Saç Rengi ve Saç Boyama En Güzel Küllü Sarı ve Küllü Açık Kumral boyalar??

bence kadının kendi saç rengi zaten açık küllü kumral:))
üzerinede küllü sarı 9.2 ve sarı altın 9.5 ile krepeli boya işlemi yapmış olabilirler. aynı krepeli balyaj atar gibi tüm saça bol bol paket atıp boya ile açmış olabilirler gibime geldi. oriyel olmadığı kesin.çünkü dipler kendi rengi ve sadece diplerden 2 parmak sonrası doreleşiyor..

Vallahi bende cok ıstıyorum bunu ama evde boyamıcam sacım su an acık kestane bu renk tutsun diye ustune en az 3-4 kez boyamak gerekli one verecegim parayı kuafore veririm aynı sey ,bu tonlara acık kullu kumral diyolar snırım bide kızlar sacınızın rengıne gore surdugunuz boyanın da rengi degisiyomus.Mesela sacı acık kestane olan olan iki kişi aynı renk boyasa bile onun altında baska renk varsa yıne ton ışıltı vs.degisik oluyomus.Ayrıca bunda farklı ışlemler yok mu sizce uclar acık dipler daha koyu.Boyalı saclar ıcın sampuan kullanmıyo mu yoksa kaydirigubbakcemile3

benimde saçlarım şarap kızılıydı sonra palette yoğun renk açıcıyla açıp üstüne viyana kumral boyadım. viyana kumral kutuda harika görünüyo ama tabiki turunculuğu tam olarak kapatmadı. şimdi açık küllü kumrala dönmeye çalışıyorum. acaba o turunculuk hangisiyle gider ya :/ of.

Kızlar küllü renkleri uygulamadan önce iki kere düşünün derim ben. Hangi markanın olursa olsun küllü sarılar, küllü kumrallar her zaman için ilk uygulandıktan sonra gri ve yeşil yansımalar barındıracaktır. Ben kaç kere aynı hataya düştüm. Küllü sarı da yaptım saçımı röflenin üzerine, küllü kumral da... Hatta bir defasında insan içine çıkacak halim kalmamıştı resmen yaşlı teyze saçı gibi gri olmuştu güzelim sık röfleli saçlarım.. Evet turunculukları kapatıyor ama emin olun sonuç daha muhteşem olmuyor.. Ancak 4., 5. yıkamadan sonra biraz azalıyor o yeşermeler, grileşmeler. Bence küllü tonlara yöneleceğinize istediğiniz tona en yakın doğal renklere yönelin. Mesela açık kumral, kumral (gerçi kumral da ilk bikaç yıkamaya kadar çoook hafif yeşilimsi duruyor), açık kahve vb... Küllü renkleri doğal yapmayı başaramıyor bence boya firmaları.

canım saçların bu renk mi?bu rengi nasıl elde edebilirim diye arıyorum ben de..
8934_155937206229_50964216229_3261089_4878376_n.jpg
Bende bu spikerin saçını çok beğeniyorum

arkadaşlar ben buğday tenliyim ve saçlarımı sarıa boyatmak istiyorum sizce hangi tonlarda sarılar bana gider lütfen yardımcı olun :)

X