En hızlısından karın eritme nasıl?

kusura bakma, uzun suredir siteye girmiyordum, mesajini simdi gordum.
DR'dan aldim VCD'yi.
Bu bir VCD, yanlis hatirlamiyorsam 19,99 tl'di.

Avustralya ve Asya Pilates Enstitulerinin kurucusu Allan Menezes'in Egitmenliginde PILATES vcd'Nİ ÜÇ HAFTADIR YAPIYORUM. Yediklerime de dikkat ediyorum, platesi hafta içi her gün iş yerinde yapıyorum bir saat. Geçen arkadaşım gördü gözlerine inanamadı. Ben de doğum yapalı 2 yıl oldu. Kilomda çok büyük değişiklik yok ama çok sıkılaştım artık 38 bedene girebiliyorum.
Bence asla üzüntüye kapılmadan ümitsizliğe düşmeden, her gün istikrarlı bir şekilde devam et sonuçları seni çok mutlu edecektir.

harika, bakarsan bag olur bakmazsan dag:teytey:

pilates kesinlikle karin kaslari icin cok faydali. ben yillardir yapiyorum hatta Amerika'dan egitmenlik sertifikam var. orda yillarca ders verdim. Turkiye'de hic calismadim. yaparken dikkatli olun, yanlis hareket yapmanin sonuclari agir olabilir. baslangic seviyesinden baslayin. ana prensipleri yapmadan, vucudu isitmadan hareketlere gecmeyin.
ama daha onemlisi ruh durumunuz; oncelikle bu kadar kafaya takmayin, kendinizle barisik olun, kendinize bir program yapin, diyet listenizi hazirlayin (kesinlikle ac kalmayin, az porsiyon ama sik sik yiyin, aralarda 1 meyva yiyin ama abartmayin)
her gun ayni saatte pilates yapin, bol su icin, cocugunuzu pusete koyup parka yuruyuse gidin, pozitif olun, zaten pilates bittikten sonra kendinizi cok iyi hissedeceksiniz (endorfin salgiladiginiz icin).
diyetle beraber pilates ve yuruyusle kesinlikle zayiflayacaksiniz arti derinizde gevseklik ya olmayacak yada minimumda olacak. benimde oglum 5,5 yasinda, bayagi kiloda almistim ama hepsini verdim ustelik yemek yemeyi cok seviyorum. 37 yasindayim ama herkes 25'lerimde gosterdigimi soyluyor, (kendimden ornek verdim ki, kilo alip vermeler olabiliyor, yeterki isteyip onlardan kurtulmak icin caba gosterin)

bana sormak istediginiz bir sey olursa seve seve yardimci olurum.

selam Ben spora yeni başladım gittiğim spor salonunda plateste var hafta 3 gün 40 dakikalık derslere katılıyorum.. (Tabi yürüyüş bisiklet çevirmede yapıyorum... ) benim sorunum göbek çevremde oluşan yağlar :KK43: bu çalışma yeterlimidir yoksa hergün mü plates yapmak lazım... Hergün yapın dersenizi cd alıp plates çalışması olmadığı zaman evde yapmaya başlıcam

yazdığınız yorumları okudum benm kilo sorunum var 30 kilo fazlamn var ve bunu vermemm lazımm şunada 86 kiloyum :KK43: callanetics den bahsetmişsinzi incelmek için ben küçük bi yerde yaşıyorum ve spor salonu vs gbi bi yere gtme şansım yok bu callanetics cdsi varmı harekletlerini nasıl nerden bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada bugün diyetede başladım

yazdığınız yorumları okudum benm kilo sorunum var 30 kilo fazlamn var ve bunu vermemm lazımm şunada 86 kiloyum :KK43: callanetics den bahsetmişsinzi incelmek için ben küçük bi yerde yaşıyorum ve spor salonu vs gbi bi yere gtme şansım yok bu callanetics cdsi varmı harekletlerini nasıl bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim bu arda bugün diyete başladım

pilates kesinlikle karin kaslari icin cok faydali. ben yillardir yapiyorum hatta Amerika'dan egitmenlik sertifikam var. orda yillarca ders verdim. Turkiye'de hic calismadim. yaparken dikkatli olun, yanlis hareket yapmanin sonuclari agir olabilir. baslangic seviyesinden baslayin. ana prensipleri yapmadan, vucudu isitmadan hareketlere gecmeyin.
ama daha onemlisi ruh durumunuz; oncelikle bu kadar kafaya takmayin, kendinizle barisik olun, kendinize bir program yapin, diyet listenizi hazirlayin (kesinlikle ac kalmayin, az porsiyon ama sik sik yiyin, aralarda 1 meyva yiyin ama abartmayin)
her gun ayni saatte pilates yapin, bol su icin, cocugunuzu pusete koyup parka yuruyuse gidin, pozitif olun, zaten pilates bittikten sonra kendinizi cok iyi hissedeceksiniz (endorfin salgiladiginiz icin).
diyetle beraber pilates ve yuruyusle kesinlikle zayiflayacaksiniz arti derinizde gevseklik ya olmayacak yada minimumda olacak. benimde oglum 5,5 yasinda, bayagi kiloda almistim ama hepsini verdim ustelik yemek yemeyi cok seviyorum. 37 yasindayim ama herkes 25'lerimde gosterdigimi soyluyor, (kendimden ornek verdim ki, kilo alip vermeler olabiliyor, yeterki isteyip onlardan kurtulmak icin caba gosterin)

ben spora gidiyorum ancak kondisyon aletleri ile zayfla dedı hoca plates zayıflatmaz dedi ben 5 kilo versem incecik olcam oda göbek bölgemde var szin fikrinizi de almak istiyorum teşekkürler

Oncelikle hayat tarzini degistirmelisin.ben yillar once sekeri tatliyi kolayi cipsi kestim. Basta tum yiyip ictiklerim tatsiz tuzsuzdu.sonra boyle daha guzel oldugunu fark ettim.

İsin guzel yani da kendimi hic sikmadim.mesela cayi elma cayi bogurtlen cayi olarak iciyordum sekerin eksikligini hissetmiyordum.tatli olarak dondurma.

Buna ragmen spor yapmadigim icin kilom sabit kaldi hep.on kilo kadar verdim sonra yillarca 55 kilo civarinda kaldim ki ideal kilom 48-50 .

Sonra spor yapmaya basladim duzenli,52 kiloya indim ama tas gibi olmustum,gogsum diklesti kollarim toparladi karnim iceri girmeye basladi.hepsi de once fitness cikista da yuzmeyle oldu.ozellikle yuzme cok onemli kizlar karin eritme icin

st: 14188030, member: 220434"]pilates kesinlikle karin kaslari icin cok faydali. ben yillardir yapiyorum hatta Amerika'dan egitmenlik sertifikam var. orda yillarca ders verdim. Turkiye'de hic calismadim. yaparken dikkatli olun, yanlis hareket yapmanin sonuclari agir olabilir. baslangic seviyesinden baslayin. ana prensipleri yapmadan, vucudu isitmadan hareketlere gecmeyin.

bana sormak istediginiz bir sey olursa seve seve yardimci olurum.[/QUOTE]
Selamlar arkadasim

st: 14188030, member: 220434"]pilates kesinlikle karin kaslari icin cok faydali. ben yillardir yapiyorum hatta Amerika'dan egitmenlik sertifikam var. orda yillarca ders verdim. Turkiye'de hic calismadim. yaparken dikkatli olun, yanlis hareket yapmanin sonuclari agir olabilir. baslangic seviyesinden baslayin. ana prensipleri yapmadan, vucudu isitmadan hareketlere gecmeyin.

Selamlar arkadasim[/QUOTE]
Ben 6 ay once

Bende doğum yapalı 4 ay oldu karnım yokta miğdem çıktı kursak napıcam bilemedim çocuk olunca yürüyüşe çıkamıyorum nasıl eritcem bunu :KK43:

Bende doğum yapalı 4 ay oldu karnım yokta miğdem çıktı kursak napıcam bilemedim çocuk olunca yürüyüşe çıkamıyorum nasıl eritcem bunu :KK43:
Forumdaki bayanlarin %99 gibi evde yapacaksin canim. Egzersizler ve spor görsel paylasim basliklarinin altinda her ihtiyaca göre videolar bulmak mümkün. Sana link atayim hatta dogum yapmis kadinlarin ilk etapta karin icin yapmasi gerekenlerle ilgili baslik acmistim.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...line-donmesi-buna-yonelik-egzersizler.766706/

yağlı yemeyeceksin bol bol mekik hareketi yapacaksın..
Dogum yapmis insana mekik tavsiyesi cok hatali olabilir. Bu konuda actigim basligi bir incelersen ne demek istedigimi daha detayli anlayacaksin. Lutfen hemen tavsiyede bulunmayalim karsimizdakine zarari da dokunabilir iyilik yapalim derken.

Dogum yapmis insana mekik tavsiyesi cok hatali olabilir. Bu konuda actigim basligi bir incelersen ne demek istedigimi daha detayli anlayacaksin. Lutfen hemen tavsiyede bulunmayalim karsimizdakine zarari da dokunabilir iyilik yapalim derken.
Evet haklısınız mekik dikişlere zarar verebilir tşk ederim

Benimde acil kilo vermem lazim en az on kilo fazlam var ama bir turlu veremiyorum cok moralim bozuluyor giydigim hicbisey yakismiyor off of

X