Bisküvi - Kurabiye Tarifi En güzel Un Kurabiyesi-Resimli

arkadaslar yarin yapmayi düsünüyorum sonucu söylerim size ayrica ekleyebilirsem resim de eklicem
Canım bu gerçekten çok iyi olur deneyen bir arkadaşın buraya yorum yapması en azından herkesin kafasındaki soru işaretlerini silecektir.Sonucu sabırsızlıkla bekliyorum
:dance:

test edildi onaylandı hihoyyyt
ben dün akşam denedim güzel oldu evdekiler de beyendiler tavsiye edilir.tarifi veren arkadaşa da teşekkür ederim :1hug:

test edildi onaylandı hihoyyyt
ben dün akşam denedim güzel oldu evdekiler de beyendiler tavsiye edilir.tarifi veren arkadaşa da teşekkür ederim :1hug:
Rica ederim canım afiyet olsun :1hug:
Beğendiğinizede okadar çok sevindimki valla biri denesede yorum yapsa diyordum sonunda bunu sen yaptın bende sana tsk ederim canım :sm_cool::sm_cool:

hem kolay hem de şik görünüyor..
bu tarifi biliordum ama şekli konusunda fikir edindim
ellerinize sağlık..

Aşk olsun ya tarifime güvenmiyormusun:çok üzgünüm:

Bak canım ben bizzat kendim yapıyorum çok güzel oluyor.Yıllardır bir türlü bende senin gibi tutturamıyordum ta ki bu ölçüleri bulana kadar.Ayrıca diffirizede atabilirsin bişey olmazyerimseniben

Bir kaç kez denedim başka tariflerle ama olmadı, onun için deneyenden tarif almak istediğim için yazdım o yazıyı kaydirigubbakcemile5

yeni tarifler bekleriz artık kaydirigubbakcemile5
muhakkak yeni tarifler var canım yaş pasta tarifimi vermeyi düşünüyorum ama versemmi bilmemki :jeyyar: şaka şaka bundan sonra pastanedeki hiçbirşeyi beğenmiceksiniz çünkü benim tariflerim sonucunda siz onlardan daha iyi yapacaksınızkaydirigubbakcemile5

hem kolay hem de şik görünüyor..
bu tarifi biliordum ama şekli konusunda fikir edindim
ellerinize sağlık..
Afiyet olsun canım ben bu şekli daha çok yakıştırıyorum un kurabiyesine zaten aslıda böyledir öyle değil mi yerimseniben

Son düzenleme:
Bir kaç kez denedim başka tariflerle ama olmadı, onun için deneyenden tarif almak istediğim için yazdım o yazıyı kaydirigubbakcemile5
Anladım canım eee şimdi test edildi onaylandı denersin artık :jeyyar:
Şimdiden afiyet olsun canım içecekler benden :içelim:

DAMLA ÇİKOLATALI PUDİNGLİ KURABİYE

--------------------------------------------------------------------------------

200 gr margarin
1 pk kakaolu fındıklı puding
2 çk pudra şekeri
1 çb sıvıyağ
3 çk damla çikolata
Aldığı kadar un

Öncelikle margarin pudra şekeri ve pudingi toz halde iyice yoğuruyoruz. Sonra diğer malzemeleride ekleyerek azar azar un ilavesiyle çok fazla sert olmayan bir hamur elde edelim.Sonra bu hamuru açıp istediğimiz şekil bir kalıptan çıkarıyoruz ben kalpli kalıpla yaptım a.s
Sonra 160 derecelik fırında 30 dk pişiriyoruz

Size bir alternatif daha kurabiyeler piştikten sonra çikolatayada batırabilirsiniz böylece bir taşla 2 çeşit kurabiye yapmış olursunuz. :jeyyar:
Bunun içinde bildiğimiz normal ekmeküstü çikolatayı benmari usulü eritin kurabiyenizi önce bu çikolataya sonrada hindistan cevizine batırın güzel bir lezzet ve görüntü oluyor denemenizi tavsiye ederim yerimseniben

Buarada bu tarifi diğer puding çeşitleriylede denemeniz mümkün özellikle çilekliyi tavsiye ederim :lepi:

Afiyet olsun canlarım cokacimcoook

resimde eklicem kızlar hele bende tekrar yapayımkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
DAMLA ÇİKOLATALI PUDİNGLİ KURABİYE

--------------------------------------------------------------------------------

200 gr margarin
1 pk kakaolu fındıklı puding
2 çk pudra şekeri
1 çb sıvıyağ
3 çk damla çikolata
Aldığı kadar un

Öncelikle margarin pudra şekeri ve pudingi toz halde iyice yoğuruyoruz. Sonra diğer malzemeleride ekleyerek azar azar un ilavesiyle çok fazla sert olmayan bir hamur elde edelim.Sonra bu hamuru açıp istediğimiz şekil bir kalıptan çıkarıyoruz ben kalpli kalıpla yaptım a.s
Sonra 160 derecelik fırında 30 dk pişiriyoruz

Size bir alternatif daha kurabiyeler piştikten sonra çikolatayada batırabilirsiniz böylece bir taşla 2 çeşit kurabiye yapmış olursunuz. :jeyyar:
Bunun içinde bildiğimiz normal ekmeküstü çikolatayı benmari usulü eritin kurabiyenizi önce bu çikolataya sonrada hindistan cevizine batırın güzel bir lezzet ve görüntü oluyor denemenizi tavsiye ederim yerimseniben

Buarada bu tarifi diğer puding çeşitleriylede denemeniz mümkün özellikle çilekliyi tavsiye ederim :lepi:

Afiyet olsun canlarım cokacimcoook
canım bu tarifini en kısa zamanda deneyip fikrimi burda paylaşıcam şimdiden ellerine sağlık tatlışımŞeniz

canım bu tarifi denedim çok nefis oldu teşekkür ederim paylaşımın için başka tariflerinde varsa öğrenmek isterim:jeyyar:

Afiyet olsun canım beğendiğine çok sevindim hihoyyyt
buarada birinci sayfadaki un kurabiyesinide dene canım onuda beğeneceksin ayrıca sırada yeni tariflerde var merak etme :jeyyar:

canım yaptım dün bu senin tarifi inan süper olduuuu babam yemeğe doyamadıı ellerine saplık marifetli gıızz senii

canım yaptım dün bu senin tarifi inan süper olduuuu babam yemeğe doyamadıı ellerine saplık marifetli gıızz senii
Afiyet olsun hayatım beğendiğinize çok sevindim Şeniz birde böyle güzelliği tescilli olunca dahada mutlu oluyo insan :hooray:

deneyeceğim inşallah güzel olur.eline sağlık arkadaşım çok güzel görünüyor.

Çok güzel görünüyor ya,gecenin bu saatinde iştahımı açacak kadar. cokacimcoook

canım bir şeyi anlamadım 1 çb sıvıyag demişsin ya o çorba kaşıgı mı sorumu magzur gör şididen teşekkürler eline saglık

X