..kızıldan vazgeçmem ..

X